Najciekawiej zapowiadające się spotkanie 25. kolejki IV ligi LZS Grom Osie - KS Chełminianka Chełmno, jako główny, sędziować będzie Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w środę, w godzinach popołudniowych, na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 17/18 maja 2014 r. (sobota/niedziela) poprowadzą mecze 25. kolejki IV ligi oraz rozgrywek młodzieżowych i jednocześnie przypomina sędziom delegowanym do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem, sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
IV liga - sezon 2013/2014 - 25. kolejka
Sobota, 17 maja 2014 r.
Polonia Bydgoszcz - Gopło Kruszwica [14.00]; w rundzie jesiennej: 2:0
Boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
sędziuje: Tomasz Perliński (Włocławek)
Grom Osie - Chełminianka Chełmno [14.00]; w rundzie jesiennej: 0:7
sędziuje: Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Piast Złotniki Kujawskie - Szubinianka Szubin [17.00]; w rundzie jesiennej: 2:1
sędziuje: Artur Rózga (Bnin)
Promień Kowalewo Pomorskie - Pomorzanin Toruń [17.00]; w rundzie jesiennej: 2:1
Boisko Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim, ulica Chopina 26
sędziuje: Gerard Gólcz (Pakość)
Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska [17.00]; w rundzie jesiennej: 0:4
sędziuje: Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Sparta Brodnica - Zdrój Ciechocinek [17.00]; w rundzie jesiennej: 2:1
sędziuje: Dariusz Łęgosz (Lipno)
Mień Lipno - Zawisza II Bydgoszcz [17.00]; w rundzie jesiennej: 0:5
sędziuje: Łukasz Bania (Toruń)
Pauzuje: Flisak Złotoria.
NA MŁODZIEŻOWYCH BOISKACH
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 21. kolejka
Sobota, 17 maja 2014 r.
MUKS Bielice - Notecianka Pakość [10.00]; w rundzie jesiennej: 0:7
sędziuje: Łukasz Lisiecki (Kruszwica)
Gopło Kruszwica - Pałuczanka Żnin [11.00]; w rundzie jesiennej: 6:3
sędziuje: Piotr Pankowski (Kruszwica)
Dąb Barcin - Zagłębie Piechcin [13.00]; w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Tadeusz Frąszczak (Janikowo)
Noteć Łabiszyn - LZS Grochowiska Księże [13.00]; w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Mirosław Landowski (Inowrocław)
Pauzują: Cuiavia Inowrocław, Szubinianka Szubin, Burza Nowa Wieś Wielka.
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 17. kolejka
Sobota, 17 maja 2014 r.
Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Potulice [15.00]; w rundzie jesiennej: 14:0
sędziuje: Bartosz Hak (Królikowo)
Niedziela, 18 maja 2014 r.
Szubinianka Szubin - Noteć Łabiszyn [12.00]; w rundzie jesiennej: 2:0
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Bartosz Hak (Królikowo)
Victoria Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz [14.00]; w rundzie jesiennej: 1:3
Boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
sędziuje: Paweł Dankowiakowski (Bydgoszcz)
Pałuczanka Żnin - Dąb Barcin [14.00]; w rundzie jesiennej: 1:4
sędziuje: Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Skra Paterek [15.30]; w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Damian Czerwiński (Łachowo)
Polonia II Bydgoszcz - GLZS Sadki [18.00]; w rundzie jesiennej: 3:10
Boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
sędziuje: Piotr Misiejuk (Bydgoszcz)
Młodzik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - 13. kolejka
Sobota, 17 maja 2014 r.
Spójnia II Białe Błota - Orzeł Kcynia [14.00]; w rundzie jesiennej: 4:0
sędziuje: Michał Ksobiak (Przyłęki)
Spójnia Białe Błota - Pogoń Mogilno [15.30]; w rundzie jesiennej: 1:0
sędziuje: Michał Ksobiak (Przyłęki)
Niedziela, 18 maja 2014 r.
Jeziorak Żnin - KS Brzoza [10.00]; w rundzie jesiennej: 8:0
sędziuje: Mariusz Stypczyński (Żnin)
Pauzują: UKS Barcin, Szubinianka Szubin.
Orlik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - 16. kolejka
Sobota, 17 maja 2014 r.
Piast Złotniki Kujawskie - UKS Barcin [14.00]; w rundzie jesiennej: 7:18
sędziuje: Joanna Nowak (Janikowo)
Kujawy II Markowice - Jeziorak Żnin [14.15]; w rundzie jesiennej: 0:30
Boisko Orlik w Strzelnie, ulica Topolowa
sędziuje: Mirosław Staśkowiak (Strzelno)
Niedziela, 18 maja 2014 r.
Unia Janikowo - Pogoń Mogilno [11.00]; w rundzie jesiennej: 3:10
sędziuje: Anna Grzegorska (Janikowo)
Szubinianka Szubin - Hermes Radłowo [11.00]; w rundzie jesiennej: 2:7
Boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
sędziuje: Damian Czerwiński (Łachowo)
Pauzuje: LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica.