Najciekawiej zapowiadające się spotkanie 23. kolejki IV ligi GLKS Piast Złotniki Kujawskie - KS Chełminianka Chełmno, jako główny, sędziować będzie Tomasz Perliński (Włocławek).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 3/4 maja 2014 r. (sobota/niedziela) poprowadzą mecze 23. kolejki IV ligi oraz rozgrywek młodzieżowych i jednocześnie przypomina sędziom delegowanym do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem, sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
IV liga - sezon 2013/2014 - 23. kolejka
Czwartek, 1 maja 2014 r.
Grom Osie - Mień Lipno [14.00]; w rundzie jesiennej: 3:2
sędziuje: Gerard Gólcz (Pakość)
Sobota, 3 maja 2014 r.
Piast Złotniki Kujawskie - Chełminianka Chełmno [15.00]; w rundzie jesiennej: 1:6
sędziuje: Tomasz Perliński (Włocławek)
Pomorzanin Toruń - Gopło Kruszwica [16.00]; w rundzie jesiennej: 2:7
Boisko ze sztuczną nawierzchnią Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Toruniu, ulica Szosa Chełmińska 75
sędziuje: Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Lech Rypin - Zdrój Ciechocinek [16.00]; w rundzie jesiennej: 3:2
sędziuje: Jacek Rogowski (Toruń)
Promień Kowalewo Pomorskie - Kujawianka Izbica Kujawska [17.00]; w rundzie jesiennej: 1:2
Boisko Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim, ulica Chopina 26
sędziuje: Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Sparta Brodnica - Flisak Złotoria [17.00]; w rundzie jesiennej: 4:0
sędziuje: Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)
Polonia Bydgoszcz - Szubinianka Szubin [17.00]; w rundzie jesiennej: 3:1
Boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
sędziuje: Dariusz Łęgosz (Lipno)
Pauzuje: Zawisza II Bydgoszcz.
NA MŁODZIEŻOWYCH BOISKACH
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 19. kolejka
Sobota, 3 maja 2014 r.
MUKS Bielice - Zagłębie Piechcin [10.00]; w rundzie jesiennej: 2:2
sędziuje: Tadeusz Frąszczak (Janikowo)
LZS Grochowiska Księże - Notecianka Pakość [11.00]; w rundzie jesiennej: 0:9
sędziuje: Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Dąb Barcin - Burza Nowa Wieś Wielka [13.00]; w rundzie jesiennej: 3:1
sędziuje: Dawid Kosmal (Brzoza)
Cuiavia Inowrocław - Szubinianka Szubin [14.00]; w rundzie jesiennej: 4:2
Boisko w Inowrocławiu, ulica Wierzbińskiego
sędziuje: Dawid Sieradzki (Stanomin)
Pauzują: Gopło Kruszwica, Noteć Inowrocław, Noteć Łabiszyn, Pałuczanka Żnin.
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - zaległy z 16. kolejki
Czwartek, 1 maja 2014 r.
Burza Nowa Wieś Wielka - Noteć Łabiszyn [14.00]; w rundzie jesiennej: 0:11
sędziuje: Patryk Kaźmierczak (Bydgoszcz)
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 15. kolejka
Sobota, 3 maja 2014 r.
Sparta Janowiec Wielkopolski - Noteć Łabiszyn [10.00]; w rundzie jesiennej: 4:0
sędziuje: Hubert Dojaś (Żnin)
Dąb Potulice - GLZS Sadki [10.00]; w rundzie jesiennej: 4:2
sędziuje: Marek Semrau (Białe Błota)
Polonia II Bydgoszcz - Skra Paterek [12.00]; w rundzie jesiennej: 1:5
Boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
sędziuje: Jan Wilczewski (Bydgoszcz)
Niedziela, 4 maja 2014 r.
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Pałuczanka Żnin [12.00]; w rundzie jesiennej: 2:5
sędziuje: Sławomir Kujawa (Żnin)
Szubinianka Szubin - Polonia Bydgoszcz [14.00]; w rundzie jesiennej: 2:6
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Michał Pokorski (Pińsko)
Victoria Bydgoszcz - Dąb Barcin [14.00]; w rundzie jesiennej: 1:9
Boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
sędziuje: Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
Młodzik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - 11. kolejka
Niedziela, 4 maja 2014 r.
Spójnia Białe Błota - Jeziorak Żnin [10.00]; w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Szubinianka Szubin - Pogoń Mogilno [11.00]; w rundzie jesiennej: 3:2
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Michał Pokorski (Pińsko)
Spójnia II Białe Błota - KS Brzoza [11.30]; w rundzie jesiennej: 2:3
sędziuje: Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Pauzują: Orzeł Kcynia, KS Brzoza.
Orlik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - 14. kolejka
Środa, 30 kwietnia 2014 r.
Kujawy Markowice - UKS Barcin [17.30]; w rundzie jesiennej: 7:7
Boisko Orlik w Strzelnie, ulica Topolowa
sędziuje: Jacek Siwa (Trzemeszno)
Czwartek, 1 maja 2014 r.
LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica - Notecianka Pakość [11.00]; w rundzie jesiennej: 0:16
sędziuje: Janusz Kuśnierek (Żnin)
Niedziela, 4 maja 2014 r.
Szubinianka Szubin - Pogoń Mogilno [11.00]; w rundzie jesiennej: 3:9
Boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
sędziuje: Damian Czerwiński (Łachowo)
Unia Janikowo - Jeziorak Źnin [11.00]; w rundzie jesiennej: 3:9
sędziuje: Tadeusz Frąszczak (Janikowo)
Orlik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - awansem z 16. kolejki
Środa, 30 kwietnia 2014 r.
Kujawy Markowice - Notecianka Pakość [16.15]; w rundzie jesiennej: 2:15
Boisko Orlik w Strzelnie
sędziuje: Mirosław Staśkowiak (Strzelno)
Orlik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - awansem z 20. kolejki
Środa, 30 kwietnia 2014 r.
Kujawy II Markowice - Hermes Radłowo [17.20]; w rundzie jesiennej: 0:3
Boisko Orlik w Strzelnie
sędziuje: Mirosław Staśkowiak (Strzelno)
NA INNYCH BOISKACH
III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska - 27. kolejka
Czwartek, 1 maja 2014 r.
Start Warlubie - Lech II Poznań [14.00]; w rundzie jesiennej: 0:1
sędziuje: Daniel Mateusiak (Szubin)
Polonia 1912 Leszno - Unia Swarzędz [16.00]; w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Łukasz Uciński (Szubin)
V liga, klasa okręgowa, grupa II - 23. kolejka
Sobota, 3 maja 2014 r.
Sparta Janowiec Wielkopolski - GKS Baruchowo [17.00]; w rundzie jesiennej: 0:1
sędziuje: Łukasz Uciński (Szubin)
Druga Liga Piłki Nożnej Kobiet - 14. kolejka
Niedziela, 4 maja 2014 r.
Tucholanka Joltex Tuchola - Błękitni Stargard Szczeciński [14.00]; w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Daniel Mateusiak (Szubin)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.