- autor: Redakcja, 2017-09-29 23:18
-
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 30 września/1 października 2017 r. (sobota/niedziela), poprowadzą mecze 8. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej oraz rozgrywek młodzieżowych.
Sobotni mecz w Lubaniu, gdzie miejscowe LTP podejmować będzie Szubiniankę Szubin (16.00), poprowadzi trójka sędziowska z Bydgoszczy. Głównym arbitrem tego spotkania będzie Dawid Błażejczyk, który na co dzień prowadzi mecze rozgrywek III ligi, grupy II. W grupie II klasy okręgowej, nie prowadził dotąd pojedynku. Na liniach, będą mu asystowali Mariusz Burda i Łukasz Rogowski.
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przypomina wszystkim arbitrom delegowanym w weekend do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem, sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - SEZON 2017/2018 - RUNDA JESIENNA - 8. KOLEJKA
Sobota, 30 września 2017 r.
Zdrój Ciechocinek - Włocłavia Włocławek [11.00]
sędziuje: Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Unia Gniewkowo [13.00]
sędziuje: Rafał Wółkiewicz (Toruń)
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Noteć Łabiszyn [15.00]
sędziuje: Marcin Drogowski (Ciechocinek)
GKS Baruchowo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski [15.30]
sędziuje: Jerzy Rolbiecki (Toruń)
LTP Lubanie - Szubinianka Szubin [16.00]
sędziuje: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Kujawianka Strzelno - Piast Złotniki Kujawskie [16.00]
sędziuje: Patryk Piluś (Toruń)
Lubienianka Lubień Kujawski - Start Radziejów [16.00]
sędziuje: Patryk Walczak (Kruszwica)
Niedziela, 1 października 2017 r.
Ziemowit Osięciny - Gopło Kruszwica [15.00]
sędziuje: Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)
NA MŁODZIEŻOWYCH BOISKACH
JUNIOR MŁODSZY - III LIGA K-PZPN, KLASA OKRĘGOWA, PODOKRĘG BYDGOSZCZ, GRUPA 1 - 4. KOLEJKA
Niedziela, 1 października 2017 r.
Szubinianka Szubin - Gopło Kruszwica [14.00]
sędziuje: Patryk Thiede (Białe Błota)
TRAMPKARZ - IV LIGA K-PZPN, KLASA OKRĘGOWA, PODOKRĘG BYDGOSZCZ, GRUPA 5 - 5. KOLEJKA
Niedziela, 1 października 2017 r.
Orzeł Kcynia - Szubinianka Szubin [15.00]
sędziuje: Bartosz Hak (Królikowo)
MŁODZIK - III LIGA K-PZPN, KLASA OKRĘGOWA, PODOKRĘG BYDGOSZCZ, GRUPA 1 - 5. KOLEJKA
Niedziela, 1 października 2017 r.
Szubinianka Szubin - Dąb Potulice [11.00]
sędziuje: Patryk Thiede (Białe Błota)
ORLIK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA 8, PODOKRĘG BYDGOSZCZ - IV TURNIEJ (MECZE NA BOISKU ORLIK W BIAŁYCH BŁOTACH, UL. GRONOWA 6)
Niedziela, 1 października 2017 r.
Unia Janikowo - Szubinianka Szubin [10.30]
sędziuje: Paweł Kulikowski (Bydgoszcz)
Pelikan II Szubin - Szubinianka Szubin [11.00]
sędziuje: Paweł Kulikowski (Bydgoszcz)
Szubinianka Szubin - Spójnia Białe Błota [12.30]
sędziuje: Paweł Kulikowski (Bydgoszcz)
ŻAK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA 7, PODOKRĘG BYDGOSZCZ - III TURNIEJ (MECZE NA BOISKU ORLIK W SADKACH, UL. MICKIEWICZA 1)
Niedziela, 1 października 2017 r.
Mezar Nakło - Szubinianka Szubin [13.30]
sędziuje: Dariusz Karolczak (Paterek)
Szubinianka Szubin - Pelikan II Szubin [14.30]
sędziuje: Dariusz Karolczak (Paterek)
Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin [15.30]
sędziuje: Dariusz Karolczak (Paterek)