Żak - II turniej ligi okręgowej w Szubinie

23 urodziny obchodzi Dominik Krawczyk

Klęska w starciu z wiceliderem

• autor: Redakcja, 2018-04-22 11:15

Wicelider z Włocławka okazał się zdecydowanie lepszy od Szubinianki. Szubinianie po porażce w meczu z wiceliderem muszą teraz bronić się przed spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej.

nowa-galeria-6716639.jpg nowa-galeria-6716640.jpg nowa-galeria-6716641.jpg

[ZOBACZ BRAMKI: GOLE Z MECZU WŁOCŁAVIA WŁOCŁAWEK - SZUBINIANKA SZUBIN 3:0]

Szubinianie udali się na mecz z wiceliderem ligowej tabeli bardzo mocno osłabieni. Z różnych przyczyn zabrakło Roberta Jurka, Michała Jaworskiego (sprawy osobiste), Dariusza Chojnackiego (zawodowe), a także Mirosława Obremskiego i Kamila Zajdlewicza, którzy są kontuzjowani.

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - SEZON 2017/2018 - 21. KOLEJKA - 21.04.2018 R.
WŁOCŁAVIA WŁOCŁAWEK - SZUBINIANKA SZUBIN 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Charzewski 16. - asysta Garczewski, 2:0 Gląba 57. - asysta Krosnowski, 3:0 Garczewski 79. - dobitka strzału Gląby.

WŁOCŁAVIA (trener Mirosław Kasiński): Maciej Kasiński - Markiewicz (80. Falkowski), Ł. Lewandowski (82. B. Feter), Szczęsny, Różański - Garczewski, Frąckowiak, Charzewski, Klimek - Behlke, Gląba (73. Krosnowski).

SZUBINIANKA (trener Wiesław Stepczyński): Pawlak - Klein, Stypczyński (52. Kłosowski), Jakubowski, Krawczyk - Polawski, Nicoara (69. Donarski), M. Gwit, Wesołek, Staszak - Machowski.
Żółte kartki: Polawski, Jakubowski, Kłosowski.

SĘDZIOWAŁ: Patryk Walczak (Kruszwica), asystenci: Pankowski, Hebda.

Gospodarze od samego początku uzyskali przewagę i po kwadransie gry strzelili pierwszego gola. Zaczęło się od straty piłki w środkowej strefie boiska przez Nicoarę, futbolówkę przejął Garczewski, który popisał się idealnym podaniem do Charzewskiego, który minął Pawlaka i na raty wpakował piłkę do siatki. Dwa kolejne gole dla Włocłavii padły w drugiej połowie. Najpierw Krosnowski łatwo poradził sobie na lewym skrzydle z Krawczykiem i wyłożył piłkę Gląbie, który podwyższył wynik. Gracz Włocłąvii strzelił dwudziestą ósmą bramkę w tym sezonie ligowym, zaś w ostatnim kwadransie rezultat ustalił Garczewski, który dobił piłkę odbitą przez Pawlaka po strzale wspomnianego już Gląby. Szubinianie w całym spotkaniu nie byli w stanie poważnie zaatakować bramki strzeżonej przez Macieja Kasińskiego. Próbowali to zrobić po stałych fragmentach gry, ale obrońcy Włocłavii skutecznie neutralizowali zagrożenia.

- Nie byliśmy w stanie zagrozić Włocłavii - przyznał szkoleniowiec Szubinianki. - Rywal był zdecydowanie lepszy - dodał Wiesław Stepczyński.

autor: ~v 2018-04-22 12:18:58

avatar zwolnić łysego poki nie jest za pozno

autor: ~kibic włocłavi 2018-04-22 19:55:07

avatar spodziewałem sie bardziej walecznej szubinianki a było tak mecz mógł skonczyc sie duzo wyzszym wynikiem GRAMY O AWANS pozdr

autor: ~Taktyk 2018-04-22 23:30:14

avatar Drogi trenerze, twoje problemy zaczęły się gdy karierę skończył Marcin Wiśniewski. Chciałeś wówczas na siłę zrobić z Jurka środkowego pomocnika a on nie mając u boku rozgrywającego traci wszystkie wartości. Musisz go przywrócić na skrzydło bo miejsce szybkich zawodników tam jest. Z Machowskim jak na tę ligę będą prezentować przyzwoity poziom skrzydłowych. Druga sprawa skończ blaznowac z Zajdlewiczem w ataku rozumiem tam nie ma nikogo. Ale można tam dać np Polawskiego lub Staszaka a Zajdlewicz niech robi to co mu najlepiej wychodzi czyli odbiera piłkę. A w środku pomocy postaw Pan na zawodników którzy będą biegać od bramki do bramki. W tej lidze niepotrzebni są zawodnicy świetnie wyszkoleni na tej pozycji niech zawodnik odbierze i poda do najbliższego. Jak mnie Pan posłucha LKSWSOBOTEWYGRA.

autor: ~obserwator ligi 2018-04-23 13:39:41

avatar sytuacja zaczyna być nie ciekawa trzeba pkt łapac

autor: ~KIBOL 2018-04-24 13:06:06

avatar Teraz mecz z Piastem Złotniki Kujawskie.To już nie ta sama drużyna co jesienią ,gdzie przegrywali dwucyfrowo na wyjazdach i wysoko u siebie. Teraz Piast to dobra drużyna ,odbiera punkty najlepszym i walczy o utrzymanie.Piast ma teraz bardzo dobrego trenera,powróciło wielu wychowanków klubu i zaczeli grać!!!!!!!!!!!!!! Czeka nas z PIASTEM bardzo ciężki mecz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A wyniku z jesieni na pewno się nie powtórzy.

autor: ~Szubin 2018-04-24 13:08:36

avatar Nie chcę źle wróżyć ale z Piastem przegramy patrząc co my gramy a jak punktują Złotniki

Szubinianka SzubinLTP Lubanie
Szubinianka Szubin 1:3 LTP Lubanie