LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

Porażka na koniec

• autor: Redakcja, 2009-11-11 15:16
Podopieczni Wiesława Stepczyńskiego porażką zakończyli rundę jesienną. Na własnym obiekcie przegrali z Kujawianką Strzelno 1:4.

W drużynie gospodarzy nie mogli wystąpić Jacek Żurawski oraz Jakub Cegiełka, którzy pauzowali za kartki, a Seweryn Kirschhiebel nie mógł zagrać z  powodu kontuzji.
Początek spotkania to głównie gra w środkowej części boiska. W 15. minucie spotkania strzał Dawida Stodolnego obronił Młynarek. W 20. minucie powinno być 1:0 dla gospodarzy. Robert Jurek przedryblował obrońców Kujawianki, ale jego strzał okazał się minimalnie niecelny. Wydawało się, że gol dla gospodarzy to tylko kwestia czasu. Nic bardziej mylnego. W 30. minucie Lewandowski z około 15 metrów pokonał Kostkowskiego. Miejscowi po tej bramce, jeszcze bardziej ruszyli do przodu. W 38. minucie spotkania Marcin Plaskaty zastąpił na boisku Bartłomieja Szwedę. Przyjezdni, jeszcze przed przerwą podwyższyli prowadzenie. Pawliński  wykorzystał nieporozumienie Kostkowskiego oraz obrońcy Szubinianki i posłał piłkę do pustej bramki. Po pierwszej połowie Szubinianka - Kujawianka 0:2.
W drugiej połowie w drużynie gospodarzy nastąpiła zmiana: Mariusza Bakaja zastąpił Mateusz Masłowski. Gospodarze postawili wszystką na jedną kartę i grali 3 obrońcami,4 pomocnikami i 3 napastnikami. W 50. minucie z dobrej strony pokazał się Masłowski, lecz jego strzał okazał się niecelny. W 59 minucie powinno być 1:2. Strzał Chojnackiego głową został wybity z linii bramkowej przez obrońce Kujawianki i dobitkę Bojasa obronił Młynarek, a sędzia zamiast przyznać miejscowym rzut rożny, odgwizdał faul. W 65. minucie Sebastaian Warzecha strzałem zza pola karnego pokonał Kostkowskiego piłka, jeszcze odbiła się od Plaskatego. 120 sekund później gospodarze strzeli kontaktową bramkę. Radosław Bojas zdecydował się na indywidualną akcję i strzałem z bliskiej odległości pokonał Młynarka. Gospodarze w ostatnim kwadransie zepchnęli Kujawiankę na ich połowę. Najpierw strzał Obremskiego odbił się od słupka, a Stodolnego obronił bramkarz. Swojego szczęścia szukał także Bojas, ale jego strzał także obronił bramkarz. W 88. minucie goście podwyższyli prowadzenie. Na listę wpisał się Warzecha. Wynik do końca spotkania nie uległ zmian Szubinianka przegrywa z Kujawianką 1:4 i kończy rundę jesienną na dobrym, piątym miejscu.
Przed Szubinianką, jeszcze jedno spotkanie w pucharze na własnym obiekcie podejmą Victorię Koronowo. To spotkanie 22 listopada (niedziela) o godzinie 12:00.

Pomeczowa opinia trenera LKS Szubinianki Szubin, Wiesława Stepczyńskiego
"Dzisiaj przeciwnik bezlitośnie wykorzystał nasze błędy w defensywie i odniósł zwycięstwo. Jeśli się chce wygrywać z lepszymi rywalami, to nie można tak jak dzisiaj tracić goli. Trzeba też dodać, że goście mieli też sporo szczęścia przy naszych sytuacjach i piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść więcej do bramki. Końcowo cieszy nas, że zajęliśmy po pierwszej rundzie wysokie miejsce z 27 punktami, co Szubiniance od wielu lat się nie udawało. Dla nas sezon się jeszcze nie skończył, bo 22 listopada gramy kolejną edycję Pucharu Polski. Po tym meczu podsumujemy sezon oraz dokonamy głębokiej analizy rozgrywek zakończonych jak i czekającej nas rundy rewanżowej".

V liga gr. II - 15. kolejka
Szubinianka Szubin - Kujawianka Strzelno 1:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Lewandowski 30. - bez asysty, 0:2 Pawliński 45. - asysta T. Warzecha,  0:3 S. Warzecha 65. - asysta Banaszak, 1:3 R. Bojas 67.- asysta Kujawa, 1:4 T. Warzecha 88. - asysta Lewandowski.
Widzów: 150.
Szubinianka (trener Stepczyński): Kostkowski - M.Bakaj (46. Masłowski), Chudzyński, Chojnacki, P.Kujawa - Stodolny, Jurek, Obremski, Szweda (38. Plaskaty) - D.Janicki, R.Bojas. Rezerwowi: Oskar Hałas, Marcin Janicki.
MLKS Kujawianka (trener Abram): Młynarek - Gazdulski (72. Kamiński), Ostojski, Kinowski, T. Warzecha - Koziorowski, Banaszak, Kopliński (65. Kowalski), S. Warzecha - Lewandowski, Pawliński (87. Wieczorek).
Sędziowie: Tomasz Linke (Bydgoszcz) jako główny oraz Stachowicz i Giczela.