LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

Szubinianka odpada z pucharu

• autor: Redakcja, 2013-09-18 23:21

Szubiniance Szubin nie udało się awansować do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski. Szubinianie na własnym boisku przegrali 0:3 z Notecianką Pakość.

W szeregach Szubinianki w środowym meczu zabrakło Kazimierza Kostkowskiego, Kamila Zajdlewicza, Marcina Janickiego, Jacka Żurawskiego, Radosława Bojasa oraz Bartłomieja Szwedy.

Od początku spotkania przewagę mieli przyjezdni. W trzeciej minucie, od straty bramki miejscowych uratował słupek. Cztery minuty później, Notecianka wyszła na prowadzenie. Technicznym uderzeniem Przemysława Pawlaka pokonał Sebastian Mędlewski. Szubinianka miała szansę odpowiedzieć, ale strzał Jakuba Cegiełki z największym trudem wybronił golkiper gości. Pod koniec pierwszej połowy przed stratą bramki, gospodarzy uratował Pawlak, który bardzo dobrze zachował się w sytuacji sam na sam. Do przerwy Notecianka zasłużenie prowadziła 1:0.

Druga połowa mogła się zacząć bardzo dobrze dla piłkarzy z Pakości, ale napastnik Notecianki trafił w dogodnej sytuacji w poprzeczkę. W kolejnych minutach częściej przy piłce byli miejscowi, ale nie potrafili poważnie zagrozić bramce rywali. W 66. minucie drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Marcin Wiśniewski. 60 sekund później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na 2:0 podwyższył  Bartłomiej Delekta. Sześć minut przed końcem spotkania wynik spotkania ustalił Dawid Zdrojewski. Goście strzelili nawet czwartego gola, ale sędziowie zasygnalizowali pozycję spaloną zawodnikowi Notecianki.

W sobotę na własnym boisku rozegra spotkanie ligowe, w którym zmierzy się z KP Polonią Bydgoszcz. Początek o godzinie 14.30.

Po meczu powiedzieli
Wiesław Stepczyński (trener LKS Szubinianki Szubin): Trenowaliśmy dzisiaj grę, pod kątem zbliżającego się ligowego pojedynku z Polonią Bydgoszcz. Jest duże prawdopodobieństwo, że zagramy ponownie. Ustawienie personalne będzie uzależnione od dyspozycji fizycznej i zdrowotnej zawodnika.

Dariusz Durda (trener KS Notecianki Pakość): Mecze pucharowe różnią się znacznie od ligowych, gospodarz chciał się tutaj pokazać z jak najlepszej strony. Cieszy mnie to, że ostatnie dwa mecze wygraliśmy, bo zaczęliśmy sezon jednak słabo, a teraz wygrywamy.

Puchar Polski na szczeblu okręgu Bydgoszcz - III runda - 18.09.2013 r.
LKS Szubinianka Szubin - KS Notecianka Pakość 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Mędlewski 7., 0:2 Delekta 67., 0:3 Zdrojewski 84.
Czerwona kartka: M. Wiśniewski (Szubinianka/66. - za drugą żółtą kartkę).
Widzów: 100.

Mecz rozegrano na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Szubinie

LKS Szubinianka (trener Stepczyński): Pawlak - Machowski, Dariusz Chojnacki (74. Stróżyński), R. Jurek, Krawczyk - Staszak (69. Woźniak), M. Wiśniewski, Wesołek, Cegiełka - Obremski, S. Żurawski.
Żółte kartki: Dariusz Chojnacki, 24. - faul, S. Żurawski, 31. - krytykowanie decyzji sędziowskich, M. Wiśniewski, 52. - faul, M. Wiśniewski, 66. - faul.

KS Notecianka (trener Durda): Goszka - Strauchmann, Delekta (75. Jastrzembski), Bednarek, Langowski - Chachuła (65. Swójnóg), Kikowski (46. Szot), Mędlewski, Fortuna, Zdrojewski - Wysocki (46. Słupski).

Sędziował: Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz), asystenci: Pangowski, A. Nowicki.