LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

Szubinianka Szubin - Sparta Janowiec Wlkp 1:2 (1:0)

• autor: Redakcja, 2009-08-15 17:42

Podopieczni Wiesława Stepczyńskiego ulegli na własnym boisku Sparcie Janowiec 1:2., jednak głównymi bohaterami meczu nie byli zawodnicy Sparty, a sędzina z Torunia.

Od początku meczu to gospodarze mieli przewagę. W 5. minucie Jacek Żurawski niecelnie uderzył głową po dośrodkowaniu Jakuba Cegiełki. Chwilę później dogodnej sytuacji na strzelenie bramki nie wykorzystał Radosław Bojas. Co nie udało się Żurawskiemu w 5. minucie udało się kwadrans później. Jakub Cegiełka idealnie dośrodkował piłkę na drugi słupek wprost na głowę Jacka Żurawskiego, a ten umieścił piłkę w siatce. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmian i gospodarze zasłużenie prowadzili 1:0.
Od początku drugiej połowy gospodarze atakowali bramkę przyjezdnych. W 46. minucie Dawid Janicki uderzył w boczną siatkę. W 50. minucie Paulina Zaborowska wskazała na 11 metr po  zagraniu piłki ręką przez obrońcę gości. Do piłki podszedł Obremski, ale przestrzelił rzut karny. Piłkarskie przysłowie mówi, że nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić tak i było tym razem. Bezradnego Kostkowskiego, strzałem po ziemi, pokonał Wiśniewski. Goście nastawili się na grę z kontry i w 66. minucie Kostkowski wyjmował piłkę z siatki po raz drugi. Strzelcem bramki był Kozłowski. Od tego momentu Sparta broniła dostępu do swojej bramki. W 82. minucie doszło do najbardziej kontrowersyjnej sytuacji. Mariusz Bakaj przypadkowo uderzył zawodnika Sparty, a Paulina Zaborowska pokazała mu czerwoną kartkę. Do końca spotkania Sparta i trójka sędziowska z Torunia starała się utrzymać wynik i udało się. Szubinianka przegrywa ze Spartą Janowiec 1:2.

V liga, gr. II klasa okręgowa - 2. kolejka
Szubinianka Szubin - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 J. Żurawski 21., 1:1 Wiśniewski 51., 1:2 Kozłowski 66.
Czerwona kartka: M. Bakaj (Szubinianka/82. - uderzenie rywala).

Szubinianka (trener Stepczyński): Kostkowski - M. Bakaj, Czerwiński (66. Masłowski), Chudzyński, J. Żurawski - Cegiełka, Obremski, Chojnacki (58. Stodolny), Lewandowski - Bojas, D. Janicki. Rezerwowi: K. Jurek, M. Janicki, P. Kujawa, Plaskaty.
Żółta kartka: J. Żurawski.

Sędziowie: Paulina Zaborowska (Toruń) jako główna oraz Korpalski i Średziński.

Następny mecz, Szubinianka rozegra za tydzień (sobota, 22 sierpnia), o godzinie 17:00 w Żninie, z Pałuczanką.

Z AUTU
Znamy rywala w Pucharze Polski
W II rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgowym Szubinianka zagra z Notecią Łabiszyn. Mecz odbędzie się 26 sierpnia o godzinie 17:00 w Szubinie.

"19" Masłowskiego
Dzisiaj, swoje 19. urodziny obchodzi Mateusz Masłowski. Wczoraj, 31. urodziny obchodził Jakub Cegiełka, a w środę - 28. Dariusz Chojnacki. Redakcja szubinianka.futbolowo.pl składa najlepsze życzenia.

• Komentarzy [0]
  • czytano: [2308]

autor: ~. 2009-08-15 18:49:20

avatar żenada...

autor: ~SJ 2009-08-15 18:49:39

avatar Co piszesz baranie! To zawodnicy z Szubina bez przerwy udawali że są faulowani, a nagminnie to Cegła. Pani Paulina bardzo dobrze sędziowała, a czerwona kartka jak najbardziej zasłużona. Przecież uderzył łokciem zawodnika Sparty. Wasza drużyny jest słabo przygotowana kondycyjnie. W pierwszej połowie wszystko OK, ale w drugiej to beznadzieja. Kuba Cegiełka próbował walczyć, ale wasi kibole krzyczeli teksty w stylu "wracaj do Janowca". To jest chore, na swojego zawodnika. Powodzenia w dalszej grze.

autor: ~anonim 2009-08-15 18:51:05

avatar skoro jest to strona oficjalna to naucz sie pisac. poza tym to nie przez sedziego szubinianka przegrała

autor: ~anonim 2009-08-15 19:03:31

avatar "To zawodnicy z Szubina bez przerwy udawali że są faulowani, a nagminnie to Cegła."  taaaaaaa szczególnie w 2 połowie chyba ze ci sie stroje pomylily. Faktem jest ze przegrali na własne zyczenie. Gdyby Szubinianka wykorzystała kilka pierwszysch sytuacji to juz w pierwszej połowie  byłoby wiadomo kto wygra.  "nie wykorzystanę sytuacje lubią się mścić tak i było tym razem"

autor: ~... 2009-08-15 19:28:16

avatar Prawdą jest to że Szubin przegrał na własne życzenie. Trzeba było strzelić karnego i byłoby po meczu i nawet sędzia by nie pomógł.

autor: ~cesi 2009-08-15 23:36:22

avatar Sędziowie byli jak zwykle za Spartą!Tam mają lepiej niż w Szubinie....hahha.buziaczki dla Pani Paulinki...(fajna sędzinka)!

autor: ~anonim 2009-08-16 00:29:59

avatar przestancie pisac na sedzina pokazlaiscie ze nie potraficie grac konsekwentnie baks po raz kolejny pokazał ze potzebny jest mu psychiatra nic wiecej

autor: ~ja 2009-08-16 01:18:25

avatar Co za tekst. Ludzie, sedziowie dali wam karnego!! Co mieli jeszcze zrobic, zebyscie wygrali?? Takie teksty na OFICJALNEJ stronie? Wstyd...

autor: ~ja 2009-08-16 01:28:42

avatar

Co to jest? Jak można w jednym tekście napisac, że zespół przegrał przez sędziów i na własne życzenie?? Przecież jedno wyklucza drugie. Pierwszy raz słysze, zeby arbiter sędziując pod jedną drużynę dyktował karnego drugie. Ludzie, trochę obiektywizmu! Trzeba spojrzeć krytycznym okiem na siebie i wyciagać wnioski z porażki, a nie obwiniać sędziów. Czy to Pani Paulina jest winna temu, że Obrem nie strzelił karnego, że w piątej minucie Żurek chybił? Czy to ona była jednymz obrońców, którzy pozwolili rywalowi strzelić dwa gole?? Czy naprawde myslicie, ze czerwien dla Baxa) minut przed koncem  (nawet jesli nie zasłuzona) na tyle odmienila losy spotkania, że przegralismy? Jak można być tak bezkrytycznym wobec własnego zespołu?

autor: ~Autor (do SJ'a) 2009-08-16 10:06:46

avatar Sam jesteś baran!!! Piszesz totalne bzdety!!! Do pierwszej połowy nie można mieć zastrzeżeń, Pani Paulinka rządziła na boisku i nic nie wskazywało na to że w drugiej coś się zmieni. Czy nie widziałeś tego jak zawodnicy Sparty po przewróceniu się w starciu z gospodarzami długo udawali, że coś im jest??? Dopiero po podyktowaniu faulu wstawali jak gdyby nic się nie stało! Albo jak jeden z "kopaczy" z Janowca poślizgnął się na piłce i był faul?? A nie wydaje się wam jakby pani sędzina w drugiej połowie zgubiła swój gwizdek i znalazła dopiero w 82. w której podyktowała czerwień oczywiście nie słusznie. W przeciągu kilkunastu sekund zawodnicy Szubinianki zostali w srodku pola sfaulowani 3 razy wślizgami od tyłu i tego panienka nie widziała??? Chociaż stała blisko tych sytuacji. Kuba był negatywnym bohaterem meczu. Gdyby wczoraj zagrał tak jak w meczu z Zalesiem, gdzie na nie równej murawie objeżdżał Zielonych jak chciał,to na pewno był by bohaterem tego meczu. On nie walczył tylko chciał się popisać przed swoimi byłymi zawodnikami i kibicami. Po co były te indywidualne akcje zakończone najczęściej stratą?!?!?  LKS mógł wygrać to spotkanie, ale po co do karnego podszedł Obremski?? Nie mógł strzelać doświadczony Cegiełka albo któryś z napastników w końcu po co oni tu są??? Powiedzcie mi po co z boiska zszedł Chojnacki??? W środku pola rządził i na pewno lepiej grał od Obrema.. A jeśli chodzi o kibiców którzy wyzywali Kube, że ma wracać do Janowca, to była grupa tych starych, napizganych jak stododła dziadów co tylko krytukują wszystkich tylko nie siebie. Wszyscy dobrze wiedzą o kogo chodzi.   Do SJ'a - jeśli to jest Twoje prawdziwe przezwisko to sam jesteś chory a w dodatku słaby... Pozdrawiam kibiców.

autor: ~anonim 2009-08-16 10:34:23

avatar "Powiedzcie mi po co z boiska zszedł Chojnacki??? "  musiał jechać do pracy

autor: ~Autor 2009-08-16 10:49:57

avatar Acha, dzięki. Widać co jest dla niego ważniejsze...

autor: ~anonim 2009-08-16 11:33:54

avatar kuurwa debilu, on jechal do pracy. nie dziwie sie ze woli miec za co wyzywic rodzine niz kuurwa grac w V-ligowej Szubiniance

autor: ~ja 2009-08-16 11:36:55

avatar anonim jesteś gupi jak pies

autor: ~anonim 2009-08-16 11:36:59

avatar sądze, że bax nie słusznie dostał czerownej kartki. Sędzina nie widziała akcji było przecież odwrócona tyłem!!!. Liniowy dokładnie to akcję widział i mógł przecież podejść do głównej. Cegiełka nie mógł strzelać karnego , bo przecież jest lewo nożny a lewo zazwyczaj nie strzelają ja by dał strzelić Chojnackiemu lub Janikowi

autor: ~Autor 2009-08-16 11:45:00

avatar Też mówie kolego, że nie dziwie mu się co jest dla niego ważniejsze... Gdyby w Szubiniance odpowiednio płacili to został by na meczu...

autor: ~anonim 2009-08-16 12:00:02

avatar

dobra nie mowmy gdyby bo gdyby bylo te WASZE gdyby to ciekawy jestem co by bylo !!!

moim zdaniem szubinianka przegrala bo okazala sie slabsza druzyna < i co ze pierwszy mecz wygrali 1:3 , widocznie w 1 kolejce SZUBINIANKA byla lepsza druzyna >

Mam Nadzieje , ze inne kolejki dadza nam kibicom wiele emocji i oczywiscie 3 pkt ! :)

POZDRAWIAM

autor: ~szubin 2009-08-16 12:20:17

avatar panowie i tak spadniemy jesteśmy za slabi taka jest prawda

autor: ~szubin 2009-08-16 12:23:04

avatar

w piłke to kiedyś była dobra ekipia a teraz .

autor: ~hun997 2009-08-16 15:20:09

avatar no prawie prawie by się udało

autor: ~aaee 2009-08-16 16:05:19

avatar prawda jest taka... ze szubinianka przegrała z dziecimi które dopiero ucza sie grac w pilke.

autor: ~anonim 2009-08-16 16:34:37

avatar a wszyscy kibice zycza szubiniance spadku

autor: ~anonim 2009-08-16 19:40:38

avatar

bezsensu !!

ja mam nadzieje ze szubinianka pokaze jak sie gra !

ZYCZE AWANSU xD

zArt

autor: ~anonim 2009-08-16 21:22:24

avatar Stepczyński musi odejść razem z Kostkowskim w parze!!!!!!!!!!

autor: ~anonim 2009-08-16 21:34:14

avatar kostkowski co leci w niego obroni co obok juz nie daje rady... i jest bardzo nie pewny

autor: ~anonim 2009-08-16 23:56:34

avatar czy piszacy artykuł był na mcezu ... bardzo dobra wspołpraca trojki sedziowskiej i nieudolna gra szubinianki ... a taki atak to moze grac cały mecz ale na hali w urzedzie.... powodzenia

autor: ~Autor 2009-08-17 10:21:45

avatar A czy ty "anonimie" byłeś na tym meczu?? Chyba byłeś zapatrzony w sędzine.. i dlatego nie mogłeś obserwować meczu.. A co do "bardzo dobrej współpracy trójki sędziowskiej" to jesteś bardzo spostrzegawczy.. W którą stronę sędzina pokazała aut, w tą stronę od razu boczny trzymał chorągiewkę..

autor: ~anonim 2009-08-17 12:37:25

avatar Dawid janicki trzeci mecz z rzedu gra gowno, a trener i tak caly czas na niego stawia.. najpierw w pucharze z zalesiem zagral kiepsko, pozniej w wojcinie i teraz ze sparta

autor: ~anonim 2009-08-17 12:42:35

avatar tez podzielam zdanie, że ostatnio janicki nic nie gra ja by dał Żurka na tak a pawłe kujawe na bok obrony w środku chudy i czerwony a na boku bax

autor: ~anonim 2009-08-17 13:50:42

avatar byłem wpatrzony w sedzine bo ładna a Ty piszesz tak jak ci p. stepczynski  napisze

autor: ~Jorzim z Barzin 2009-08-17 17:12:52

avatar Jak będziecie tak podchodzić do swojej drużyny i trenera to nie zajedziecie daleko. Wiadomo nie od dzisiaj, że ilu kibiców tylu znawców i trenerów. Dajcie im trochę czasu, trochę zlekceważyli młodą drużynę z Janowca, sporo nieudolności w wykończeniu akcji, brak szczęścia w kluczowych momentach i wiary w sukces, a może raczej czekanie, że z upływem minut Sparta pęknie. Finał znamy. Posypało się. Tak bywa, że rutyniarze zbyt pewni siebie, przegrywają. Wyciągnijcie wnioski i zacznijcie myśleć zespołowo. Powodzenia i pozdrowienia z Janowca dla Kuby i Darka. Byli wyróżnającymi zawodnikami i mogą Was pociągnąć do wielu sukcesów. Pałuczanka jest do ogrania chociaż mają nóż na gardle i tanio skóry nie sprzedadzą.

autor: ~Jorzim z Barzin 2009-08-17 17:20:13

avatar Co zaś tyczy pani Paulinki, to trzeba zrozumieć, że młodzi z Janowca mają młode laski i nie robiła ona na nich takiego wrażenia jak na dojrzałych facetach z Szubinianki. Musimy wszyscy zrozumieć, że taki zawodnik, burzony wewnętrznie hormonami, z ociekającą śliną na języku i podbrodziu z  barometrem na pogodę jest ledwie 30 % na boisku. Życzę więc w następnych meczach samych facetów w obsadzie sędziowskiej. Pozdrawiam.

autor: ~anonim 2009-08-17 22:45:06

avatar trzeba jak najszybciej zapomniec o porazce zj naowcem i pokonać pałuczankę

autor: ~Autor 2009-08-17 23:08:53

avatar Jak myślicie na co patrzy Kuba??

autor: ~Jorzim z Barzin 2009-08-18 08:54:43

avatar Pani Paulinka zaprasza Kubę do tańca wyciągając do niego rękę. Jemu jednak, mimo, że gotowy jest zatańczyć, nie pasuje krok. Mówi więc do niej: najsłodszy Aniele o kruczych włosach, nie ta noga do przodu. A może mówi w ten sposób: oj ile bym dał by się znaleźć w miejscu gdzie pani Paulinka trzyma kartki. Ten pan z nr 7 chyba chce Kubie wejść w paradę. Oj może to się dla niego źle skończyć, bo przecież nie sposób tańczyć z dwoma na raz. Z tyłu chętnych więcej. Kapitanowie też nie chcą zostać z tyłu. Opaski przecież zobowiązują. Pozdrawiam.

autor: ~Notec 2009-08-19 09:35:02

avatar Co za płacz. Mieliście 1-0. Mieliscie karnego, a sie dziewczyną zastawiacie. Biednie..

autor: ~anonim 2009-08-19 15:27:05

avatar po wygranym trener komentuje teraz nie bardzo  wies.....

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.