Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.
dzisiaj: 794, wczoraj: 1090
ogółem: 6 586 222
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Arbitrzy właśnie z tego okręgu wygrali rozegrane dzisiaj w Hali Mistrzów we Włocławku halowe mistrzostwa województwa o puchar szefa Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.
Trofeum zdobytego przed rokiem bronili sędziowie z Włocławka. W imprezie wzięło udział osiem ekip, w tym dwie złożone z arbitrów z okręgu Bydgoszcz. Ponadto zagrały zespoły z Torunia, Grudziądza, Żnina oraz gospodarzy imprezy.
Arbitrzy z Bydgoszczy zdecydowanie zdominowali rywalizację w fazie grupowej. Pierwszy zespół sędziowski z grodu nad Brdą, wygrał rywalizację z kolegami po fachu z Torunia, Włocławka i Inowrocławia, a drugi zostawił w pokonanym polu zespoły z Lipna, Żnina i Grudziądza. W grupie B, do ostatniej chwili o awans walczyli sędziowie ze Żnina, którzy jednak w bezpośrednim meczu zremisowali z Lipnem 2:2 i przegrali z nimi bilansem bramkowym.
Emocji nie brakowało w półfinałach. Drugi zespół z Bydgoszczy uległ kolegom z Lipna 0:2, zaś pierwszy potrzebował serii rzutów karnych, aby pokonać drużynę toruńską. Po regulaminowym czasie gry był remis 3:3 (w końcówce czasu podstawowego wyrównali Wojciech Wyka i Maciej Lanckowski), ale karne lepiej egzekwowali bydgoszczanie, którzy wygrali 3:2. W ostatniej kolejce strzałów, Michał Głowacki obronił strzał Lanckowskiego.
Mecz o trzecie miejsce zakończył się triumfem drugiego zespołu sędziowskiego z Bydgoszczy 3:1, a pierwszy w finale dopiero po karnych pokonał Lipno 5:4 (1:1 w normalnym czasie gry). Decydującą jedenastkę o mistrzostwie strzelił Bartosz Kowalczyk.
Poniżej prezentujemy komplet wyników turnieju rozegranego we włocławskiej Hali Mistrzów
Halowe Piłkarskie Mistrzostwa Sędziów o Puchar Przewodniczącego KS K-PZPN - Włocławek, 9.12.2012 r.
Grupa A
Włocławek - Toruń 0:3
Bramki: Wojciech Wyka 5., Marcin Sadowski 17., Sylwester Rasmus 20.
Bydgoszcz II - Inowrocław 3:1
Bramki: Wojciech Nagaj 6., Bartosz Burkiewicz 8., 16.; Kamil Dunaj 4.
Włocławek - Inowrocław 3:5
Bramki: Łukasz Zasada 12., 14., Andrzej Witkowski 17.; Janusz Grzegorski 5., 6., 7., 20., Szymon Lewandowski 9.
Toruń - Bydgoszcz II 1:2
Bramki: Patryk Gryckiewicz 8.; Bartosz Burkiewicz 10., 18.
Włocławek - Bydgoszcz II 0:0
Toruń - Inowrocław 2:1
Bramki: Wojciech Wyka 12., Maciej Lanckowski 15.; Patryk Walczak 3.
TABELA
Msc. | Drużyna | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Punkty | Bramki |
1. | Bydgoszcz II | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 5:1 |
2. | Toruń | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6:3 |
3. | Inowrocław | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7:8 |
4. | Włocławek | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3:8 |
Grupa B
Bydgoszcz I - Lipno 2:1
Bramki: Bartosz Kaszyński 5., Dariusz Ignatowski 16.; Dariusz Łęgosz 11.
Grudziądz - Żnin 0:3
Bramki: Piotr Kośmider 9., Damian Czerwiński 17., Łukasz Uciński 20.
Bydgoszcz I - Żnin 3:0
Bramki: Bartosz Kowalczyk 3., Krzysztof Kanclerz 4., Dariusz Drozd 15.
Lipno - Grudziądz 4:1
Bramki: Dariusz Łęgosz 6., Adam Kraśnicki 11., Marcin Prażniewski 16., Mateusz Reznerowicz 20.; Karol Rolewicz 13.
Bydgoszcz I - Grudziądz 3:2
Bramki: Krzysztof Kanclerz 17., Michał Głowacki 19., Ariel Gacka 20.; Adam Grabowski 11., Karol Rolewicz 14.
Lipno - Żnin 2:2
Bramki: Adrian Sławkowski 5., Marcin Prażniewski 9.; Łukasz Uciński 6., Piotr Kośmider 15.
TABELA
Msc. | Drużyna | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Punkty | Bramki |
1. | Bydgoszcz I | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 8:3 |
2. | Lipno | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7:5 |
3. | Żnin | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5:5 |
4. | Grudziądz | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3:10 |
PÓŁFINAŁY
Bydgoszcz II - Lipno 0:2
Bramki: Adrian Sławkowski 5., Adrian Rybowicz 8.
Bydgoszcz I - Toruń 3:3, karne 3:2
Bramki: Bartosz Kaszyński 2., 18., Krzysztof Kanclerz 10.; Sylwester Rasmus 6., Wojciech Wyka 19., Maciej Lanckowski 20.
Karne: 1:0 Kanclerz, 1:1 Sadowski, 2:1 Głowacki, 2:2 Wyka, 3:2 Gacka, 3:2 Lanckowski (Głowacki obronił).
MECZ O TRZECIE MIEJSCE
Bydgoszcz II - Toruń 3:1
Bramki: Mariusz Burda 10., Wojciech Nagaj 15., Bartosz Burkiewicz 20.; Wojciech Wyka 19.
WIELKI FINAŁ
Bydgoszcz I - Lipno 1:1, karne 5:4
Bramki: Ariel Gacka 10.; Mateusz Reznerowicz 17.
Karne: 0:0 Kanclerz (poprzeczka), 0:1 Rybowicz, 1:1 Głowacki, 1:1 Kraśnicki (słupek), 2:1 Gacka, 2:2 Sławkowski, 3:2 P. Wiśniewski, 3:3 Rupiński, 4:3 Kaszyński, 4:4 P. Łęgosz, 5:4 Kowalczyk, 5:4 D. Łęgosz (przestrzelony).
Sędziowie turnieju: Andrzej Karczewski (Włocławek), Kazimierz Purcelewski (Lipno), Waldemar Niemeczek (Janikowo).
NAGRODY INDYWIDUALNE
MVP turnieju: Ariel Gacka (Bydgoszcz I)
Król strzelców: Bartosz Burkiewicz (Bydgoszcz II)
Najlepszy bramkarz: Mateusz Reznerowicz (Lipno)
SKŁADY DRUŻYN
Toruń (kierownik Jerzy Gawarkiewicz): Mateusz Śliwowski, Karol Kobędza, Patryk Gryckiewicz, Jarosław Gryckiewicz, Wojciech Wyka, Łukasz Bania, Maciej Lanckowski, Marcin Sadowski, Sylwester Rasmus.
Włocławek (kierownik Marian Małecki): Jacek Kowalewski, Łukasz Zasada, Wojciech Winnicki, Piotr Jaranowski, Kamil Malinowski, Daniel Karpiński, Rafał Jankowski, Bartłomiej Wiśniewski, Tomasz Perliński, Marcin Skowroński.
Inowrocław (kierownik Gerard Gólcz): Michał Chrzanowski, Kamil Dunaj, Jacek Jędrzejczak, Janusz Grzegorski, Sebastian Nowicki, Patryk Walczak, Gerard Gólcz, Szymon Lewandowski.
Bydgoszcz II (kierownik Mirosław Oparczyk): Mirosław Oparczyk, Paweł Oparczyk, Sławomir Winiecki, Artur Rózga, Mariusz Burda, Bartosz Burkiewicz, Rafał Kosek, Marcin Gwizdała, Marcin Wódkowski, Wojciech Nagaj.
Lipno (kierownik Kazimierz Rykaczewski): Mateusz Reznerowicz, Adrian Sławkowski, Marcin Prażniewski, Adrian Rybowicz, Adam Kraśnicki, Piotr Łęgosz, Krzysztof Budziński, Dariusz Łęgosz, Krzysztof Rupiński, Patryk Wierzbicki.
Bydgoszcz I (kierownik Zbigniew Wódkowski): Maciej Daszkiewicz, Dariusz Ignatowski, Piotr Wiśniewski, Dariusz Drozd, Ariel Gacka, Krzysztof Kanclerz, Bartosz Kowalczyk, Bartosz Kaszyński, Michał Głowacki.
Żnin (kierownik Andrzej Wojciechowski): Daniel Mateusiak, Adam Bauza, Łukasz Uciński, Damian Czerwiński, Marcin Liana, Piotr Brzeziński, Rafał Podlewski, Bartosz Kościelniak, Patryk Sławski, Piotr Kośmider, Hubert Dojaś.
Grudziądz (kierownik Jerzy Sinicki): Arkadiusz Sinicki, Adam Grabowski, Karol Walkiewicz, Robert Grabowski, Łukasz Kozłowski, Sławomir Dąbrowski, Karol Zygadlewicz, Karol Rolewicz, Jacek Kowalski.
Źródło: Moje Miasto Włocławek.
Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.
Kujawianka Strzelno | 3:5 | Szubinianka Szubin |
2019-09-28, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 8 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||
|
|