25

04-2024

Pewna wygrana seniorów

• autor: Redakcja, 2010-03-13 17:15
Podopieczni Wiesława Stepczyńskiego bez żadnych problemów pokonali Dąb Potulice 11:0.

Od początku spotkania to podopieczni Wiesława Stepczyńskiego mieli przewagę na boisku. Mimo dużej ilości sytuacji podbramkowych gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Mirosława Obremskiego w 18. minucie spotkania. W 30., 38. oraz 40. minucie Obremski dołożył kolejne 3 trafienia i Szubinianka do przerwy prowadziła zasłużenie 4:0.
W drugiej części spotkania  obraz gry się nie zmienił. Szubinianka w drugich 45 minutach strzeliła 7 bramek (2 - Obremski, D.Janicki  po 1 - J. Cegiełka, R. Jurek, M. Bakaj). Ostatecznie Szubinianka pokonała Dąb Potulice 11:0.
Najlepiej podającym zawodnikiem Szubinianki  w dzisiejszym meczu był bramkarz, Kazimierz Kostkowski, który uzyskał 100% skuteczność. 7 kontaktów z piłką i 7 celnych podań.
Spotkaniem z Dębem Szubinianka zakończyła okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Pierwsze spotkanie ligowe, szubinianie rozegrają 20 marca (sobota) o godzinie 15:00 na boisku w Szubinie,a rywalem będzie Tarant Wójcin.
W przypadku przełożenia pierwszej kolejki Szubinianka zagra, jeszcze sparing z Unią Solec Kujawski. O wszystkim poinformujemy.

Szubinianka Szubin - Dąb Potulice 11:0 (4:0)
Bramki: M. Obremski - 6, D.Janicki -2, J.Cegiełka, R.Jurek. M.Bakaj - 1
Szubinianka (trener Stepczyński): Kostkowski - M.Bakaj, Chudzyński, Chojnacki, Kujawa - Kirschhiebel,Jurek, Cegiełka, Szweda - D.Janicki, Obremski
Na zmiany wchodził: Hałas.