- autor: Redakcja, 2013-09-10 20:35
-
W ciągu tygodnia, o ligowe punkty walczyć będą drużyny w rozgrywkach młodzieżowych. Poznaliśmy obsadę sędziowską poszczególnych spotkań.
Obsadę sędziowską podało na swojej stronie internetowej Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, które jednocześnie przypomina arbitrom delegowanym do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem, sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 3. kolejka
Środa, 11 września 2013 r.
MUKS Bielice - Gopło Kruszwica [16.30]
sędziuje: Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
LZS Grochowiska Księże - Szubinianka Szubin [17.00]
sędziuje: Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Notecianka Pakość - Zagłębie Piechcin [17.00]
sędziuje: Filip Rochowiak (Janikowo)
Noteć Łabiszyn - Burza Nowa Wieś Wielka [17.00]
sędziuje: Michał Pokorski (Szubin)
Awansem z 13. kolejki
Środa, 11 września 2013 r.
Cuiavia Inowrocław - Pałuczanka Żnin [16.30]
sędziuje: Edward Przybysz (Złotniki Kujawskie)
Orlik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - 2. kolejka
Wtorek, 10 września 2013 r.
LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica - Jeziorak Żnin [17.30]
Boisko Orlik w Żninie
sędziuje: Piotr Krawczak (Janowiec Wielkopolski)
Środa, 11 września 2013 r.
Hermes Radłowo - Pogoń Mogilno [16.00]
sędziuje: Patryk Walczak (Kruszwica)
Unia Janikowo - UKS Barcin [17.00]
Boisko Orlik w Janikowie, ulica Biskupa Kozula 3
sędziuje: Gerard Gólcz (Pakość)
Czwartek, 12 września 2013 r.
Kujawy Markowice - Kujawy II Markowice [16.30]
Boisko Orlik w Strzelnie
sędziuje: Magdalena Krzymińska (Kruszwica)
Szubinianka Szubin - Notecianka Pakość [17.00]
Boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
sędziuje: Damian Czerwiński (Łachowo)
II runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu Włocławek
Środa, 11 września 2013 r.
Łokietek Brześć Kujawski - Lech Rypin [16.00]
sędziuje: Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
Wicher Wielgie - Kujawiak Lumac Kowal [17.00]
sędziuje: Tomasz Perliński (Włocławek)
Kujawiak Kruszyn - Kujawianka Izbica Kujawska [17.00]
Boisko Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, ulica Chopina 8
sędziuje: Dariusz Łęgosz (Lipno)
LTP Lubanie - Start Radziejów [17.00]
sędziuje: Piotr Jaranowski (Rajmundów)
Skrwa Skrwilno - GKS Baruchowo [17.30]
sędziuje: Łukasz Zasada (Włocławek)
Orzeł/Agropol Służewo - Orlęta Aleksandrów Kujawski [17.30]
sędziuje: Piotr Łęgosz (Lipno)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.