- autor: Redakcja, 2013-05-25 08:26
-
Najciekawiej zapowiadające się spotkanie 27. kolejki IV ligi MGKS Kujawianka Izbica Kujawska - GLZS Start Warlubie, jako główny sędziować będzie Robert Jędrzejczak (Ściborze).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało nazwiska arbitrów, którzy w weekend 25/26 maja 2013 r. (sobota/niedziela) poprowadzą mecze w rozgrywkach młodzieżowych oraz w IV lidze. Jednocześnie KS K-PZPN przypomina arbitrom delegowanym do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem, sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
IV liga - sezon 2012/2013 - 27. kolejka
Sobota, 25 maja 2013 r.
LKS Szubinianka Szubin - BKS Sparta Brodnica [14.30]; w rundzie jesiennej: mecz przełożony na środę, 12 czerwca 2013 r., godzina 18.00.
sędziuje: Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska - GLZS Start Warlubie [16.00]; w rundzie jesiennej: 2:3
sędziuje: Robert Jędrzejczak (Ściborze)
MLKS Noteć Łabiszyn - MKS Mień Lipno [17.00]; w rundzie jesiennej: 1:4
sędziuje: Adam Bauza (Szubin)
WKP Włocłavia Włocławek - MLKS Unia Gniewkowo [17.00]; w rundzie jesiennej: 1:1
Boisko klubowe WKP Włocłavii Włocławek, ulica Chopina 49/51
sędziuje: Wiesław Sobiesiński (Brodnica)
MLKS Gopło Kruszwica - KS Pomorzanin Toruń [17.00]; w rundzie jesiennej: 2:1
sędziuje: Piotr Łęgosz (Lipno)
KS Flisak Złotoria - LZS Grom Osie [17.00]; w rundzie jesiennej: 2:3
sędziuje: Tomasz Perliński (Włocławek)
Niedziela, 26 maja 2013 r.
WKS Zawisza II Bydgoszcz - MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie [10.00]; w rundzie jesiennej: 2:2
Boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
sędziuje: Maciej Lanckowski (Chełmża)
Pauzuje: KP Polonia Bydgoszcz.
Na młodzieżowych boiskach
Junior Starszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - 13. kolejka
Piątek, 24 maja 2013 r.
KS Łochowo - Gwiazda Bydgoszcz [18.00]; w rundzie jesiennej: 2:4
sędziuje:
Niedziela, 26 maja 2013 r.
LKS Szubinianka Szubin - KS Czarni Nakło nad Notecią [17.00]; w rundzie jesiennej: 3:2
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 16. kolejka
Sobota, 25 maja 2013 r.
LZS Jadowniki - Orzeł Kcynia [12.00]; w rundzie jesiennej: 0:6
Boisko w Grochowiskach Księże
sędziuje: Piotr Brzeziński (Żnin)
Chemik II Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski [15.00]; w rundzie jesiennej: 2:1
sędziuje: Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
LZS Sipiory - Budowlany KS Bydgoszcz [18.30]; w rundzie jesiennej: 0:7
sędziuje: Łukasz Wachowski (Bydgoszcz)
Niedziela, 26 maja 2013 r.
LKS Szubinianka Szubin - MLKS Noteć Łabiszyn [12.30]; w rundzie jesiennej: 0:7
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Dariusz Karolczak (Paterek)
Spójnia Białe Błota - Dąb Potulice [16.00]; w rundzie jesiennej: 5:0
sędziuje: Damian Czerwiński (Szubin)
Młodzik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - 15. kolejka
Sobota, 25 maja 2013 r.
Pogoń Mogilno - Jeziorak Żnin [10.00]; w rundzie jesiennej: 1:2
Boisko w Dąbrówce
sędziuje: Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)
Niedziela, 26 maja 2013 r.
LKS Szubinianka Szubin - UKS Barcin [10.00]; w rundzie jesiennej: 2:0
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Łukasz Bałdowski (Bydgoszcz)
Noteć Łabiszyn - KS Łochowo [11.00]; w rundzie jesiennej: 5:0
sędziuje: Patryk Szymański (Bydgoszcz)
Spójnia Białe Błota - KS Brzoza [12.00]; w rundzie jesiennej: 1:0
sędziuje: Jakub Fabianowski (Bydgoszcz)
Pauzuje: Spójnia Białe Błota.
Orlik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 11. kolejka
Sobota, 25 maja 2013 r.
LKS Szubinianka Szubin - KS Pogoń Mogilno [11.00]; w rundzie jesiennej: 9:2
Boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
sędziuje: Janusz Kuśnierek (Żnin)
LZS Kościelec - UKS Barcin [16.00]; w rundzie jesiennej: 2:8
Boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
sędziuje: Damian Sobczak (Inowrocław)
Niedziela, 26 maja 2013 r.
Spójnia Białe Błota - Hermes Radłowo [14.00]; w rundzie jesiennej: 12:1
sędziuje: Paweł Oparczyk (Zamość)
Notecianka Pakość - Jeziorak Żnin [17.30]; w rundzie jesiennej: 8:3
Boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
sędziuje: Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Orlik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - awansem z 12. kolejki
Wtorek, 28 maja 2013 r.
Hermes Radłowo - LZS Kościelec [18.00]; w rundzie jesiennej: 1:9
Boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
sędziuje: Szymon Lewandowski (Pakość)
Środa, 29 maja 2013 r.
Jeziorak Żnin - LKS Szubinianka Szubin [16.30]; w rundzie jesiennej: 6:0
Boisko Orlik w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
sędziuje: Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.