- autor: Redakcja, 2017-06-08 17:32
-
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 10/11 czerwca 2017 r. (sobota/niedziela), poprowadzą mecze 28. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej oraz rozgrywek młodzieżowych.
Piłkarze Szubinianki o ligowe punkty powalczą w sobotę w wyjazdowym meczu ze Startem Radziejów (17.00). To spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z Torunia, a głównym sędzią tego pojedynku będzie Jerzy Rolbiecki. To arbiter, który szubinianom sędziował trzy mecze w tym sezonie - przegrane na wyjeździe ze Zdrojem Ciechocinek 2:4 (8. kolejka) i GKS-em Baruchowo 1:6 (23. kolejka) oraz wygrany na własnym stadionie ze Spartą Janowiec Wielkopolski 5:2 (16. kolejka). Na liniach, asystować będą mu Arkadiusz Traczyk i Maciej Ardanowski.
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przypomina wszystkim arbitrom delegowanym w weekend do prowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - SEZON 2016/2017 - 28. KOLEJKA
Sobota, 10 czerwca 2017 r.
Kujawiak Kowal - Noteć Gębice [13.00]; w rundzie jesiennej: 3:1
sędziuje: Marcin Prażniewski (Lipno)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Włocłavia Włocławek [14.30]; w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Piotr Nowicki (Janikowo)
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - GKS Baruchowo [16.00]; w rundzie jesiennej: 2:2
sędziuje: Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Lider Włocławek - Kujawianka Strzelno [17.00]; w rundzie jesiennej: 2:2
sędziuje: Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
Start Radziejów - Szubinianka Szubin [17.00]; w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Noteć/Rawicom Łabiszyn - Zjednoczeni Piotrków Kujawski [17.00]; w rundzie jesiennej: 6:2
sędziuje: Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
LTP Lubanie - Zdrój Ciechocinek [17.00]; w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Damian Dorn (Bydgoszcz)
Pauza: BOSiR Dąb Barcin.
NA MŁODZIEŻOWYCH BOISKACH
JUNIOR STARSZY - KLASA OKRĘGOWA, PODOKRĘG BYDGOSZCZ - 17. KOLEJKA
Sobota, 10 czerwca 2017 r.
Pałuczanka Żnin - Szubinianka Szubin [13.00]; w rundzie jesiennej: 4:0
sędziuje: Krzysztof Ulatowski (Bydgoszcz)
JUNIOR MŁODSZY - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II, PODOKRĘG BYDGOSZCZ - 18. KOLEJKA
Niedziela, 11 czerwca 2017 r.
Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin [13.00]; w rundzie jesiennej: 2:1
sędziuje: Dominik Pruss (Bydgoszcz)
MŁODZIK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA IV, PODOKRĘG BYDGOSZCZ - 17. KOLEJKA
Niedziela, 11 czerwca 2017 r.
Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin [15.00]; w rundzie jesiennej: 6:2
sędziuje: Michał Sander (Zamość)
ORLIK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA 16 (RW, O MIEJSCA 61-64), PODOKRĘG BYDGOSZCZ - III TURNIEJ (MECZE NA BOISKU ORLIK W WIĘCBORKU, UL. WYZWOLENIA 19)
Sobota, 10 czerwca 2017 r.
Chemik II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin [10.30]
sędziuje: Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)
Start Warlubie - Szubinianka Szubin [11.00]
sędziuje: Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)
Szubinianka Szubin - Grom Więcbork [12.30]
sędziuje: Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)