- autor: Redakcja, 2014-08-28 17:24
-
Poznaliśmy nazwiska sędziów, którzy w weekend poprowadzą mecze 4. kolejki rozgrywek V ligi, grupy II, klasy okręgowej.
Obsadę sędziowską na swojej stronie internetowej podało Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, które jednocześnie przypomina arbitrom delegowanym do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
Pojedynek w Szubinie poprowadzi Piotr Nowicki (Janikowo). W tym sezonie poprowadził jeden mecz - w 1. kolejce sędziował pojedynek Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Start Radziejów (1:0), w którym pokazał cztery żółte kartki. Na liniach asystować mu będą Mariusz Jędrzejczyk oraz Janusz Grzegorski.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
V liga, klasa okręgowa, grupa II - sezon 2014/2015 - 4. kolejka
Sobota, 30 sierpnia 2014 r.
Lider AZS WSHE Włocławek - Sadownik Waganiec [10.00]
Boisko ze sztuczną nawierzchnią Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, ulica Leśna 53a
sędziuje: Maciej Lanckowski (Toruń)
Łokietek Brześć Kujawski - Brzysko-rol Brzyskorzystewko [16.00]
sędziuje: Adrian Sławkowski (Lipno)
Szubinianka Szubin - Noteć Gębice [17.00]
sędziuje: Piotr Nowicki (Janikowo)
Kujawy Markowice - Start Radziejów [17.00]
sędziuje: Rafał Jankowski (Włocławek)
Kapral-Car Dąb Barcin - Zjednoczeni Piotrków Kujawski [17.00]
sędziuje: Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
Goplania Inowrocław - Sparta Janowiec Wielkopolski [17.00]
sędziuje: Rafał Borkiewicz (Włocławek)
Niedziela, 31 sierpnia 2014 r.
Kujawiak Lumac Kowal - GKS Baruchowo [17.00]
sędziuje: Adrian Rybowicz (Lipno)
Zdrój Ciechocinek - Mień Lipno [17.00]
sędziuje: Sławomir Kujawa (Żnin)
NA MŁODZIEŻOWYCH BOISKACH
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - 1. kolejka
Sobota, 30 sierpnia 2014 r.
Grom Więcbork - GLKS Anmar Osielsko [11.00]
sędziuje: Dariusz Karolczak (Paterek)
Niedziela, 31 sierpnia 2014 r.
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Czarni Nakło nad Notecią [12.00]
sędziuje: Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Unia Solec Kujawski - Gryf Sicienko [16.30]
sędziuje: Mariusz Burda (Bydgoszcz)
Szubinianka Szubin - Krajna Sępólno Krajeńskie [17.00]
sędziuje: Damian Czerwiński (Łachowo)
Dąb Potulice - Spójnia Białe Błota [18.15]
sędziuje: Sławomir Radzik (Wojnowo)
NA INNYCH BOISKACH
III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska - 4. kolejka
Sobota, 30 sierpnia 2014 r.
Polonia Środa Wielkopolska - Włocłavia Włocławek [16.00]
sędziuje: Łukasz Uciński (Szubin)
B klasa Bydgoszcz, grupa IV - 2. kolejka
Sobota, 30 sierpnia 2014 r.
LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica - Promień Szczepanowo [16.00]
sędziuje: Damian Czerwiński (Łachowo)
B klasa Bydgoszcz, grupa V - 2. kolejka
Niedziela, 31 sierpnia 2014 r.
Kujawiak Sukowy - Noteć Inowrocław [16.00]
sędziuje: Michał Pokorski (Pińsko)
II liga piłki nożnej kobiet - 1. kolejka
Sobota, 30 sierpnia 2014 r.
Noteć Inowrocław - GOSiRT Luzino [12.00]
sędziuje: Daniel Mateusiak (Szubin)