04-2024

Szubinianka Szubin - Zjednoczeni Piotrków Kujawski (zapis...

• autor: Redakcja, 2016-09-03 10:10
Szubinianka Szubin - Zjednoczeni Piotrków Kujawski (zapis relacji na żywo)

W sobotnim meczu 4. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej, Szubinianka Szubin wygrała na własnym stadionie ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski 1:0 (0:0).

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - 4. KOLEJKA - 3.09.2016 R.
SZUBINIANKA SZUBIN - ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI 1:0 (0:0)
Bramki: 1:0 M. Gwit 72. - asysta Wesołek.

SZUBINIANKA (trener Wiesław Stepczyński): Pawlak - Jaworski, Chojnacki, M. Janicki, Krawczyk - Woźniak, M. Wiśniewski, M. Gwit, Staszak (57. Staszak) - Grabowski - Wesołek.
Żółte kartki: Krawczyk, 29. - faul.

ZJEDNOCZENI (trener Tomasz Jaroński): Maciejewski - Przemysław Betliński (59. Kwieciński), Mańkowski, Jaroński, Stawicki (84. Domański) - Deręgowski (69. Lichmański), Kowalski, Hełminiak, Kawczyński - Rybicki (78. Sobkowiak), Małachowski.
Żółte kartki: Stawicki, 62. - faul, Sobkowiak, 83. - faul.

SĘDZIUJE: Wojciech Nagaj (Wiele), asystenci: Boinski, Rózga. OBSERWATOR K-PZPN: Walerian Głowacki (Bydgoszcz).

SZUBINIANKA: Kobylarz, Kłosowski, A. Bogusz, Jakubowski.
ZJEDNOCZENI: Lahuta, Wojciechowski, Rosołowski.

II POŁOWA
90+4' Koniec meczu.
90+4' Maciejewski obronił strzały Obremskiego i Grabowskiego.
90+2' Strzał z dystansu Hełminiaka, kapitalna obrona Pawlaka.
90+2' Piłka w siatce po strzale Wesołka, ale napastnik gospodarzy ponownie był na spalonym.
90' Trzy minuty doliczone.
89' Kolejny niecelny strzał graczy Szubinianki. Tym razem po podaniu Jaworskiego, obok bramki uderzył Obremski.
88' Jeszcze jedna kontra gospodarzy, Obremski uderzył obok bramki Maciejewskiego.
88' Wesołek uprzedzony przez bramkarza gości, Maciejewski złapał piłkę, którą Wesołkowi zagrywał M. Wiśniewski.
85' Grabowski uderzył z dystansu ponad bramką.
83' Żaden z zawodników gospodarzy nie sięgnął piłki dośrodkowywanej z rzutu rożnego przez M. Wiśniewskiego.
83' Maciejewski odbił piłkę po strzale M. Wiśniewskiego z rzutu wolnego.
78' Zderzenie głowami Jaworskiego i Stawickiego.
72' 1:0!! Po zagraniu Wesołka, Gwit minął bramkarza rywali, a następnie skierował piłkę do siatki.
69' Bardzo niecelny strzał Woźniaka.
63' Zablokowana centra ze skrzydła zawodnika gospodarzy. Następnie, defensorzy Zjednoczonych zablokowali próbę dośrodkowania M. Wiśniewskiego.
60' 0:0.
55' Zbyt lekko zza pola karnego uderzył Grabowski, by móc zaskoczyć bramkarza gości.
54' Staszak był na spalonym.
53' Wesołek uderzył z ostrego kąta, ale jego strzał obronił bramkarz Zjednoczonych.
47' Pierwsze dwie okazje gospodarzy. Maciejewski obronił strzały Gwita i Wesołka.
46' Początek drugiej połowy, bez zmian w składach.

I POŁOWA
45+3' Koniec pierwszej połowy, bez goli.
45+2' Dwa strzały Chojnackiego - najpierw jego uderzenie głową kapitalnie obronił Maciejewski, a dobitka po centrze Gwita była już niedokładna.
45' Dwie minuty doliczone przez arbitra do regulaminowego czasu gry.
40' Pawlak obronił uderzenie Rybickiego, następnie dośrodkowanie z lewej strony, ale Małachowski minął się z piłką.
33' Niecelny strzał Mańkowskiego.
30' Wesołek na pozycji spalonej.
26' Dośrodkowanie Staszaka wprost w ręce bramkarza gości.
22' Ponad bramką Maciejewskiego uderzył Chojnacki.
20' Maciejewski obronił uderzenie Staszaka, a strzał Krawczyka zablokowali obrońcy gości.
20' Pierwszy celny strzał w dzisiejszym meczu! Uderzenie z dystansu Grabowskiego nie bez problemów obronił Maciejewski.
15' Kwadrans gry za nami, na razie mecz bez emocji i celnych strzałów po obu stronach.
12' Nieuznany gol Wesołka, który w momencie zagrania od M. Wiśniewskiego był na spalonym.
11' Deręgowski niedokładnie w kluczowym momencie zagrywał do Małachowskiego.
6' Bardzo niecelny strzał Hełminiaka.
4' Dobra akcja gospodarzy, ale Staszak na pozycji spalonej.
3' Niedokładne dośrodkowanie Grabowskiego.
1' Pierwszy gwizdek arbitra, od środka zaczęli gospodarze.