Turniej orlików w Szubinie

09-2018

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

09-2018

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

09-2018

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

Niespodziewane zwycięstwo

• autor: Redakcja, 2018-05-05 19:16

Szubinianka sprawiła miłą niespodziankę swoim kibicom, szubinianie na własnym boisku pokonali LTP Lubanie 2:1 (0:1).

nowa-galeria-6719546.jpg nowa-galeria-6719547.jpg nowa-galeria-6719548.jpg

W sobotnim spotkaniu przeciwko LTP nie mógł zagrać Przemysław Pawlak, który pauzował za czerwoną kartkę z meczu z Piastem. Do pierwszego składu wskoczył zatem Karol Kobylarz,  od pierwszej minuty miał zagrać Zajdlewicz, ale na przedmeczowej rozgrzewce odczuł ból i trener Stepczyński postawił na Jakubowskiego.

Już w 3.minucie na prowadzenie mogli wyjść miejscowi, po centrze z rzutu rożnego uderzał Chojnacki, ale zawodnik gości stanął na linii strzału i wybił piłkę. W kolejnych minutach gorąco było pod bramką Karola Kobylarza. Bramkarz Szubinianki świetnie bronił, ale miał też sporo szczęścia, bo w niektórych sytuacjach przyjezdni fatalnie pudłowali. Miejscowi mogli stracić w pierwszej połowie przynajmniej trzy bramki, a stracili tylko jedną. Po centrze z lewej strony boiska głową do siatki trafił Różański.

Druga połowa zaczęła się wybornie dla Szubinianki. W 47.minucie z dystansu uderzał Jakubowski, piłkę z największym trudem sparował bramkarz LTP, jednak na tym ta akcja się nie skończyła, do bezpańskiej piłki dopadł Michał Machowski i obsłużył Przemysława Wesołka, który z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do siatki. W 61.minucie miejscowi wyszli na prowadzenie. LTP straciło piłkę na własnej połowie, Przemysław Wesołek zagrał do Roberta Jurka, który w sytuacji sam na sam zachował zimną krew i pokonał bramkarza LTP. Przyjezdni dwoili się i troili, żeby doprowadzić do remisu, ale im się nie udało i trzy punkty zostały w Szubinie.

Za tydzień Szubinianka zagra na wyjeździe z Kujawianką Strzelno (sobota,godzina 17.00).

SZUBINIANKA SZUBIN - LTP LUBANIE 2:1 (0:1)

Bramki: Wesołek 47', Jurek 61' - Różański 27'

Szubinianka (trener Stepczyński): Kobylarz - Jaworski, Chojnacki, Klein, Krawczyk - Polawski (82. Stypczyński),Gwit, Jakubowski (84.Obremski), Jurek, Machowski (87.F.Wiśniewski) - Wesołek.

autor: ~obserwator ligi 2018-05-05 20:11:08

avatar tak jest to niespodzianka i bardzo wazne pkt bo pomogły sie delikatnie odbić i poczyć ze mozna

autor: ~LKSFAN 2018-05-06 22:00:27

avatar Do wszystkich, którzy piszą (pod ostatnimi postami), że Szubin nie stawia na młodzież proszę przeanalizować skład Szubinianki w tej rundzie. Sami młodzi chłopacy: Większość składu to chłopaki poniżej 24 lat (Pawlak, Wesołek, Machowski, Krawczyk, Staszak), poza tym Jakubowski (rocznik 98), Kłosowski (98), Jaworski (99), Polawski (99), Stypczyński (00) - także zamiast pisaniem lepiej przyjdźcie na mecz.

autor: ~anonim 2018-05-08 23:21:16

avatar Zajdi, człowiek "kontuzja". Chłopie odpuść sobie. Pozdro

autor: ~kibic 2018-05-09 16:35:52

avatar LKSFAN-ie zapraszam ciebie na treningi poszczególnych grup wiekowych piłkarzy Szubinianki to zobaczysz jaka ilość przychodzi i wtedy możemy porozmawiać. Ja pytam się co robi klub aby zachęcić młodych do trenowania. Wyniki tych grup również w ostatnim czasie nie są zadowalające bo wszędzie nas biją.Jeżeli ty nie widzisz problemu w szkoleniu młodzieży w LKS to chyba skupiasz się tylko na seniorach