- autor: Redakcja, 2014-09-18 16:28
-
Poznaliśmy nazwiska sędziów, którzy w weekend poprowadzą mecze 7. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej oraz rozgrywek młodzieżowych.
Obsadę sędziowską na swojej stronie internetowej podało Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, które przypomina arbitrom delegowanym w weekend do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem, sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
V liga, klasa okręgowa, grupa II - sezon 2014/2015 - 7. kolejka
Sobota, 20 września 2014 r.
Sadownik Waganiec - Zdrój Ciechocinek [11.00]
Boisko Centrum Sportu i Rekreacji w Zbrachlinie
sędziuje: Piotr Jaranowski (Rajmundów)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Kapral-Car Dąb Barcin [15.00]
sędziuje: Michał Głowacki (Bydgoszcz)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Szubinianka Szubin [16.00]
sędziuje: Tomasz Mazur (Bydgoszcz)
Start Radziejów - Goplania Inowrocław [16.00]
sędziuje: Mariusz Stypczyński (Żnin)
GKS Baruchowo - Lider AZS WSHE Włocławek [16.00]
sędziuje: Robert Jędrzejczak (Ściborze)
Mień Lipno - Kujawiak Lumac Kowal [16.00]
sędziuje: Piotr Nowicki (Janikowo)
Kujawy Markowice - Łokietek Brześć Kujawski [17.00]
sędziuje: Krzysztof Budziński (Lipno)
Niedziela, 21 września 2014 r.
Noteć Gębice - Zjednoczeni Piotrków Kujawski [16.00]
sędziuje: Rafał Borkiewicz (Włocławek)
NA MŁODZIEŻOWYCH BOISKACH
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - 5. kolejka
Sobota, 20 września 2014 r.
Gwiazda II Bydgoszcz - GLKS Anmar Osielsko [11.00]
sędziuje: Łukasz Rogowski (Białe Błota)
Gryf Sicienko - Spójnia Białe Błota [12.00]
sędziuje: Adrian Popławski (Bydgoszcz)
Niedziela, 21 września 2014 r.
Dąb Potulice - Krajna Sępólno Krajeńskie [12.00]
sędziuje: Dawid Drzycimski (Łochowo)
Grom Więcbork - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński [14.00]
sędziuje: Adrian Popławski (Bydgoszcz)
Unia Solec Kujawski - Czarni Nakło [16.00]
sędziuje: Dawid Nowak (Solec Kujawski)
Pauzuje: Szubinianka Szubin.
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 3. kolejka
Sobota, 20 września 2014 r.
Pogoń Mogilno - KS Brzoza [10.00]
Boisko w Dąbrówce
sędziuje: Filip Zieliński (Barcin)
Wisełka Solec Kujawski - LZS Grochowiska Księże [10.30]
sędziuje: Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
Kapral-Car Dąb Barcin - Noteć Łabiszyn [11.00]
sędziuje: Kamil Kausa (Barcin)
Pałuczanka Żnin - Szubinianka Szubin [14.00]
sędziuje: Mateusz Mrówczyński (Żnin)
Niedziela, 21 września 2014 r.
Spójnia Białe Błota - Notecianka Pakość [13.00]
sędziuje: Michał Ksobiak (Przyłęki)
NA INNYCH BOISKACH
IV liga - 7. kolejka
Sobota, 20 września 2014 r.
Flisak Złotoria - Piast Złotniki Kujawskie [16.00]
sędziuje: Daniel Mateusiak (Szubin)
B klasa Bydgoszcz, grupa III - 5. kolejka
Niedziela, 21 września 2014 r.
Dąb Potulice - Gwiazda Bydgoszcz [15.45]
sędziuje: Damian Czerwiński (Łachowo)
B klasa Bydgoszcz, grupa V - 5. kolejka
Niedziela, 21 września 2014 r.
Grom Ostrowo - Gopło Kościeszki [14.00]
sędziuje: Michał Pokorski (Pińsko)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.