- autor: Redakcja, 2017-04-26 21:08
-
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 29/30 kwietnia 2017 r. (sobota/niedziela), poprowadzą mecze 22. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej oraz rozgrywek młodzieżowych.
W niedzielę, o ligowe punkty powalczą piłkarze Szubinianki Szubin, którzy zagrają na wyjeździe z GKS-em Baruchowo (11.00). Arbitrem głównym tego spotkania będzie Jerzy Rolbiecki (Toruń). Ten arbiter prowadził szubinianom w tym sezonie jeden mecz - wygrany na własnym stadionie ze Spartą Janowiec Wielkopolski 5:2 (16. kolejka). Na liniach, asystować mu będą Arkadiusz Traczyk i Wojciech Wyka (obaj Toruń).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przypomina wszystkim sędziom delegowanym w weekend do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - SEZON 2016/2017 - 22. KOLEJKA
Sobota, 29 kwietnia 2017 r.
Start Radziejów - Noteć/Rawicom Łabiszyn [16.00]; w rundzie jesiennej: 1:4
sędziuje: Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
LTP Lubanie - Kujawianka Strzelno [17.00]; w rundzie jesiennej: 0:2
sędziuje: Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Zdrój Ciechocinek - BOSiR Dąb Barcin [17.00]; w rundzie jesiennej: 3:1
sędziuje: Łukasz Zasada (Włocławek)
Niedziela, 30 kwietnia 2017 r.
GKS Baruchowo - Szubinianka Szubin [11.00]; w rundzie jesiennej: 0:3
sędziuje: Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Wisła Dobrzyń - Sparta Janowiec Wielkopolski [16.00]; w rundzie jesiennej: 3:4
sędziuje: Rafał Wółkiewicz (Toruń)
Noteć Gębice - Zjednoczeni Piotrków Kujawski [17.00]; w rundzie jesiennej: 2:2
sędziuje: Piotr Nowicki (Janikowo)
Kujawiak Lumac Kowal - Włocłavia Włocławek [17.00]; w rundzie jesiennej: 1:0
sędziuje: Adrian Sławkowski (Lipno)
Pauza: Lider Włocławek.
V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - SEZON 2016/2017 - ZALEGŁY MECZ Z 17. KOLEJKI
Środa, 26 kwietnia 2017 r.
Włocłavia Włocławek - BOSiR Dąb Barcin [18.30]; w rundzie jesiennej: 4:0
sędziuje: Łukasz Damski (Tryszczyn)
NA MŁODZIEŻOWYCH BOISKACH
JUNIOR STARSZY - KLASA OKRĘGOWA, PODOKRĘG BYDGOSZCZ - 11. KOLEJKA
Sobota, 29 kwietnia 2017 r.
Pomorzanin Serock - Szubinianka Szubin [.]; w rundzie jesiennej: 2:1
sędziuje:
JUNIOR MŁODSZY - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II, PODOKRĘG BYDGOSZCZ - 12. KOLEJKA
Niedziela, 30 kwietnia 2017 r.
Pauza: Szubinianka Szubin.
MŁODZIK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA IV, PODOKRĘG BYDGOSZCZ - 11. KOLEJKA
Niedziela, 30 kwietnia 2017 r.
Zawisza II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin [12.00]; w rundzie jesiennej: 3:1
Stadion KS Gwiazda Bydgoszcz, ul. Bronikowskiego 45
sędziuje: Kacper Dziadoń (Bydgoszcz)
ORLIK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA 18 (MIEJSCA 61-72 RW) - II TURNIEJ (MECZE NA BOISKU ORLIK W ŁOCHOWIE, UL. DĘBOWA 17D)
Sobota, 29 kwietnia 2017 r.
KS Łochowo - Szubinianka Szubin [14.00]
sędziuje: Piotr Mirż (Bydgoszcz)
Szubinianka Szubin - Wda II Świecie [15.00]
sędziuje: Piotr Mirż (Bydgoszcz)
Galaxy Inowrocław - Szubinianka Szubin [16.00]
sędziuje: Piotr Mirż (Bydgoszcz)