LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

Jagiellonka Nieszawa - Szubinianka Szubin 0:2 (0:0)

• autor: Redakcja, 2009-04-18 19:04

Piłkarze LKS Szubinianki Szubin tempa nie zwalniają. Tym razem pokonali na wyjeździe Jagiellonkę Nieszawa 2:0.

NOWOŚĆ!!! - komentarz trenera po meczu

Ósmy mecz w historii obydwu zespołów i trzecie zwycięstwo piłkarzy Szubinianki. Trzecie odniesione... na boisku rywala. Po pierwszej, bezbramkowej połowie, wydawało się, że w tym meczu padnie remis. Jednak losy spotkania rozstrzygnęły się w drugich 45 minutach. Prowadzenie, goście objęli po godzinie gry. Do siatki trafił Robert Jurek, dla którego była to już druga bramka w tym sezonie. Dziesięć minut później, goście prowadzili już 2:0, a tym razem bramkarza drużyny gospodarzy pokonał Radosław Bojas. Dzięki temu zwycięstwu, piłkarze Szubinianki awansowali na dwunaste miejsce w tabeli, a grali bez Mirosława Obremskiego (kontuzja na treningu; miesiąc przerwy) i Marcina Plaskatego, który wyjechał za granicę.

Szubinianka (trener Stepczyński)
: Kostkowski - P. Kujawa, Chudzyński Żurawski, Czerwiński - M. Bakaj, Szweda (89. Piechowiak), Cegiełka, D. Janicki (75. Masłowski) - Jurek, Bojas (85. M. Janicki). Żółte kartki: Masłowski, Cegiełka.

Kolejny mecz Szubinianka rozegra w sobotę, 25 kwietnia. Na własnym boisku gracze trenera Wiesława Stepczyńskiego podejmować będą Kujawiankę Izbica Kujawska. Początek spotkania, o godzinie 17.00.

Wyniki spotkań 20. kolejki
Kujawianka Izbica Kujawska - Gopło Kruszwica 1:2
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Pałuczanka Żnin 3:0
Piast Złotniki Kujawskie - Noteć Łabiszyn 2:1
Kujawianka Strzelno - Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:1
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Cuiavia Inowrocław 1:5

Pauzowały: MGKS Lubraniec i Unia Gniewkowo.

Po meczu trener Stepczyński powiedział:

Bardzo się cieszymy z czwartego z rzędu zwycięstwa, które nie przyszło nam tak łatwo. Jagiellonka postawiła nam trudne warunki i mimo osłabienia (kontuzja Obremskiego i wyjazd do pracy Plaskatego) moi piłkarze stanęli na wysokości zadania. W środku pomocy godnie zastąpili ich Cegiełka i Jurek. Wszyscy zagrali z dużym zaangażowaniem i poświęceniem. Do utrzymania się w V lidze potrzeba nam jeszcze sporo punktów i w każdym meczu będziemy chcieli je zdobywać.