- autor: Redakcja, 2017-06-01 21:40
-
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 3/4 czerwca 2017 r. (sobota/niedziela), poprowadzą mecze 27. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej oraz rozgrywek młodzieżowych.
Sobotni mecz w Szubinie, gdzie Szubinianka zmierzy się na własnym stadionie z Wisłą Dobrzyń (16.00), jako główny sędzia poprowadzi Bartosz Kowalczyk. Arbiter z Bydgoszczy nie prowadził w tym sezonie ligowym pojedynku z udziałem tych dwóch drużyn. Na liniach, asystować mu będą Sławomir Winiecki i Paweł Oparczyk (obaj Zamość).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przypomina wszystkim arbitrom delegowanym w weekend do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - SEZON 2016/2017 - 27. KOLEJKA
Sobota, 3 czerwca 2017 r.
Noteć Gębice - Lider Włocławek [11.00]; w rundzie jesiennej: 2:8
sędziuje: Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
BOSiR Dąb Barcin - Start Radziejów [16.00]; w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Bartosz Kosiak (Bydgoszcz)
Szubinianka Szubin - Wisła Dobrzyń nad Wisłą [16.00]; w rundzie jesiennej: 3:2
sędziuje: Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
Kujawianka Strzelno - Sparta Janowiec Wielkopolski [17.00]; w rundzie jesiennej: 3:2
sędziuje: Patryk Piluś (Toruń)
Włocłavia Włocławek - Noteć/Rawicom Łabiszyn [17.00]; w rundzie jesiennej: 0:7
sędziuje: Sylwester Rasmus (Kończewice)
GKS Baruchowo - LTP Lubanie [17.00]; w rundzie jesiennej: 3:2
sędziuje: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Niedziela, 4 czerwca 2017 r.
Zdrój Ciechocinek - Kujawiak Kowal [17.00]; w rundzie jesiennej: 0:2
sędziuje: Ariel Gacka (Bydgoszcz)
Pauza: Zjednoczeni Piotrków Kujawski.
NA MŁODZIEŻOWYCH BOISKACH
JUNIOR STARSZY - KLASA OKRĘGOWA, PODOKRĘG BYDGOSZCZ - 16. KOLEJKA
Niedziela, 4 czerwca 2017 r.
Szubinianka Szubin - Sparta Janowiec Wielkopolski [10.00]; w rundzie jesiennej: 3:1
sędziuje: Mateusz Onysk (Bydgoszcz)
JUNIOR MŁODSZY - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II, PODOKRĘG BYDGOSZCZ - 17. KOLEJKA
Piątek, 2 czerwca 2017 r.
Szubinianka Szubin - Wisła Nowe [16.00]; w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Bartosz Wilk (Szubin)
MŁODZIK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA IV, PODOKRĘG BYDGOSZCZ - 16. KOLEJKA
Niedziela, 4 czerwca 2017 r.
Szubinianka Szubin - Polonia III Bydgoszcz [16.00]; w rundzie jesiennej: 9:0
sędziuje: Bartosz Wilk (Szubin)
ORLIK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA 16, PODOKRĘG BYDGOSZCZ (RW, O MIEJSCA 61-64) - WSZYSTKIE MECZE NA BOISKU ORLIK W WARLUBIU, ULICA SZKOLNA 20
Niedziela, 4 czerwca 2017 r.
Start Warlubie - Szubinianka Szubin [12.00]
sędziuje: Łukasz Urman (Świecie)
Szubinianka Szubin - Chemik II Bydgoszcz [13.00]
sędziuje: Łukasz Urman (Świecie)
Grom Więcbork - Szubinianka Szubin [14.00]
sędziuje: Łukasz Urman (Świecie)