Najciekawiej zapowiadające się spotkanie 12. kolejki IV ligi MGKS Kujawianka Izbica Kujawska - BKS Sparta Brodnica, jako główny, sędziować będzie Jacek Rogowski (Toruń).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w środę, w godzinach popołudniowych nazwiska arbitrów, którzy w weekend 19/20 października 2013 r. (sobota/niedziela) poprowadzą mecze 12. kolejki IV ligi oraz rozgrywek młodzieżowych. Jednocześnie KS K-PZPN przypomina wszystkim sędziom delegowanym do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem, sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
IV liga - sezon 2013/2014 - 12. kolejka
Sobota, 19 października 2013 r.
Zawisza II Bydgoszcz - Flisak Złotoria [11.00]
Boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
sędziuje: Gerard Gólcz (Pakość)
Zdrój Ciechocinek - Krajna Sępólno Krajeńskie [11.00]
sędziuje: Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Pomorzanin Toruń - Lech Rypin [14.00]
Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Toruniu, ulica Szosa Chełmińska 75
sędziuje: Robert Jędrzejczak (Ściborze)
Chełminianka Chełmno - Mień Lipno [14.00]
sędziuje: Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Gopło Kruszwica - Piast Złotniki Kujawskie [14.00]
sędziuje: Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Promień Kowalewo Pomorskie - Polonia Bydgoszcz [14.00]
sędziuje: Mirosław Gołębiowski (Siniarzewo)
Szubinianka Szubin - Grom Osie [14.30]
sędziuje: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Kujawianka Izbica Kujawska - Sparta Brodnica [15.00]
sędziuje: Jacek Rogowski (Toruń)
NA MŁODZIEŻOWYCH BOISKACH
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 9. kolejka
Sobota, 19 października 2013 r.
MUKS Bielice - LZS Grochowiska Księże [10.00]
sędziuje: Sebastian Nowicki (Inowrocław)
Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość [11.00]
sędziuje: Maciej Śpiewak (Liszkowice)
Noteć Łabiszyn - Pałuczanka Żnin [11.30]
sędziuje: Mateusz Muszyński (Nowe Dąbie)
Niedziela, 20 października 2013 r.
Gopło Kruszwica - Burza Nowa Wieś Wielka [11.00]
sędziuje: Łukasz Lisiecki (Kruszwica)*
*nastąpiła zmiana obsady sędziowskiej, pierwotnie spotkanie miała sędziować Magdalena Krzymińska (Kruszwica)
Pauzują: Zagłębie Piechcin, Szubinianka Szubin, Dąb Barcin.
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - awansem z 13. kolejki
Niedziela, 20 października 2013 r.
Szubinianka Szubin - Zagłębie Piechcin [11.00]
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Michał Pokorski (Szubin)
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 8. kolejka
Sobota, 19 października 2013 r.
Dąb Barcin - Polonia Bydgoszcz [11.00]
sędziuje: Dawid Sieradzki (Stanomin)
GLZS Sadki - Brzysko-rol Brzyskorzystewko [12.00]
sędziuje: Artur Rózga (Bnin)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Polonia II Bydgoszcz [12.00]
sędziuje: Hubert Dojaś (Żnin)
Niedziela, 20 października 2013 r.
Dąb Potulice - Szubinianka Szubin [10.00]
sędziuje: Marek Semrau (Białe Błota)
Noteć Łabiszyn - Victoria Bydgoszcz [11.00]
sędziuje: Filip Ślósarek (Bydgoszcz)
Skra Paterek - Pałuczanka Żnin [13.30]
sędziuje: Marek Semrau (Białe Błota)
Młodzik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - 7. kolejka
Sobota, 19 października 2013 r.
Orzeł Kcynia - Pogoń Mogilno [15.00]
sędziuje: Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Niedziela, 20 października 2013 r.
Jeziorak Żnin - UKS Barcin [10.00]
sędziuje: Sławomir Kujawa (Żnin)
Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin [14.00]
sędziuje: Łukasz Wachowski (Bydgoszcz)
Pauzują: Spójnia II Białe Błota, KS Brzoza.
Orlik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - 9. kolejka
Sobota, 19 października 2013 r.
Notecianka Pakość - Piast Złotniki Kujawskie [10.00]
Boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
sędziuje: Anna Grzegorska (Janikowo)
LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica - Unia Janikowo [11.00]
Boisko Orlik w Żninie
sędziuje: Mariusz Stypczyński (Żnin)
Niedziela, 20 października 2013 r.
Szubinianka Szubin - Kujawy Markowice [11.00]
Boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
sędziuje: Łukasz Uciński (Szubin)
Pogoń Mogilno - Jeziorak Żnin [11.00]
sędziuje: Marta Katarzyna Czerwińska (Janikowo)
Mecz rozegrany awansem: Hermes Radłowo - Kujawy II Markowice 3:0 [23.09.2012 r., 17.30.; boisko Orlik w Pakości]
Pauzuje: UKS Barcin.
Na innych arenach
W spotkaniu IV ligi Chełminianka Chełmno - Mień Lipno, asystentem liniowym będzie Daniel Mateusiak (Szubin).
Damian Czerwiński poprowadzi niedzielny mecz 9. kolejki B klasy Bydgoszcz, grupy IV, pomiędzy Iskrą Zamość-Rynarzewo i Zielonymi Zalesie (13.30). Na liniach pomagać mu będą D. Mateusiak i Michał Pokorski (wszyscy Szubin).
Łukasz Uciński (Szubin) będzie arbitrem głównym w sobotnim meczu 12. kolejki V ligi, klasy okręgowej, grupy II, w którym Sparta Janowiec Wielkopolski zmierzy się z Kujawami Markowice (15.00). Sędziami liniowymi będą D. Czerwiński i Rafał Liana (Żnin).
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.