- autor: Redakcja, 2012-10-25 20:18
-
Najciekawiej zapowiadające się spotkanie 14. kolejki IV ligi MKS Mień Lipno - WKP Włocłavia Włocławek, jako główny sędziować będzie Łukasz Uciński (Szubin).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w czwartek, w godzinach porannych nazwiska arbitrów, którzy w weekend 2728 października 2012 r., mecze 14. kolejki IV ligi oraz rozgrywek młodzieżowych. Jednocześnie Kolegium Sędziów przypomina wszystkim sędziom delegowanym w weekend do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem, sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
IV liga - sezon 2012/2013 - 14. kolejka
Sobota, 27 października 2012 r.
LZS Grom Osie - LKS Szubinianka Szubin [14.00]
sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)
MLKS Unia Gniewkowo - KS Flisak Złotoria [14.00]
sędziuje: Gerard Gólcz (Pakość)
GLZS Start Warlubie - MLKS Gopło Kruszwica [14.00]
sędziuje: Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
KS Pomorzanin Toruń - WKS Zawisza II Bydgoszcz [14.00]
Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Toruniu, ulica Szosa Chełmińska 75
sędziuje: Wiesław Sobiesiński (Brodnica)
BKS Sparta Brodnica - MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie [14.30]
sędziuje: Robert Jędrzejczak (Ściborze)
MLKS Unia Janikowo - MLKS Noteć Łabiszyn [15.00]
sędziuje: Mirosław Oparczyk (Zamość)
MKS Mień Lipno - WKP Włocłavia Włocławek [15.00]
sędziuje: Łukasz Uciński (Szubin)
KP Polonia Bydgoszcz - MGKS Kujawianka Izbica Kujawska [17.00]
Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
sędziuje: Sławomir Kujawa (Żnin)
Na młodzieżowych boiskach
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 8. kolejka
Sobota, 27 października 2012 r.
Budowlany KS Bydgoszcz - Orzeł Kcynia [10.00]
Boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
sędziuje: Marcin Lar (Solec Kujawski)
LZS Jadowniki - Dąb Potulice [11.00]
Boisko w Grochowiskach Księże
sędziuje: Rafał Liana (Żnin)
Chemik II Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn [11.30]
sędziuje: Mariusz Szczepaniak (Krąpiewo)
Niedziela, 28 października 2012 r.
Spójnia Białe Błota - Sparta Janowiec Wielkopolski [12.00]
sędziuje: Damian Czerwiński (Szubin)
LZS Sipiory - LKS Szubinianka Szubin [15.00]
sędziuje: Patryk Kaźmierczak (Bydgoszcz)
Młodzik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - 9. kolejka
Sobota, 27 października 2012 r.
Burza Nowa Wieś Wielka - UKS Barcin [12.00]
sędziuje: Mikołaj Kamzelewski (Bydgoszcz)
Spójnia Białe Błota - Noteć Łabiszyn [12.00]
sędziuje: Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Niedziela, 28 października 2012 r.
Pogoń Mogilno - KS Łochowo [10.00]
Boisko w Dąbrówce
sędziuje: Kamil Dojaś (Żnin)
Jeziorak Żnin - KS Brzoza [10.00]
sędziuje: Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
pauzuje: LKS Szubinianka Szubin.
Orlik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - zaległy mecz z 1. kolejki
Niedziela, 28 października 2012 r.
Hermes Radłowo - Jeziorak Żnin [14.30]
Boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
sędziuje: Norbert Karpiński (Janikowo)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.