25

04-2024

Szubinianka Szubin - GKS Baruchowo (zapis relacji na żywo)

• autor: Redakcja, 2017-10-21 08:53

W sobotnim meczu 11. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej, Szubinianka Szubin przegrała na własnym stadionie z GKS-em Baruchowo 1:2 (0:1).

UWAGA!! Strona nie odświeża się automatycznie. Aby zobaczyć na niej nowe wpisy, należy odświeżać stronę klawiszem F5.

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - SEZON 2017/2018 - RUNDA JESIENNA - 11. KOLEJKA - 21.10.2017 R.
SZUBINIANKA SZUBIN - GKS BARUCHOWO 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Michalski 32. - asysta Jóźwiak, 1:1 R Jurek 77. - asysta Staszak, 1:2 Michalski 90+1. - asysta Bógdał.

SZUBINIANKA (trener Wiesław Stepczyński): Pawlak - D. Bogusz, Jaworski, R. Jurek, Krawczyk - Polawski, M. Gwit, Grabowski, Wesołek, Machowski - Staszak.
Żółte kartki: Grabowski, 58. - faul, R. Jurek, 88. - faul.

GKS BARUCHOWO (trener Dariusz Janik): Ratajski - Bógdał, Dorsz, Gerba, Jędrzej Tomaszewski - Zieliński, K. Stańczak, Jarosław Tomaszewski, Lisota (83. Morawski), Jóźwiak - Michalski.
Żółte kartki:

SĘDZIUJE: Bartosz Hebda (Wierzbiczany), asystenci: Andrzejewski, Najdowski.

Szubinianka: Kobylarz, Kłosowski, Marosz, Jakubowski, Nicoara.
GKS Baruchowo: D. Stańczak, Wieczorkowski, Bartczak, Kordyla.

II POŁOWA
90+2' Koniec meczu.
90+1' 1:2!! Kontra baruchowian, Bógdał dośrodkował, przyjął Michalski i pokonał Pawlaka strzałem w długi róg.
90' Jurek zagrywał w kierunku Machowskiego, podanie zablokował Dorsz.
88' Żółta kartka dla Jurka.
87' Gospodarze mają problem z wyjściem z własnego pola karnego.
86' Dośrodkowanie Machowskiego, ale wprost w ręce bramkarza GKS-u.
83' Pierwsza zmiana w zespole gości - Lisotę zastąpił Morawski.
83' Wesołek uderzał głową po centrze z rożnego Machowskiego - piłkę odbił Ratajski. Piłkę jeszcze mieli gospodarze, ale Jurek uderzył z dystansu wysoko nad bramką.
81' Zablokowany strzał z dystansu Jurka, rzut rożny dla Szubinianki.
80' Rzut wolny dla gości. Jóźwiak uderzył płasko i obok muru, ale wprost w ręce Pawlaka.
77' 1:1!! Wreszcie szubinianie dopięli swojego. Podawał Staszak, a Jurek przelobował bramkarza gości.
73' Dośrodkowanie Michalskiego wprost w ręce Pawlaka. Na rozgrzewkę wybiegło dwóch zawodników gospodarzy: Kłosowski i Marosz.
71' Jurek z dystansu uderzył niecelnie.
71' Po centrze Bógdała, piłka odbiła się od ręki zawodnika gospodarzy. Przyjezdni domagali się odgwizdania rzutu karnego, ale arbiter nakazał grać dalej.
68' Gwit sprytnie zagrywał piłkę do Machowskiego, lepszy jednak był bramkarz gości.
67' Grabowski uderzył z dystansu wprost w Ratajskiego.
62' Za lekki strzał Machowskiego - strzał w środek bramki, gdzie ustawiony był Ratajski.
61' Bógdał dośrodkowywał piłkę w kierunku Lisoty - futbolówka w rękach Pawlaka.
59' Szubinianie przeważają w drugiej części spotkania - znów z dystansu uderzył Jurek, ale kapitalną paradą w bramce popisał się Ratajski.
58' Za faul na własnej połowie boiska, żółtą kartką ukarany Grabowski.
55' Machowski zagrywał piłkę do Krawczyka, ale ten w momencie podania, znajdował się na pozycji spalonej.
53' Z dystansu uderzył Jurek, ale za lekko by móc pokonać bramkarza rywali.
50' Ataki gospodarzy. Tym razem uderzał Polawski - piłę odbił bramkarz przyjezdnych.
49' Strzał Grabowskiego zza pola karnego zablokowany, rzut rożny dla Szubinianki.
47' Machowski wychodził sam na sam z Ratajskim, ale bramkarz skrócił kąt i odbił piłkę po uderzeniu zawodnika gospodarzy.
46' Początek drugiej połowy, oba zespoły przystąpiły do niej bez zmian w składach.

I POŁOWA
45+1' Koniec pierwszej części spotkania.
45' Minuta doliczona do podstawowego czasu gry.
38' Strzał, tudzież dośrodkowanie - kompletnie nieudane zagranie Polawskiego.
35' Goście wychodzili z kontrą, ale ją zepsuli. Michalski za mocno zagrywał piłkę na lewą stronę, w kierunku aktywnego od pierwszych minut Jóźwiaka.
34' Rzut wolny dla szubinian po faulu na Wesołku. Uderzał Jurek, niepewnie interweniował Ratajski - rzut rożny dla gospodarzy.
32' 0:1!! Piotr Michalski po dośrodkowaniu Tomasza Jóźwiaka. Precyzyjne uderzenie napastnika gości, pod poprzeczkę bramki Pawlaka.
30' Ponad bramką uderzenie zawodnika gości.
24' Jurek uderzył z dystansu - znakomita parada w bramce Ratajskiego.
20' Najlepsza akcja gospodarzy, jak dotąd. Na lewym skrzydle urwał się Machowski, zagrał do Staszaka, a ten uderzył w boczną siatkę.
19' Świetne zagranie Gwita do Polawskiego, ten chciał zagrywać w kierunku kolegów, ale zblokował piłkę Dorsz i tę przejął bramkarz gości.
16' Tymczasem poza boiskiem, opatrywany jest Machowski, który ucierpiał po jednym z fauli. Na rozgrzewkę wybiegł Kłosowski. Machowski powrócił na plac gry.
15' Złe dośrodkowanie Staszaka z rzutu wolnego, piłka następnie spadła pod nogi Grabowskiego, lecz ten z dystansu uderzył zbyt lekko by móc zaskoczyć bramkarza GKS-u.
11' Przerwana akcja szubinian, Staszak znajdował się na pozycji spalonej.
9' Dobra akcja gości, Michalski nieźle zacentrował w pole karne, futbolówki nie sięgnął Lisota i złapał ją Pawlak.
8' Przechwyt Gwita na połowie rywali, ale w końcowej fazie akcji Grabowski za mocno zagrał do Polawskiego i piłka opuściła plac gry.
6' Dobra wrzutka Staszaka, zakotłowało się w polu karnym gości, ale futbolówkę ostatecznie złapał Ratajski.
5' Pierwszy korner dla szubinian - piłkę zgrywaną do Polawskiego wybił Jędrzej Tomaszewski.
4' Na razie, spokojny początek w wykonaniu obu drużyn.
1' Początek spotkania, od środka rozpoczęli gospodarze.