- autor: Redakcja, 2014-10-10 20:08
-
Poznaliśmy nazwiska arbitrów, którzy w weekend 11/12 października 2014 r. (sobota/niedziela), poprowadzą mecze 10. kolejki V ligi oraz rozgrywek młodzieżowych.
Obsadę sędziowską na swojej stronie internetowej podało Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, które przypomina arbitrom delegowanym do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem, sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
V liga, klasa okręgowa, grupa II - sezon 2014/2015 - 10. kolejka
Piątek, 10 października 2014 r.
Lider AZS WSHE Włocławek - Mień Lipno [16.00]
Boisko ze sztuczną nawierzchnią we Włocławku, ulica Leśna 53a
sędziuje: Piotr Nowicki (Janikowo)
Sobota, 11 października 2014 r.
Sadownik Waganiec - GKS Baruchowo [11.00]
Boisko Centrum Sportu i Rekreacji w Zbrachlinie
sędziuje: Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Kapral-Car Dąb Barcin - Start Radziejów [12.00]
sędziuje: Marcin Skowroński (Plebanka)
Szubinianka Szubin - Kujawy Markowice [16.00]
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Michał Głowacki (Bydgoszcz)
Zdrój Ciechocinek - Kujawiak Kowal [16.00]
sędziuje: Rafał Podlewski (Izdebno)
Niedziela, 12 października 2014 r.
Noteć Gębice - Sparta Janowiec Wielkopolski [15.00]
sędziuje: Marcin Liana (Żnin)
Goplania Inowrocław - Łokietek Brześć Kujawski [15.00]
sędziuje: Adrian Rybowicz (Lipno)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Brzysko-rol Brzyskorzystewko [15.30]
sędziuje: Robert Jędrzejczak (Ściborze)
NA MŁODZIEŻOWYCH BOISKACH
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - 9. kolejka
Sobota, 11 października 2014 r.
Dąb Potulice - Unia Solec Kujawski [10.00]
sędziuje: Łukasz Rogowski (Białe Błota)
Krajna Sępólno Krajeńskie - Spójnia Białe Błota [13.00]
sędziuje: Bartłomiej Bednarski (Bydgoszcz)
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Gryf Sicienko [14.00]
sędziuje: Bartosz Fułat (Cekcyn)
Niedziela, 12 października 2014 r.
Czarni Nakło - GLKS Anmar Osielsko [11.00]
sędziuje: Krzysztof Giczela (Jadwiżyn)
Szubinianka Szubin - Gwiazda II Bydgoszcz [12.00]
sędziuje: Maciej Banasiak (Bydgoszcz)
Pauzuje: Grom Więcbork.
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - awansem z 11. kolejki
Sobota, 11 października 2014 r.
Gwiazda II Bydgoszcz - Grom Więcbork [16.00]
sędziuje: Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - 6. kolejka
Sobota, 11 października 2014 r.
LZS Grochowiska Księże - Kapral-Car Dąb Barcin [11.00]
sędziuje: Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Pałuczanka Żnin - Pogoń Mogilno [14.00]
sędziuje: Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Niedziela, 12 października 2014 r.
Szubinianka Szubin - KS Brzoza [14.30]
sędziuje: Maciej Banasiak (Bydgoszcz)
Wisełka Solec Kujawski - Spójnia Białe Błota [15.00]
sędziuje: Mateusz Klimkowski (Bydgoszcz)
Nptecianka Pakość - Noteć Łabiszyn [15.30]
sędziuje:
Młodzik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - 7. kolejka
Sobota, 11 października 2014 r.
Chemik II Bydgoszcz - UKS Polonia II Bydgoszcz [10.00]
sędziuje: Marek Semrau (Białe Błota)
UKS Polonia Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski [12.00]
Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
sędziuje: Daniel Bączkowski (Bydgoszcz)
Wisełka II Solec Kujawski - GLKS Anmar Osielsko [15.00]
sędziuje: Dawid Nowak (Solec Kujawski)
Niedziela, 12 października 2014 r.
Piast Złotniki Kujawskie - Victoria Niemcz [12.00]
sędziuje: Marta Katarzyna Czerwińska (Janikowo)
Szubinianka Szubin - Unia Solec Kujawski [16.00]
sędziuje: Maciej Banasiak (Bydgoszcz)
Orlik - klasa okręgowa, grupa V, okręg Bydgoszcz - 7. kolejka
Sobota, 11 października 2014 r.
Burza Nowa Wieś Wielka - Jeziorak Żnin [12.00]
sędziuje: Kamil Kausa (Barcin)
Niedziela, 12 października 2014 r.
Szubinianka Szubin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko [11.00]
Boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
sędziuje: Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
UKS Barcin - Pogoń Mogilno [12.00]
sędziuje: Kamil Kausa (Barcin)
UKS Piechcin - Noteć Gębice [14.00]
sędziuje: Kamil Kausa (Barcin)