V liga, grupa II klasa okręgowa - 2. kolejka: Szubinianka Szubin - Piast Złotniki Kujawskie

Podsumowanie 12. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej

• autor: Redakcja, 2017-10-31 07:42

Czołowa czwórka zagrała w tej serii spotkań między sobą. Lider z Gniewkowa wygrał swój mecz i powiększył przewagę nad grupą pościgową.

Jednym z ciekawie zapowiadających się spotkań w tej kolejce, było także starcie w Kruszwicy, gdzie miejscowe Gopło gościło Noteć Łabiszyn.

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - RUNDA JESIENNA - SEZON 2017/2018 - 12. KOLEJKA - 28.10.2017 R.
GOPŁO KRUSZWICA - NOTEĆ ŁABISZYN 0:3 (0:1)
Bramki: W. Lewandowski 32', 59', K. Skonieczka 88'

GOPŁO (trener Dawid Żurawski): Piernik - Skalski (59' Macioszek), Rzewucki, Kostrzak, Łukomski - Załęcki (46' Sikorski), Losik (71' Wojtarski), Kotecki (77' Dziwnik), Myśliwy - Szymański, Ruta.
Żółte kartki: Skalski, Szymański, Łukomski, Myśliwy, Wojtarski.

NOTEĆ (trener Dariusz Porbes): Kaźmierczak - Sznajdrowski, Otlewski, Mucha, Woźniak - Wisz (88' Baron), K. Skonieczka - Nowacki, Lewandowski, Mateusz Gryglewicz - Bizoń (87' Dąbrowski).
Żółte kartki: Mucha, K. Skonieczka, Nowacki.

SĘDZIOWAŁ: Gerard Gólcz (Pakość), asystenci: Radzikowski, E. Przybysz.

Łabiszynianie wypunktowali kruszwiczan na ich stadionie. Ozdobą spotkania był gol na 2:0 strzelony przez Wojciecha Lewandowskiego, który w sumie strzelił dwie bramki. Napastnik Noteci popisał się fantastycznym uderzeniem z ok. 30 metrów. Wynik w końcówce ustalił Kamil Skonieczka.

Lider z Gniewkowa pokonał radziejowski Start. Unia, dzięki tym trzem punktom umocniła się na prowadzeniu w tabeli. Sporo działo się też w Brześciu Kujawskim, gdzie Łokietek niemal do końcowego gwizdka prowadził w meczu z Włocłavią. Niemal, bo w doliczonym czasie gry, strzałem z rzutu wolnego Piotr Charzewski uratował przyjezdnym jeden punkt.

Goli nie obejrzeli kibice w Lubaniu, a za to sędzia pokazał zawodnikom dwie czerwone kartki i obie drużyny kończyły spotkanie w osłabieniu. Szubinianka lepiej radzi sobie na wyjeździe, niż na własnym boisku. W Dobrzyniu, szubinianie pokonali miejscową Wisłę, a jedną z bramek strzelił... bramkarz Przemysław Pawlak, który w tym spotkaniu grał na szpicy! Sześć goli padło również w Lubieniu Kujawskim. Beniaminek, Lubienianka pokonał Piasta Złotniki Kujawskie. Dobra gra w drugiej połowie zaowocowała wygraną Kujawianki Strzelno na trudnym terenie w Baruchowie. W Osięcinach, komplet punktów wywalczyli Zjednoczeni Piotrków Kujawski.

W 12. kolejce, piłkarze strzelili 27 bramek, a sędziowie pokazali także aż sześć czerwonych kartek!

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - RUNDA JESIENNA - SEZON 2017/2018 - WYNIKI 12. KOLEJKI
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Włocłavia Włocławek 1:1 (1:0)
Bramki: Matusiak 42' - Charzewski 90+1'
Żółte kartki: M. Pałczyński, S. Bołkowiec (Łokietek) - Frąckowiak, Krosnowski (Włocłavia).
Sędziował: Piotr Nowicki (Janikowo)

LTP Lubanie - Zdrój Ciechocinek 0:0
Żółte kartki:
Purcelewski (LTP) - Dryps, Matuszak, Majchrzak (Zdrój).
Czerwone kartki: Mularski (LTP/52' - druga żółta kartka); Ł. Witucki (Zdrój/89' - faul).
Sędziował: Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)

GKS Baruchowo - Kujawianka Strzelno 1:2 (1:0)
Bramki: Lisota 9' - Piechocki 52', Niewiadomski 56'
Żółte kartki: Zieliński, Gerba (GKS) - Szemrowicz, Szwarckopf, Piotr Mroziński (Kujawianka).
Sędziował: Marcin Drogowski (Ciechocinek)

Unia Gniewkowo - Start Radziejów 2:0 (1:0)
Bramki: Kaźmierski 23', Ciejek 46'
Żółte kartki:
Sędziował: Marcin Liana (Cerekwica)

Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Szubinianka Szubin 2:4 (1:2)
Bramki: Jasiński 25', Kleczkowski 90+3' - Nicoara 20', Polawski 42', Pawlak 73', Jaworski 81'
Żółte kartki: Perkut (Wisła) - Jakubowski, Pawlak (Szubinianka).
Czerwona kartka: P. Olewiński (Wisła/27' - niesportowe zachowanie).
Sędziował: Dariusz Orzechowski (Brodnica)

Lubienianka Lubień Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 4:2 (1:0)
Bramki: M. Szymczak 17', Świerczyński 75', Osiński 79', Jaśkiewicz 88' - Duch 54', Głon 66'
Żółte kartki: Kruger, Jaśkiewicz (Lubienianka) - Głon (Piast).
Czerwona kartka: Duch (Piast/80' - druga żółta kartka).
Sędziował: Mateusz Śliwowski (Rozgarty)

Ziemowit Osięciny - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:3 (0:1)
Bramki: Kania 74', Gołębiewski 90+2' - S. Hełminiak 29', P. Kozłowski 76', Kawczyński 88'
Żółte kartki:
Czerwone kartki: M. Kozłowski (Zjednoczeni/55' - druga żółta kartka), Sowiński (Zjednoczeni/79' - niesportowe zachowanie).
Sędziował: Dominik Pruss (Bydgoszcz)

autor: ~obserwator ligi 2017-10-31 15:19:18

avatar grty pkt ale szubina w koncu zagrali dobry mecz , patrzac na tabele po cichu pnie sie w gore kujawianka strzelno graja coraz lepiej

autor: ~Pomidory w smietanie 2017-10-31 21:58:50