- autor: Redakcja, 2013-08-29 14:15
-
Najciekawiej zapowiadające się spotkanie 5. kolejki IV ligi BKS Sparta Brodnica - LZS Grom Osie, jako główny, sędziować będzie Dariusz Łęgosz (Lipno).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w środę wieczorem na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 31 sierpnia/1 września poprowadzą ligowe spotkania w IV lidze oraz na młodzieżowych boiskach. Jednocześnie KS K-PZPN przypomina wszystkim sędziom, delegowanym do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
IV liga - sezon 2013/2014 - 5. kolejka
Sobota, 31 sierpnia 2013 r.
Piast Złotniki Kujawskie - Krajna Sępólno Krajeńskie [13.00]
sędziuje: Artur Rózga (Bnin)
Pomorzanin Toruń - Zdrój Ciechocinek [16.00]
Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Toruniu, ulica Szosa Chełmińska 75
sędziuje: Mirosław Gołębiowski (Siniarzewo)
Polonia Bydgoszcz - Flisak Złotoria [17.00]
Boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej im. Eugeniusza Poltyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
sędziuje: Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
Gopło Kruszwica - Szubinianka Szubin [17.00]
sędziuje: Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Kujawianka Izbica Kujawska - Zawisza II Bydgoszcz [17.00]
sędziuje: Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Promień Kowalewo Pomorskie - Chełminianka Chełmno [17.00]
sędziuje: Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)
Lech Rypin - Mień Lipno [17.00]
sędziuje: Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Sparta Brodnica - Grom Osie [17.00]
sędziuje: Dariusz Łęgosz (Lipno)
Na innych boiskach
III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska - 6. kolejka
Sobota, 31 sierpnia 2013 r.
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Mogilno [16.00]
sędziuje: Łukasz Uciński (Szubin)
Wda Świecie - Lech II Poznań [17.00]
sędziuje: Daniel Mateusiak (Szubin)
B klasa Bydgoszcz, grupa IV - 2. kolejka
Niedziela, 1 września 2013 r.
LZS Grochowiska Księże - Iskra Zamość/Rynarzewo [11.00]
sędziuje: Damian Czerwiński (Łachowo)
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - 1. kolejka
Sobota, 31 sierpnia 2013 r.
Orzeł Kcynia - Tarpan Mrocza [10.00]
sędziuje: Michał Pokorski (Pińsko)
Na młodzieżowych boiskach
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 1. kolejka
Sobota, 31 sierpnia 2013 r.
Notecianka Pakość - Burza Nowa Wieś Wielka [10.30]
sędziuje: Miłosz Talaska (Racice)
LZS Grochowiska Księże - Gopło Kruszwica [11.00]
sędziuje: Piotr Brzeziński (Żnin)
Cuiavia Inowrocław - Dąb Barcin [14.00]
Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Inowrocławiu, ulica Wierzbińskiego 2
sędziuje: Dawid Sieradzki (Stanomin)
Noteć Łabiszyn - Noteć Inowrocław [.]
sędziuje: Łukasz Bałdowski (Bydgoszcz)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Szubinianka Szubin [.]
sędziuje:
Niedziela, 1 września 2013 r.
Zagłębie Piechcin - Pałuczanka Żnin [11.00]
sędziuje: Anna Grzegorska (Janikowo)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.