- autor: Redakcja, 2014-09-27 08:33
-
Poznaliśmy nazwiska arbitrów, którzy w weekend 26/27 września 2014 r., poprowadzą mecze 8. kolejki V ligi oraz rozgrywek młodzieżowych.
Obsadę sędziowską na swojej stronie internetowej podało Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, które przypomina arbitrom delegowanym w weekend do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem, sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
V liga, klasa okręgowa, grupa II - sezon 2014/2015 - 8. kolejka
Sobota, 27 września 2014 r.
Lider AZS WSHE Włocławek - Brzysko-rol Brzyskorzystewko [11.00]
Boisko we Włocławku, ulica Leśna 53a
sędziuje: Szymon Lewandowski (Pakość)
Sadownik Waganiec - Noteć Gębice [11.00]
Boisko Centrum Rekreacji i Sportu w Zbrachlinie
sędziuje: Karol Kobędza (Toruń)
Goplania Inowrocław - Mień Lipno [16.00]
sędziuje: Marcin Skowroński (Plebanka)
Kapral-Car Dąb Barcin - GKS Baruchowo [16.00]
sędziuje: Mikołaj Chromiński (Ciechocinek)
Szubinianka Szubin - Start Radziejów [17.00]
sędziuje: Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)
Zdrój Ciechocinek - Łokietek Brześć Kujawski [17.00]
sędziuje: Krzysztof Budziński (Lipno)
Niedziela, 28 września 2014 r.
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Sparta Janowiec Wielkopolski [16.00]
sędziuje: Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Kujawiak Kowal - Kujawy Markowice [16.00]
sędziuje: Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
NA MŁODZIEŻOWYCH BOISKACH
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - 6. kolejka
Sobota, 27 września 2014 r.
Czarni Nakło - Gryf Sicienko [11.00]
sędziuje: Paweł Giczela (Jadwiżyn)
Krajna Sępólno Krajeńskie - GLKS Anmar Osielsko [13.00]
sędziuje: Dariusz Karolczak (Paterek)
Niedziela, 28 września 2014 r.
Dąb Potulice - Grom Więcbork [10.00]
sędziuje: Bartłomiej Bednarski (Bydgoszcz)
Spójnia Białe Błota - Gwiazda II Bydgoszcz [12.30]
sędziuje: Maciej Banasiak (Bydgoszcz)
Szubinianka Szubin - Unia Solec Kujawski
Mecz przełożony na wtorek, 7 października 2014 r. [16.00]
Pauzuje: Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński.
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - 4. kolejka
Piątek, 26 września 2014 r.
Notecianka Pakość - Pogoń Mogilno [16.00]
sędziuje: Kamil Kausa (Barcin)
Sobota, 27 września 2014 r.
LZS Grochowiska Księże - Spójnia Białe Błota [11.00]
sędziuje: Janusz Kuśnierek (Żnin)
KS Brzoza - Kapral-Car Dąb Barcin [13.00]
sędziuje: Dawid Kosmal (Brzoza)
Pałuczanka Żnin - Wisełka Solec Kujawski [14.00]
sędziuje: Patryk Wódkowski (Żnin)
Niedziela, 28 września 2014 r.
Szubinianka Szubin - Noteć Łabiszyn [15.00]
sędziuje: Mateusz Mrówczyński (Żnin)