LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

Podsumowanie 14. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej

• autor: Redakcja, 2017-11-16 09:43

Na uwagę zasługuje sensacyjny wynik spotkania z Brześcia Kujawskiego. Jeden z faworytów do awansu przegrał z drużyną zajmującą miejsce w dolnej połowie ligowej tabeli.

Najciekawiej zapowiadało się spotkanie w Radziejowie, gdzie miejscowy Start zmierzył się z Notecią/Rawicom Łabiszyn.

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - RUNDA JESIENNA - SEZON 2017/2018 - 14. KOLEJKA - 12.11.2017 R.
START RADZIEJÓW - NOTEĆ ŁABISZYN 3:1 (1:1)
Bramki: Kowalski 34', Roszak 61', Czarnota 83' karny - Mat. Gryglewicz 28'
Czerwone kartki: Mat. Gryglewicz (Noteć/69' - druga żółta kartka), Mucha (Noteć/86' - druga żółta kartka).

START (trener Piotr Markowski): Dobrzycki - Kardasz, Markowski, Igła (63' Świątkowski), Gołdyn - Roszak, Piątkowski, Stasiak (80' Adamkiewicz), Fijałkowski (65' Konwent) - Czarnota, Kowalski.
Żółte kartki: Gołdyn.

NOTEĆ (trener Dariusz Porbes): Stremlau - Otlewski, Woźniak, Skonieczka, Wisz - Mucha, Nowacki, Brzykcy, Bizoń - Mat. Gryglewicz.
Żółte kartki: Skonieczka, Stremlau, Woźniak.

SĘDZIOWAŁ: Jarosław Klein (Bydgoszcz), asystenci: Pangowski, Gebler.

Goście objęli prowadzenie po golu Gryglewicza, ale ich radość nie trwała długo, bo po pół godzinie gry autorem wyrównującego trafienia był Kowalski. W drugiej połowie przewagę mieli podopieczni Piotra Markowskiego. Udokumentowali to trafieniami Roszaka i Czarnoty. Jakby tego było mało, to łabiszynianie zakończyli mecz w dziewiątkę, bo za drugą żółtą kartkę boisko musieli opuścić Gryglewicz i Woźniak.

Radziejowianie po zwycięstwie nad Notecią umocnili się na trzecim miejscu w ligowej tabeli. Na jej czele nadal Unia Gniewkowo, która przed własną publicznością rozbiła Zjednoczonych Piotrków Kujawski. Druga Włocłavia pokonała Gopło, za sprawą dwóch goli Piotra Gląby. Siedem goli padło w Lubaniu, gdzie LTP pokonało GKS Baruchowo. Do sporej niespodzianki doszło za to w Brześciu Kujawskim. Łokietek sensacyjnie przegrał u siebie z Szubinianką 1:3.

Wysokie zwycięstwo na własnym boisku odniósł beniaminek z Osięcin. Ziemowit pokonał Piasta Złotniki Kujawskie. Po komplet punktów sięgnął także drugi z beniaminków, Lubienianka która pokonała Kujawiankę Strzelno.

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - RUNDA JESIENNA - WYNIKI 14. KOLEJKI
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Szubinianka Szubin 1:3 (0:1)
Bramki: B. Abbott 75' - K. Zajdlewicz 40', 48', Kłosowski 90+1'
Żółte kartki: B. Abbott, Skonieczny, M. Pałczyński (Łokietek) - Jaworski, Obremski, Machowski, Nicoara (Szubinianka).
Sędziował: Grzegorz Sosnowski (Chełmża).

Unia Gniewkowo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 6:2 (3:1)
Bramki: Ciejek 3', 18', 83', Cięgotura 8', 69', Balik 80' - P. Kozłowski 45+1', 82'
Żółte kartki: S. Hełminiak (Zjednoczeni).
Sędziował: Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie).

LTP Lubanie - GKS Baruchowo 4:3 (2:1)
Bramki: Mularski 36', W. Zakrzewski 42', Ł. Kranc 77' karny, K. Stefaniak 90+1' - Bógdał 32', Bartczak 72', 84'
Sędziował: Marcin Drogowski (Ciechocinek).

Gopło Kruszwica - Włocłavia Włocławek 1:2 (0:0)
Bramki: Kostak 78' - Gląba 57', 59'
Żółte kartki: Kotecki, Losik (Gopło) - Frąckowiak, Behlke (Włocłavia).
Sędziował: Marcin Nowakowski (Bydgoszcz).

Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Zdrój Ciechocinek 1:1 (0:1)
Bramki: Ł. Olewiński 90+1' - Modrzejewski 23'
Żółte kartki: Kwiatkowski, Kitombo (Wisła) - Woźniak, K. Parzybut (Zdrój).
W 37' minucie, Michał Statkiewicz (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego - jego strzał obronił bramkarz Zdroju.
Sędziował: Dariusz Wienconek (Włocławek).

Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawianka Strzelno 3:1 (1:0)
Bramki: Wichliński 17', Jaśkiewicz 53', Osiński 68' - T. Warzecha 65' karny
Żółte kartki: Jaśkiewicz (Lubienianka) - Sobczak (Kujawianka).
Sędziował: Jerzy Rolbiecki (Toruń).

Ziemowit Osięciny - Piast Złotniki Kujawskie 4:1 (2:0)
Bramki: Karpiński 8', K. Pyczka 33', 75', Lewandowski 83' - Wołczyk 58' karny.
Żółte kartki: Banasiak, K. Pyczka, Dąbrowski, Gołębiowski, Kwiatkowski (Ziemowit) - Moskal (Piast).
Czerwona kartka: Pietrzak (Piast/66' - druga żółta kartka).