Orlik - I turniej II etapu ligi okręgowej w Szubinie

dzisiaj: 14, wczoraj: 1981

Zapowiedź 19. kolejki

• autor: Redakcja, 2009-04-10 17:00
Piłkarze w V lidze nie zwalniają tempa i rozegrają dzisiaj i jutro spotkania 19. kolejki. Najciekawiej zapowiada się mecz w Inowrocławiu, gdzie Cuiavia zagra z Kujawianką Strzelno.
Unia Gniewkowo - Brzysko-rol Brzyskorzystewko (piątek, godzina 17.00; jesienią: 1:7); sędziuje: Edward Przybysz
Faworytem spotkania i to zdecydowanym są piłkarze z Brzyskorzystewka. Unia przegrywa ostatnio mecz za meczem i dzisiaj punktów raczej na swoje konto nie zapiszą.

Noteć Łabiszyn - MGKS Lubraniec (sobota, godzina 11.00; jesienią: 0:3); sędziuje: Waldemar Andrzejewski
Faworytem meczu są piłkarze Łukasza Mikołajczaka, bowiem Noteć w tej rundzie zawodzi swoich kibiców. Podopieczni trenera Marcina Kowalika nie dość, że nie wygrali żadnego meczu w tej rundzie, to na dodatek nie potrafili strzelić ani jednej bramki. Z taką dyspozycją ciężko będzie wygrać z MGKS-em.

Szubinianka Szubin - Piast Złotniki Kujawskie (sobota, godzina 13.00; jesienią: 1:1); sędziuje: Grzegorz Sosnowski
Mecz o sześć punktów. Obydwa zespoły walczyć będą o zwycięstwo i remis nikogo nie zadowoli. Tym bardziej, że Szubinianka wygrała w tej rundzie już dwa mecze i z Piastem ma spore szanse na trzecie zwycięstwo.

Pałuczanka Żnin - Kujawianka Izbica Kujawska (sobota, godzina 14.00; jesienią: 2:2); sędziuje: Piotr Pasela
Mecz, który zapowiada się bardzo ciekawie. Pałuczanka będzie chciała zrehabilitować się za porażkę 1:3 z poprzedniej kolejki w Nieszawie, natomiast piłkarze Kujawianki tydzień temu pewnie pokonali Unię Gniewkowo 3:0.

Gopło Kruszwica - Jagiellonka Nieszawa (sobota, godzina 16.00; jesienią: 0:0); sędziuje: Zbigniew Belchnerowski
Piłkarze z Kruszwicy w tej rundzie wygrali dwa spotkania, ale przed tygodniem zaliczyli wpadkę, przegrywając 1:2 w Złotnikach Kujawskich, zatem będą chcieli przed własną publicznością wygrać i zdobyć kolejne trzy punkty. Ale Jagiellonka tydzień temu sprawiła chyba największą sensację, pokonując na własnym boisku Pałuczankę Żnin 3:1.

Cuiavia Inowrocław - Kujawianka Strzelno (sobota, godzina 17.00; jesienią: 3:3); sędziuje: Jacek Kowalewski
Zdecydowanie hit spotkań w 19. kolejce. Jesienią obydwa zespoły stworzyły znakomite widowisko, racząc kibiców aż sześcioma bramkami. Teraz może być podobnie, pod warunkiem, że Kujawianka nie padnie na kolana przed liderem, tak jak Brzysko-rol, który w Inowrocławiu poległ aż 1:6.

Unia II Janikowo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski - walkower 0:3
Mecz nie odbędzie się, ponieważ Unia II wycofała się z rozgrywek o mistrzostwo V ligi. Piłkarze Zjednoczonych ten mecz wygrali walkowerem 3:0.

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kometa Więcławice - walkower 3:0
Mecz nie odbędzie się, ponieważ Kometa wycofała się z rozgrywek o mistrzostwo V ligi. Piłkarze Orląt wygrali ten mecz walkowerem 3:0.

autor: ~Obiektywnie 2009-04-10 18:39:08

avatar Cuiavia raczej latwo poradzi sobie z beniaminkiem ktory w rundzie wiosennej nie zachwyca.Porazka Gopla to wcale nie wpadka i raczej Jagiellonke powinno sie stawiac w roli faworyta!Piast tanio skory nie sprzeda i 3 punkty dla Szubinianki nie sa takie oczywiste.