LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

V liga, grupa II klasa okręgowa - 13. kolejka: Szubinianka Szubin - Start Radziejów

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

Szubinianka zremisowała z Piastem

• autor: Redakcja, 2018-04-28 21:56

W meczu pełnym walki podopieczni Wiesława Stepczyńskiego zremisowali z Piastem Złotniki Kujawskie 1:1.

Szubinianka do sobotniego spotkania przystąpiła w niemal najsilniejszym składzie. Zabrakło tylko Kamila Zajdlewicza, który zmaga się z urazem mięśniowym.

Piast od pierwszych minut nastawił się na granie długich piłek na napastników. I ta taktyka opłaciła się w 13.minucie kiedy to szubińskiej defensywie urwał się Cezary Głon i w sytuacji sam na sam pewnym uderzeniem pokonał Pawlaka. Szubinianie zagrażali głównie po stałych fragmentach gry, pod koniec pierwszej połowy mocny strzał Roberta Jurka z rzutu wolnego obronił bramkarz Piasta, a chwilę później po zamieszaniu w polu karnym nad bramką uderzył Szymon Staszak.

Druga połowa mogła kapitalnie rozpocząć się dla przyjezdnych, jednak w sytuacji sam na sam napastnik Piasta nie zachował zimnej krwi i uderzył wprost w Przemysława Pawlaka. Ta sytuacja podziała motywująco na podopiecznych Wiesława Stepczyńskiego, którzy ruszyli odważniej do przodu. W 56.minucie do wyrównania doprowadził Michał Machowski, który najprzytomniej zachował się pod bramką Piasta. Szubinianie mogli sięgnąć po komplet punktów, ale próby Jurka z dystansu z trudem obronił bramkarz przyjezdnych, a pod koniec meczu Stypczyński z najbliższej odległości fatalnie spudłował. W doliczonym czasie gry zrobiło się nerwowo na boisku, za niesportowe zachowanie czerwoną kartką został ukrany Przemysław Pawlak i zawodnik drużyny przyjezdnej.