Mecz sparingowy: Szubinianka Szubin - Cuiavia Inowrocław

09-2018

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

09-2018

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

09-2018

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

W Wielką Sobotę zagramy ze Startem

• autor: Redakcja, 2018-03-30 23:35

Po wyraźnej porażce w Gniewkowie, piłkarze Szubinianki zmierzą się na własnym boisku z kolejną drużyną z czołówki ligi, do Szubina przyjedzie Start Radziejów.

Piłkarze Szubinianki po dwóch, pierwszych kolejkach rundy wiosennej liczyli na więcej. Remis z Gopłem Kruszwica 1:1 i wysoka porażka 0:3 w Gniewkowie sprawiły, że podopieczni Wiesława Stepczyńskiego są na jedenastym miejscu w lidze, na początku rundy byli lokatę wyżej. Szubinianie mają też swoje problemy kadrowe. Z powodu kontuzji meczu z Gopłem nie dokończyli Kami Zajdlewicz, i Tomasz Klein, a mecz z urazem kończył Konrad Polawski. Całej trójki zabrakło w kadrze meczowej w Gniewkowie i nie wiadomo, czy zagrają przeciwko Startowi Radziejów. Ponadto Dominik Krawczyk i Przemysław Wesołek mają na koncie trzy żółte kartki i w przypadku kolejnej kartki nie zagrają za tydzień w Łabiszynie.

Start Radziejów znajduje się na trzecim miejscu w lidze, ale po dwóch meczach ligowych w tym roku w Radziejowie dobrych nastrojów nie ma. Start przegrał dwukrotnie. Najpierw we Włocławku z Włocłąvią 1:3, a przed tygodniem na własnym boisku z ostatnim Piastem Złotniki Kujawskie 0:2. Warto dodać, że po rundzie jesiennej ekipa z Radziejowa tylko raz zaznała goryczy porażki, a teraz ma już na swoim koncie trzy porażki.

Jeżeli Start Radziejów myśli solidnie o włączeniu się do gry o awans to musi w Szubinie wygrać, ich strata do Włocłavii i Unii Gniewkowo wynosi bowiem już sześć i siedem punktów.

W sobotnie popołudnie będziemy zatem w Szubinie emocjonować się ciekawym spotkaniem, z jednej strony gospodarze, którzy będą chcieli sięgnąć po komplet punktów bowiem ich przewaga nad drużynami z dolnej części tabeli się skurczyła, a z drugiej strony Start, który jeśli chcę się jeszcze włączyć o awans to musi wyjechać z Szubina z trzema punktami. Początek meczu w Wielką Sobotę o 16.00.

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14