• autor: Redakcja, 2016-04-09 10:48

Na inaugurację 20. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej, piłkarze Szubinianki pokonali na własnym boisku Victorię Smólnik.

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - 20. KOLEJKA - 9.04.2016 R.
SZUBINIANKA SZUBIN - VICTORIA SMÓLNIK 7:3 (2:2)
Bramki: 0:1 Maksymilian Kacprzyk 4. - bez asysty, 1:1 Szymon Staszak 19. - asysta Robert Jurek, 1:2 Rafał Lisota 27. - asysta Jakub Feter, 2:2 Przemysław Wesołek 44. - z rzutu karnego., 3:2 Marek Gwit 60. - dobitka po akcji R. Jurka, 4:2 Mirosław Obremski 69. - asysta Robert Jurek, 5:2 Mirosław Obremski 74. - asysta Szymon Staszak, 6:2 Robert Jurek 77. - asysta Dominik Krawczyk, 6:3 Piotr Janowski 78. - bez asysty, 7:3 Robert Jurek 88. - bez asyty,

SZUBINIANKA (trener Wiesław Stepczyński): Pawlak - Machowski, D. Bogusz, D. Woźniak, Krawczyk - Staszak, M. Gwit, R. Jurek, Cegiełka - Obremski (77. Kowalkowski), Wesołek.
Żółte kartki: Machowski, 55. - faul, Wesołek, 79. - faul.

VICTORIA (trener Konrad Ratajczyk): Maciej Kasiński - Mularski, Mirosław Kasiński, M. Piotrowski (67. A. Piotrowski), Ryziński - A. Woźniak, Frąckowiak (61. Zieliński), J. Feter, Kacprzyk - Lisota, Janowski.
Żółte kartki: Mularski, 16. - faul, Mirosław Kasiński, 62. - niesportowe zachowanie.

SĘDZIUJE: Szymon Lewandowski (Pakość), asystenci: Gerard Gólcz (Pakość), Michał Chrzanowski (Piechcin). OBSERWATOR K-PZPN: Kazimierz Jańczak (Żnin).

Szubinianka: Kobylarz, Jaworski, Kłosowski, Grabowski, Kowalkowski.
Victoria: Kucharzyk, B. Ratajczyk, A. Piotrowski, Zieliński, J. Markiewicz.

II POŁOWA
90+3' Koniec meczu.
90+2' Mocno, ale obok bramki uderzył Robert Jurek.
90' Dwie minuty doliczonego czasu gry.
87' 7:3!! Po błędzie Mirosława Kasińskiego, Jurek przechwycił piłkę i pewnie pokonał bramkarza Victorii.
84' Wesołek wywalczył rzut rożny dla zespołu szubińskiego.
79' Za faul w środkowej strefie boiska, żółta kartka dla Wesołka.
78' 6:3!! Janowski przelobował Pawlaka.
77' Kowalkowski zastąpił Obremskiego.
77' 6:2!! Po zagraniu Krawczyka, trafił Robert Jurek.
74' 5:2!! Po dośrodkowaniu Staszaka, po raz drugi trafił Obremski.
69' 4:2!! Po zagraniu Roberta Jurka, trafił Mirosław Obremski.
66' Dośrodkowywał Krawczyk, piłkę złapał bramkarz Victorii.
64' Marek Gwit uderzył za lekko, by móc zaskoczyć bramkarza.
60' 3:2!! Robert Jurek w polu karnym był sfaulowany przez bramkarza Victorii, arbiter puścił grę dalej, a do siatki dobił ją Marek Gwit.
59' Janowski za mocno wypuścił piłkę.
58' Bramkarz Victorii miał problemy ze złapaniem piłki po strzale z dystansu Jurka. Rzut rożny dla Szubinianki.
55' Maciej Kasiński faulowany przez Machowskiego. Zawodnik Szubinianki ukarany za ten faul żółtą kartką.
52' Płaskie dośrodkowanie ze skrzydła Jurka, bez zagrożenia bramki gości.
48' Staszak próbował dośrodkowywać, jednak piłka została nabita o jego kolano i opuściła plac gry.
46' Początek drugiej części spotkania, oba zespoły bez zmian w wyjściowych składach.

I POŁOWA
45' Arbiter nie doliczył ani minuty i po upływie regulaminowego czasu gry zakończył pierwszą połowę.
44' 2:2!! Pewnie wykonana jedenastka przez Przemysława Wesołka.
43' Robert Jurek faulowany w polu karnym. Arbiter podyktował jedenastkę.
39' Staszak faulował w polu karnym gości.
37' Robert Jurek uderzył ponad bramką Macieja Kasińskiego.
30' Kolejna kontra gości, jednak tym razem Janowski nie sięgnął piłki zagrywanej ze skrzydła.
30' Obremski najpierw nie trafił w piłkę po zagraniu Jurka, a następnie był na pozycji spalonej.
29' Ależ niewiele brakowało gospodarzom, by wyrównać. Mocny strzał z dystansu Roberta Jurka i piłka trafiła w poprzeczkę bramki gości.
27' 1:2!! Rafał Lisota precyzyjnie uderzył zza pola karnego.
26' Po podaniu Roberta Jurka, ponad bramką uderzył Cegiełka.
25' Goście domagali się odgwizdania jedenastki po zagraniu piłki ręką przez D. Bogusza, jednak arbiter puścił grę.
23' Groźne uderzenie zawodnika gości z dystansu, Pawlak nie dał się jednak zaskoczyć.
19' 1:1!! Ładna akcja Cegiełki i R. Jurka. Po dośrodkowaniu tego drugiego, bramkarza gości pokonał Szymon Staszak.
18' Po fatalnym błędzie Damiana Bogusza, gospodarze mieli teraz mnóstwo szczęścia, że nie stracili drugiego gola. Po uderzeniu Lisoty, piłka minimalnie przeszła obok słupka.
17' Dwa rzuty rożne dla gości. Po drugiej centrze, bliski podwyższenia wyniku był Janowski.
16' Żółta kartka dla Mularskiego, za faul w środkowej strefie boiska.
13' Obok bramki uderzył Obremski.
12' Po faulu na Robercie Jurku, gospodarze mieli rzut wolny. Po centrze Cegiełki, obrońcy Victorii wybili piłkę na rzut rożny.
8' Optyczna przewaga gości, którzy po kolejnym błędzie szubińskiej obrony tym razem wywalczyli rzut rożny.
4' 0:1!! Po błędzie szubińskiej defensywy, strzał Kacprzyka z pierwszej piłki w dolny róg bramki. Pawlak bez szans, goście objęli prowadzenie.
2' Pierwsza dobra akcja gości, zagranie z pierwszej piłki w kierunku Janowskiego, jednak Pawlak czujnie w bramce.
1' Pierwszy gwizdek sędziego, od środka zaczęli gospodarze.

Przed meczem. W zespole gospodarzy nie ma dzisiaj kontuzjowanych: Dariusza Chojnackiego (uraz śródstopia) i Kamila Zajdlewicza (uraz pachwiny). Za żółte kartki pauzuje Marcin Wiśniewski, a za czerwoną kartkę z meczu ze Zdrojem - Adrian Bogusz.
W drużynie gości nie ma Patryka Glińskiego, którego zastąpił w wyjściowym składzie Robert Frąckowiak. Poza meczową kadrą także Alan Chabros.