Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.
dzisiaj: 888, wczoraj: 408
ogółem: 6 575 236
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Po siedmiu rozegranych kolejkach liderem klasyfikacji najlepszych strzelców jest Patryk Dudkiewicz z GKS-u Baruchowo, za jego plecami znajduje się Robert Jurek oraz Piotr Janowski.
Klasyfikacja strzelców po VII kolejkach
Bramki | Imię i nazwisko zawodnika | Klub |
9 | Patryk Dudkiewicz | GKS Baruchowo |
8 | Robert Jurek | Szubinianka Szubin |
7 | Piotr Janowski | Victoria Smólnik |
6 | Łukasz Junatowski | LTP Lubanie |
5 | Bartłomiej Roszak | Start Radziejów |
5 | Mikołaj Ruta | Gopło Kruszwica |
5 | Kamil Stefaniak | LTP Lubanie |
4 | Dawid Kwiatkowski | Kujawiak Kowal |
4 | Dominik Jelonek | Unia Janikowo |
4 | Dariusz Lewandowski | Unia Janikowo |
3 | Michał Łazarski | Lider Włocławek |
3 | Maciej Serafin | Mień lipno |
3 | Konrad Lewandowski | Start Radziejów |
3 | Jakub Feter | Victoria Smólnik |
3 | Paweł Kadłubowicz | Sparta Janowiec Wielkopolski |
3 | Patryk Kozłowski | Zjednoczeni Piotrków Kujawski |
3 | Przemysław Wesołek | Szubinianka Szubin |
3 | Krzysztof Łuczak | Noteć Gębice |
3 | Vitalij Shvets | Kujawiak Kowal |
3 | Jarosław Plewa | Dąb Barcin |
3 | Dawid Szymański | Victoria Smólnik |
3 | Kamil Pyczka | Lider Włocławek |
3 | Daniel Matuszak | Zdrój Ciechocinek |
3 | Bartosz Śmigiel | Kujawiak Kowal |
3 | Mateusz Włoch | Gopło Kruszwica |
3 | Mateusz Kurtysiak | Gopło Kruszwica |
3 | Mikołaj Myśliwy | Gopło Kruszwica |
3 | Radosław Mróz | Dąb Barcin |
3 | Adam Niedzielski | Sparta Janowiec Wielkopolski |
2 | Daniel Aleksandrowicz | Noteć Gębice |
2 | Aleksander Owedyk | Start Radziejów |
2 | Mikołaj Plewa | Unia Janikowo |
2 | Piotr Markowski | Start Radziejów |
2 | Marcin Wiśniewski | Szubinianka Szubin |
2 | Kamil Frąckowiak | GKS Baruchowo |
2 | Bartosz Kleczkowski | Mień Lipno |
2 | Sebastian Przeździęk | LTP Lubanie |
2 | Kamil Konwent | Start Radziejów |
2 | Łukasz Zapiec | LTP Lubanie |
2 | Damian Lewandowski | Unia Janikowo |
2 | Mateusz Kiciński | Zjednoczeni Piotrków Kujawski |
2 | Marcin Jankowiak | Noteć Gębice |
2 | Cezary Smykowski | Zdrój Ciechocinek |
2 | Stanisław Chojnacki | Wzgórze Raciążek |
2 | Karol Urbański | Kujawiak Kowal |
1 | Kamil Markowski | Mień Lipno |
1 | Sławomir Szajgicki | Mień Lipno |
1 | Mateusz Jakubowski | Kujawiak Kowal |
1 | Bartosz Lewicki | Mień Lipno |
1 | Mateusz Piekarski | LTP Lubanie |
1 | Mateusz Kranz | Dąb Barcin |
1 | Michał Dzierżawski | Zjednoczeni Piotrków Kujawski |
1 | Kamil Kawczyński | Zjednoczeni Piotrków Kujawski |
1 | Hubert Bębenek | Noteć Gębice |
1 | Kamil Gołębiewski | Mień Lipno |
1 | Ariel Głowacki | Wzgórze Raciążek |
1 | Mateusz Głowski | Sparta Janowiec Wielkopolski |
1 | Daniel Kuligowski | Zjednoczeni Piotrków Kujawski |
1 | Seweryn Hełminiak | Zjednoczeni Piotrków Kujawski |
1 | Dawid Napora | Zdrój Ciechocinek |
1 | Tomasz Mularski | GKS Baruchowo |
1 | Patryk Straszewski | Unia Janikowo |
1 | Adrian Wysocki | Unia Janikowo |
1 | Jakub Lewandowski | Start Radziejów |
1 | Marek Zentkiewicz | Start Radziejów |
1 | Artur Sobiech | LTP Lubanie |
1 | Mirosław Obremski | Szubinianka Szubin |
1 | Adrian Zdobych | Zjednoczeni Piotrków Kujawski |
1 | Marcin Zapiec | LTP Lubanie |
1 | Łukasz Kranc | LTP Lubanie |
1 | Maciej Jankowski | GKS Baruchowo |
1 | Jędrzej Tomaszewski | GKS Baruchowo |
1 | Dawid Gracyk | Mień lipno |
1 | Szymon Moszkowicz | Noteć Gębice |
1 | Roman Witecki | Mień Lipno |
1 | Krzysztof Kozłowski | Gopło Kruszwica |
1 | Miłosz Losik | Gopło Kruszwica |
1 | Kacper Nasiński | Wzgórze Raciążek |
1 | Piotr Chojnacki | Wzgórze Raciążek |
1 | Marcin Langner | Zdrój Ciechocinek |
1 | Adam Niklewicz | Kujawiak Kowal |
1 | Marcin Zalewski | Unia Janikowo |
1 | Damian Brończyk | Unia Janikowo |
1 | Matesz Nowak | Sparta Janowiec Wielkopolski |
1 | Piotr Adamkiewicz | Start Radziejów |
1 | Jakub Losik | Unia Janikowo |
1 | Dariusz Chojnacki | Szubinianka Szubin |
1 | Piotr Pacia | Noteć Gębice |
1 | Tomasz Szablewski | Lider Włocławek |
1 | Bartłomiej Rutecki | Wzgórze Raciążek |
1 | Dawid Marczyński | Gopło Kruszwica |
1 | Szymon Wojtarski | Gopło Kruszwica |
1 | Michał Kozłowski | Zjednoczeni Piotrków Kujawski |
1 | Dawid Deresiewicz | Unia Janikowo |
1 | Mikołaj Kleczewski | Noteć Gębice |
1 | Krzysztof Szychulski | Mień lipno |
1 | Krystian Kajak | Zdrój Ciechocinek |
1 | Arkadiusz Cichy | Sparta Janowiec Wielkopolski |
1 | Hubert Wesołowski | Sparta Janowiec Wielkopolski |
1 | Igor Borowicz | Kujawiak Kowal |
1 | Robert Mazierski | Kujawiak Kowal |
1 | Witold Jakubowski | Kujawiak Kowal |
1 | Dominik Krawczyk | Szubinianka Szubin |
1 | Jakub Cegiełka | Szubinianka Szubin |
1 | Waldemar Zakrzewski | LTP Lubanie |
1 | Kamil Łukomski | Gopło Kruszwica |
Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.
Kujawianka Strzelno | 3:5 | Szubinianka Szubin |
2019-09-28, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 8 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||
|
|