LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

V liga, grupa II klasa okręgowa - 9. kolejka: Szubinianka Szubin - Zdrój Ciechocinek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

Szubinianka Szubin - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3:0 (1:0)

• autor: Redakcja, 2009-05-16 19:35

Szubinianka Szubin odniosła kolejne zwycięstwo. Tym razem przed własną publicznością wygrała ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski 3:0.

Od początku spotkania to podopieczni Wiesława Stepczyńskiego przeważali na boisku. W 14 minucie Szubinianka przeprowadziła, ładną, składną akcję, Bartłomiej Szweda dograł piłkę do Radosława Bojasa, a ten strzelił bramkę na 1:0. 10 minut później mogło być 2:0, jednak strzał Dawida Janickiego obronił Radkowski. W następnych minutach przewagą miejscowych była olbrzymia, jednak cały czas wynik był taki sam. Pod koniec pierwszej połowy Radosław Bojas zmarnował sytuacje sam na sam i posłał piłkę minimalnie nad bramką. I po pierwszej połowie meczu Szubinianka prowadziła ze Zjednoczonymi 1:0.
Na początku drugiej połowy szubinianie mieli kolejne sytuacje do strzelenia bramki, jednak dwie sytuacje zmarnował Radosław Bojas. W 62. minucie, podanie Radosława Bojasa na bramkę zamienił Dawid Janicki i gospodarze prowadzili 2:0. 11 minut później było już 3:0. Z wolnego uderzał Jakub Cegiełka, bramkarz odbił futbolówkę przed siebie, a Radosław Bojas posłał piłkę do siatki. Zjednoczeni próbowali jeszcze strzelić bramkę honorową, ale defensywa gospodarzy dzisiaj była nie do pokonania.
Szubinianka odniosła zwycięstwo nad Zjednoczonymi 3:0.
V liga gr. II klasa okręgowa - 25. kolejka
Szubinianka Szubin - Zjednoczeni Piorków Kujawski 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 R.Bojas 14. - asysta Szweda, 2:0 D.Janicki 62. - asysta Bojas, 3:0 R.Bojas 73. - asysta Cegiełka.
Widzów: 150.
Szubinianka (trener Stepczyński): Kostkowski - J. Żurawski, Kujawa, Chudzyński, M. Bakaj - Cegiełka, Jurek, Obremski (53. M. Plaskaty), Szweda (83. M. Janicki) - D. Janicki (76. Kirschhiebel), Bojas(87. Górnowicz)
Żółte kartki: M. Bakaj, Kirschhiebel.
Zjednoczeni (trener Jaroński): Radkowski - Przemysław Betliński, Jaroński, P. Mańkowski (70. Walczak), Żak - Stępiński, Mikołajczak (46. K. Mańkowski), Patryk Betliński, S. Hełminiak (79. Mateusz Betliński) - Lebioda, Doręda (79. Kuligowski).
Żółte kartki: Patryk Betliński, Przemysław Betliński, Żak.
Sędziowie: Sławomir Kujawa jako główny oraz Dariusz Wojciechowski (obaj Żnin) i Dawid Błażejczak (Bydgoszcz).
Ławka rezerwowych
Szubinianka: Piechowiak, Masłowski;
Zjednoczeni: Sowada, Wdzięczny.

Szubinianka w środę 20 maja będzie pauzować i otrzyma walkowera, w meczu z rezerwami Unii II Janikowo, gdyż wycofała się z rozgrywek, a za tydzień Szubinianka rozegra mecz na własnym boisku z Cuiavią Inowrocław o godzinie 13:00.