- autor: Redakcja, 2012-10-31 10:53
-
Najciekawiej zapowiadające się spotkanie 15. kolejki IV ligi MLKS Gopło Kruszwica - MKS Mień Lipno, jako główny sędziować będzie Sylwester Rasmus (Chełmża).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w środę, w godzinach porannych, na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 3/4 listopada 2012 r. (sobota/niedziela) poprowadzą mecze 15. kolejki IV ligi (ostatniej w rundzie jesiennej) oraz rozgrywek młodzieżowych. Jednocześnie Kolegium Sędziów przypomina wszystkim arbitrom delegowanym do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
IV liga - sezon 2012/2013 - 15. kolejka
Sobota, 3 listopada 2012 r.
WKP Włocłavia Włocławek - KP Polonia Bydgoszcz [12.00]
Boisko we Włocławku, ulica Chopina 49/51
sędziuje: Maciej Lanckowski (Toruń)
LKS Szubinianka Szubin - KS Pomorzanin Toruń [13.00]
sędziuje: Artur Rózga (Bnin)
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - LZS Grom Osie [13.00]
sędziuje: Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
MLKS Noteć Łabiszyn - BKS Sparta Brodnica [13.00]
sędziuje: Tomasz Perliński (Włocławek)
MLKS Gopło Kruszwica - MKS Mień Lipno [13.00]
sędziuje: Sylwester Rasmus (Chełmża)
KS Flisak Złotoria - GLZS Start Warlubie [14.00]
sędziuje: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska - MLKS Unia Janikowo [15.00]
sędziuje: Grzegorz Gołdyn (Kruszwica)
Niedziela, 4 listopada 2012 r.
WKS Zawisza II Bydgoszcz - MLKS Unia Gniewkowo [13.30]
Boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
sędziuje: Jacek Rogowski (Toruń)
Na młodzieżowych boiskach
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 9. kolejka
Sobota, 3 listopada 2012 r.
Sparta Janowiec Wielkopolski - LZS Kościelec [12.00]
sędziuje: Bartosz Kościelniak (Koldrab)
Niedziela, 4 listopada 2012 r.
LKS Szubinianka Szubin - BKS Chemik II Bydgoszcz [11.00]
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
Noteć Łabiszyn - Spójnia Białe Błota [14.00]
sędziuje: Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Orzeł Kcynia - LZS Sipiory [14.00]
sędziuje: Sławomir Oślizło (Białe Błota)
Dąb Potulice - Budowlany KS Bydgoszcz [14.45]
sędziuje: Łukasz Kwasek (Bydgoszcz)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.