LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

Kwalifikacje Mistrzostw Europy U-19 [dzień trzeci - zapis...

• autor: Redakcja, 2016-10-11 15:40
Kwalifikacje Mistrzostw Europy U-19 [dzień trzeci - zapis relacji na żywo]

Słowacja wygrała rywalizację w grupie 11., kwalifikacji piłkarskich Mistrzostw Europy U-19. Z drugiego miejsca awansowali Polacy, którzy w decydującym meczu pokonali Irlandię Północną.

UWAGA!! Strona nie odświeża się automatycznie. Aby zobaczyć nowe wpisy, należy odświeżać stronę klawiszem F5,

KWALIFIKACJE MISTRZOSTW EUROPY U-19 - GRUPA 11 - TORUŃ - 11.10.2016 R.
POLSKA - IRLANDIA PÓŁNOCNA 1:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Schikowski 60. - bez asysty.

POLSKA (trener Rafał Janas): Gostomski - Spychała, Żyro, Chrzanowski, Hołownia - Jóźwiak, Wojtkowski, Schikowski (74. Felsch), Dziczek, Handzlik (65. Tomczyk) - Listkowski (86. Milewski).
Żółte kartki: Handzlik, 57. - faul, Wojtkowski, 88 - faul.

IRLANDIA PÓŁNOCNA (trener Stephen Frail): Hazard - King (65. White), Crowe, Smyth - Templeton (72. Sterling), McKee, N. Kerr, Gallagher (28. Rooney) - McClean, Lavery, Glackin.
Żółte kartki: Rooney, 82. - faul, Crowe, 90+2. - faul.

Sędziuje: Erik Lambrechts (Belgia), asystenci: Karel De Rocker (Belgia), Jan Kobeli (Szwajcaria), techniczny: Alain Bieri (Szwajcaria). Obserwator UEFA: Itchko Lozev (Bułgaria).

Ławka rezerwowych
Polska: Grabara, Olszewski, Szymański, Żyra.
Irlandia Północna: Hargan, Marron, Bassett.

II POŁOWA
90+5' Koniec meczu!
90+2' Crowe przerwał kontrę biało-czerwonych i ujrzał za ten faul żółtą kartkę.
90' Uderzał z rzutu wolnego Lavery, piłkę złapał bramkarz reprezentacji Polski.
90' Trzy minuty doliczone.
88' Żółta kartka dla Wojtkowskiego.
82' Żółta kartka dla Rooney'a.
77' Niedokładnie uderzył Listkowski.
71' Obok bramki uderzył Glackin.
65' Tomczyk wszedł w miejsce Handzlika.
63' Hazard interweniował po strzale Spychały.
60' 1:0!! Polacy objęli prowadzenie po strzale Schikowskiego.
59' Hazard obronił strzał Wojtkowskiego.
57' Handzlik ukarany żółtą kartką za faul.
55' Bezbramkowy remis.
50' Niecelnie uderzył Crowe.
46' Rozpoczęła się druga część spotkania.

I POŁOWA
45+5' Koniec pierwszej części spotkania.
45+4' Tuż przed przerwą doskonała szansa dla rywali, niecelnie uderzył z rzutu wolnego Glackin.
42' Drugi z rzędu stały fragment gry dla Polaków (drugi rzut rożny).
33' Dobra okazja dla Polaków, niewiele pomylił się Handzlik.
31' Z rzutu wolnego niecelnie uderzył Schikowski.
28' Wymuszona zmiana w zespole Irlandii - wszedł Rooney za Gallaghera.
15' Po kwadransie gry, w Toruniu bezbramkowy remis.
10' Hazard obronił strzał z rzutu wolnego Jóźwiaka.
4' Gostomski interweniował po strzale Lavery'ego.
1' Początek spotkania.

KWALIFIKACJE MISTRZOSTW EUROPY U-19 - GRUPA 11 - SZUBIN - 11.10.2016 R.
SŁOWACJA - MACEDONIA 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Martin Adamec 53. - dobitka strzału Tupty, 2:0 Viktor Jedinak 90+3. - bez asysty.

SŁOWACJA (trener Milan Malatinsky): Szaraz - Majdan, Susloik, Oravec, Nemcek - Sulek (46. Dubec) - Kvocera (68. Vallo), Adamec, Sedlacek, Baumgartner - Tupta (56. Jedinak).
Żółte kartki: Adamec, 52. - faul.

MACEDONIA (trener Jeton Nesimi): Jankov - Jovanov, Mitrev, Lichina, Hani - Milovanovikj, Atanasov (61. Shefiti), Elmas, Zdravkovski, Abaz (72. Dodev) - Ristovski.
Żółte kartki: Zdravkovski, 70. - faul, Shefiti, 76. - faul, Lichina, 90+1. - faul.

Sędziuje: Mads Kristoffersen (Dania), asystenci: Dennis Rasmussen (Dania), Dawid Golis (Polska), techniczny: Tomasz Kwiatkowski (Polska). Obserwator UEFA: Terje Hauge (Norwegia).

Słowacja: Vantruba, Blazek.
Macedonia: Stevkovski, Stojkovski, Manevski, Sadiki, Dodev.

II POŁOWA
90+3' Koniec meczu. Słowacy wygrywają turniej w Polsce z kompletem dziewięciu punktów.
90+3' 2:0!! Jedinak podwyższył prowadzenie.
90+1' Żółta kartka dla Lichiny.
90' Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
89' Jedinak uderzył niecelnie.
87' Bardzo niecelny strzał z dystansu Zdravkovskiego.
83' Faul słowackiego napastnika na Jankovie.
77' Kontra Macedończyków, ale Ristovski nie doszedł do piłki zagrywanej ze skrzydła.
70' Uderzenie z połowy boiska zawodnika słowackiego, jednak niedokładne.
68' Trzecia zmiana w zespole Słowacji, Vallo zastąpił Kvocerę.
56' Majdan na pozycji spalonej.
53' 1:0!! Po uderzeniu Tupty, piłkę w siatce umieścił Adamec.
52' Strata Macedończyków w środkowej strefie boiska, piłkę przejął Tupta, jednak fatalnie wykończył akcję.
52' Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu - ukarany Adamec.
48' Uderzał głową Hani, piłkę złapał bramkarz Słowaków.
46' Dubec za Sulka - pierwsza zmiana w zespole Słowacji.

I POŁOWA
45+1' Koniec pierwszej części spotkania.
45' Minuta doliczona do podstawowego czasu gry.
43' Bliski strzelenia samobójczego gola był Tupta. Piłka wyszła na rzut rożny.
38' Przewaga Słowaków, jednak nie potrafią oni udokumentować tego strzeleniem gola.
35' Ze skrzydła dośrodkowywał Abaz, piłkę złapał bramkarz Słowacji.
30' Ponownie uderzał Kvocera i świetna parada macedońskiego bramkarza.
28' Jankov złapał piłkę po nieczystym uderzeniu Tupty.
25' Uderzenie Baumgartnera obronił Jankov.
23' Zablokowane uderzenie Lichiny z rzutu wolnego.
15' Zarysowała się optyczna przewaga Słowaków.
14' Niecelnie z rzutu wolnego uderzył Abaz.
13' Okazja Słowaków, ale obok bramki uderzył Tupta.
10' Na razie bez goli w Szubinie.
1' Początek pojedynku.