04-2024

Szubinianka Szubin - Sparta Janowiec Wielkopolski (zapis...

• autor: Redakcja, 2017-03-18 08:11
Szubinianka Szubin - Sparta Janowiec Wielkopolski (zapis relacji na żywo)

W meczu 16. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej, Szubinianka Szubin wygrała na własnym boisku ze Spartą Janowiec Wielkopolski.

UWAGA!! Strona nie odświeża się automatycznie. Aby zobaczyć nowe wpisy, należy odświeżać stronę klawiszem F5.

[ZOBACZ: RELACJE LIVE ZE SPOTKAŃ 16. KOLEJKI V LIGI, GRUPY II KLASY OKRĘGOWEJ]

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - 16. KOLEJKA - 18.03.2017 R.
SZUBINIANKA SZUBIN - SPARTA JANOWIEC WIELKOPOLSKI 5:2 (2:0)
Bramki: 1:0 R. Jurek 10. - asysta J Wiśniewski, 2:0 Wesołek 34. - karny, 3:0 J. Wiśniewski 47. - asysta Machowski, 3:1 Krawczyk 59. - samobójcza, 4:1 Machowski 62. - bez asysty, 4:2 Wesołowski 70. - asysta Juszczak, 5:2 M. Gwit 84. - asysta Wesołek.

SZUBINIANKA (trener Wiesław Stepczyński): Pawlak - Jaworski, D. Chojnacki, K. Zajdlewicz, Krawczyk - Machowski (72. Klein), M. Wiśniewski, Wesołek (87. Nicoara), Grabowski, R. Jurek (85. M. Janicki) - J. Wiśniewski (66. M. Gwit).
Żółte kartki: K. Zajdlewicz, 73. - faul.

SPARTA (trener Arkadiusz Utecht): Srocki - Nowak, Łuczak, Woźniak, Kasprzak - Juszczak, Chmielewski (88. Lewandowski), Jabłoński, Królak (46. Zaworski) - Cichy (88. M. Krygier), Głowski (66. Wesołowski).
Żółte kartki: Juszczak, 85. - faul, Łuczak, 89. - faul.

Sędziował: Jerzy Rolbiecki (Toruń), asystenci: Traczyk, Kaczmarek.

Szubinianka: Kobylarz, A. Bogusz.

II POŁOWA
90+3' Koniec meczu!
90+2' Juszczak wychodził sam na sam z bramkarzem, Pawlak wygrał pojedynek.
89' Żółta kartka za faul dla Łuczaka.
84' 5:2!! Dwójkową akcję M. Gwit, Wesołek skutecznym strzałem wykończył ten pierwszy.
80' Uderzał zza pola karnego Zaworski, skuteczną interwencją w bramce popisał się Pawlak.
77' Klein przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gości. Po centrze Jurka, obok bramki uderzył głową Chojnacki.
73' Żółta kartka za faul dla K. Zajdlewicza.
70' 4:2!! Po zagraniu Juszczaka, piłkę do siatki Pawlaka skierował Wesołowski.
66' Bliski strzelenia bramki był Juszczak, piłkę z linii bramkowej wybił Chojnacki.
66' Zmiany w obu zespołach.
62' 4:1!! Po indywidualnej akcji trafił Machowski.
62' Po szybkim wznowieniu Jurek nieczysto trafił w piłkę.
60' 3:1!! Po uderzeniu Juszczaka, piłkę do własnej bramki wpakował Krawczyk.
58' Groźnie pod polem karnym gospodarzy, strzał Jabłońskiego zablokowany, goście mają rzut rożny.
55' Srocki wyszedł daleko poza pole karne i wybił piłkę przed Machowskim.
49' J. Wiśniewski był bliski strzelenia drugiego gola, jednak piłkę z linii bramkowej wybił Łuczak.
47' 3:0!! Jakub Wiśniewski po zagraniu Michała Machowskiego.
46' Początek drugiej części spotkania.

I POŁOWA
45+1' Koniec pierwszej połowy.
42' Poza boiskiem opatrywany był Machowski.
34' 2:0!! Wesołek pewnie wykorzystał rzut karny.
32' Grabowski faulowany w polu karnym, rzut karny dla gospodarzy.
26' Chojnacki zagrał do Wesołka, ten jeszcze odegrał do Machowskiego, który upadł w polu karnym, gospodarze domagali się podyktowania jedenastki, ale arbiter wskazał na rzut rożny, bowiem jako ostatni piłki dotknął Srocki.
25' Bramkarz Sparty obronił strzał z rzutu wolnego M. Wiśniewskiego.
22' Bardzo dobry strzał Jurka, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się bramkarz gości.
20' 1:0 dla gospodarzy.
16' Zbyt lekko z dystansu uderzył Grabowski, piłkę spokojnie złapał Srocki.
15' Po uderzeniu z rzutu wolnego zawodnika Sparty, niepewnie interweniował Pawlak.
13' J. Wiśniewski przegrał walkę o piłkę z Łuczakiem, ale gospodarze mieli rzut rożny.
11' Goście mogli szybko doprowadzić do remisu. Po kiksie Wesołka, niecelnie uderzył Juszczak.
10' 1:0!! Po podaniu J. Wiśniewskiego w sytuacji sam na sam trafił R. Jurek.
8' J. Wiśniewski padł w polu karnym w walce o piłkę, nie było mowy o rzucie karnym.
5' Srocki kapitalnie obronił strzał głową Chojnackiego, z rzutu rożnego dośrodkował M. Wiśniewski.
4' Srocki uprzedził wychodzącego na czystą pozycję Machowskiego. Gospodarze wznowią grę od rzutu rożnego.
2' Dobra interwencja J. Wiśniewskiego, który uprzedził Kasprzaka.
1' Początek spotkania, od środka rozpoczęli gospodarze.