23

04-2024

Szubinianka Szubin - Noteć Gębice (zapis relacji na żywo)

• autor: Redakcja, 2016-11-26 08:27

Piłkarze Szubinianki Szubin spędzą przerwę zimową na piątym miejscu w ligowej tabeli. W zaległym meczu 9. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej, szubinianie pokonali na własnym boisku Noteć Gębice.

UWAGA!! Strona nie odświeża się automatycznie. Aby zobaczyć nowe wpisy, należy odświeżać stronę klawiszem F5.

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - ZALEGŁY MECZ Z 9. KOLEJKI - 26.11.2016 R.
SZUBINIANKA SZUBIN - NOTEĆ GĘBICE 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 R. Jurek 35. - asysta Machowski, 2:0 D. Chojnacki 51. - asysta Wesołek.

SZUBINIANKA (trener Wiesław Stepczyński): Kobylarz - Woźniak (69. Jaworski), D. Chojnacki, K. Zajdlewicz, Krawczyk - Klein (78. Jakubowski), R. Jurek (46. A. Bogusz), Wesołek, Grabowski, Machowski (89. Kłosowski) - Obremski.
Żółte kartki: Klein, Jakubowski.

NOTEĆ G. (trener Tomasz Wonorski): Rzempowski - Stachowiak, Sikorski, Moszkowicz, Jankowiak - Marczewski (90. Bembenek), Ignaszak, Szymczak, Wojtowicz (71. Bartkowiak) - Koziej (80. Dziuba), Pacia.
Żółte kartki: Ignaszak, Jankowiak, Stachowiak.

SĘDZIUJE: Adrian Popławski (Bydgoszcz), asystenci: Szubiński, M. Oparczyk.

Szubinianka: Pawlak, M. Gwit, J. Wiśniewski.
Noteć G.: Brzeziński.

II POŁOWA
90+1' Koniec meczu! Szubinianka sięgnęła po komplet punktów.
89' Groźna kontra gości, jednak ponad bramką uderzył głową Dziuba.
87' To powinno być 3:0 dla Szubinianki! Obremski kapitalnie odegrał piłkę do Machowskiego, lecz jego strzał okazał się niecelny.
86' Świetne zagranie Machowskiego do Jaworskiego, ale ten drugi przegrał pojedynek z bramkarzem Noteci.
86' Jakubowski zbyt mocno zagrał piłkę w pole karne do Jaworskiego.
81' Żółta kartka za faul dla Stachowiaka.
75' Zablokowany strzał Machowskiego.
74' Chemik Bydgoszcz zremisował w Świeciu z Wdą 2:2, a oba gole dla bydgoszczan strzelił Dawid
Janicki!

74' Bardzo niecelnie uderzył Obremski.
73' Strzał z rzutu wolnego Moszkowicza bardzo niecelny.
73' Żółta kartka za faul dla Kleina.
69' Jaworski zastąpił Woźniaka. Wcześniej, niedokładnie uderzył J. Wiśniewski.
67' Kontra szubinian, ale Machowski niedokładnie dogrywał piłkę do Woźniaka.
66' Chojnacki dwukrotnie zablokował uderzenia Paci.
64' Znów groźna sytuacja pod bramką Kobylarza. Bramkarz Szubinianki wypuścił piłkę z rąk po centrze rywali z rzutu rożnego, uderzenie napastnika Noteci zablokowali obrońcy gospodarzy.
63' Groźnie przez moment było pod polem karnym szubinian, jednak Pacia niedokładnie odegrał piłkę do Marczewskiego.
60' Obremski nie opanował piłki zagranej w pole karne przez Kleina.
55' Dobra akcja gospodarzy, zagranie do Woźniaka było jednak zbyt mocne.
51' 2:0!! Z rzutu wolnego dośrodkował Wesołek, a do piłki najwyżej wyskoczył Chojnacki i pokonał bramkarza Noteci.
49' Woźniak niedokładnie dogrywał do Grabowskiego.
Drugi gol Dawida Janickiego dla Chemika w meczu z Wdą Świecie!
46' Adrian Bogusz za Roberta Jurka - wymuszona zmiana w zespole gospodarzy.

I POŁOWA
45+1' Przerwa w Szubinie, przy jednobramkowym prowadzeniu gospodarzy.
45+1' Rzut wolny dla gości, strzał Wojtowicza obronił Kobylarz.
45' Minutę doliczył do podstawowego czasu gry arbiter.
44' Rzempowski obronił strzał Machowskiego. Ten utrzymał się przy piłce, wyłożył ją za pole karne do Woźniaka, po którego strzale piłka musnęła poprzeczkę bramki gości.
42' Szubinianie na razie kontrolują przebieg wydarzeń na boisku.
35' 1:0!! Po zagraniu z lewej strony Michała Machowskiego, gola strzelił Robert Jurek.
33' Jankowiak ukarany żółtą kartką za faul na Woźniaku.
29' Za faul na Obremskim, żółtą kartką ukarany został Ignaszak. Po centrze Jurka, piłkę wybili obrońcy gości.
27' Jurek uderzył mocno, ale niedokładnie. Tymczasem Pacia powrócił do gry.
25' Przy bocznej linii boiska, opatrywany jest Pacia, który ucierpiał w jednym z fauli. Goście grają więc w dziesiątkę, choć na rozgrzewce przebywa jeden z graczy rezerwowych.
21' Faul Woźniaka w środkowej strefie boiska. Zawodnik Szubinianki został upomniany przez arbitra.
15' Bez goli w ostatnim ligowym meczu w tym roku w grupie II klasy okręgowej. Dotarła do nas za to informacja, o piątym golu w tym sezonie III ligi strzelonym przez Dawida Janickiego, w meczu Chemika Bydgoszcz z Wdą Świecie.
13' Mocny strzał Jurka, jednak jego uderzenie było niecelne.
12' Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Szubinianki, gdzie Pacia upadł po kontakcie z Chojnackim. Goście domagali się odgwizdania rzutu karnego, jednak arbiter nakazał grać dalej.
10' Dobre zagranie piłki do wysuniętego na szpicy Paci, jednak futbolówkę wybił Kobylarz.
5' Dobra akcja szubinian, Machowski zagrał do Jurka, ale ten nieczysto trafił w futbolówkę.
4' Rzempowski z kłopotami odbił piłkę po centrze z rzutu wolnego Jurka.
1' Początek spotkania, od środka zaczęli gospodarze.