- autor: Redakcja, 2012-09-27 11:13
-
Najciekawiej zapowiadające się spotkanie 10. kolejki LZS Grom Osie - WKP Włocłavia Włocławek, jako główny sędziować będzie Bartosz Frankowski (Toruń).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w czwartek, w godzinach porannych nazwiska arbitrów, którzy w weekend 29/30 września 2012 r. (sobota/niedziela) poprowadzą mecze 10. kolejki IV ligi oraz rozgrywek młodzieżowych. Jednocześnie Kolegium Sędziów przypomina sędziom delegowanym do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
IV liga - sezon 2012/2013 - 10. kolejka
Sobota, 29 września 2012 r.
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - MLKS Gopło Kruszwica [12.00]
sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)
KS Pomorzanin Toruń - MGKS Kujawianka Izbica Kujawska [13.00]
Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Toruniu, ulica Szosa Chełmińska 75
sędziuje: Łukasz Uciński (Szubin)
LKS Szubinianka Szubin - KS Flisak Złotoria [15.00]
sędziuje: Mirosław Gołębiowski (Siniarzewo)
GLZS Start Warlubie - MLKS Unia Janikowo [15.00]
sędziuje: Mirosław Oparczyk (Zamość)
MKS Mień Lipno - KP Polonia Bydgoszcz [15.00]
sędziuje: Kamil Dunaj (Inowrocław)
BKS Sparta Brodnica - WKS Zawisza II Bydgoszcz [16.00]
sędziuje: Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
LZS Grom Osie - WKP Włocłavia Włocławek [16.00]
sędziuje: Bartosz Frankowski (Toruń)
MLKS Unia Gniewkowo - MLKS Noteć Łabiszyn [16.00]
sędziuje: Tomasz Perliński (Włocławek)
Na młodzieżowych boiskach
Junior Starszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - 4. kolejka
Sobota, 29 września 2012 r.
Spójnia Białe Błota - Pomorzanin Serock [15.00]
sędziuje: Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)
Niedziela, 30 września 2012 r.
Czarni Nakło nad Notecią - KS Łochowo [11.00]
Boisko w Potulicach
sędziuje: Mirosław Oparczyk (Zamość)
LKS Szubinianka Szubin - KS Unia/Roszak Solec Kujawski [16.00]
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Marcin Liana (Żnin)
Pauzuje: Gwiazda Bydgoszcz.
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 4. kolejka
Sobota, 29 września 2012 r.
LKS Szubinianka Szubin - MLKS Orzeł Kcynia [10.00]
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Paweł Oparczyk (Zamość)
LZS Sipiory - Sparta Janowiec Wielkopolski [11.00]
sędziuje: Sebastian Rogowski (Bydgoszcz)
Chemik II Bydgoszcz - Budowlany KS Bydgoszcz [15.30]
sędziuje: Michał Reszel (Bydgoszcz)
Niedziela, 30 września 2012 r.
Spójnia Białe Błota - LZS Jadowniki [11.00]
sędziuje: Damian Czerwiński (Szubin)
Noteć Łabiszyn - Dąb Potulice [12.00]
sędziuje: Piotr Misiejuk (Bydgoszcz)
Młodzik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz - 5. kolejka
Sobota, 29 września 2012 r.
Spójnia Białe Błota - Jeziorak Żnin [10.00]
sędziuje: Paweł Schliep (Bydgoszcz)
Noteć Łabiszyn - UKS Barcin [11.00]
sędziuje: Bartosz Makowski (Bydgoszcz)
Niedziela, 30 września 2012 r.
Pogoń Mogilno - Burza Nowa Wieś Wielka [10.00]
Boisko w Dąbrówce
sędziuje: Norbert Karpiński (Janikowo)
LKS Szubinianka Szubin - KS Brzoza [13.00]
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Mikołaj Kamzelewski (Bydgoszcz)
Orlik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 4. kolejka
Sobota, 29 września 2012 r.
Hermes Radłowo - Spójnia Białe Błota [13.00]
Boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
sędziuje: Michał Chrzanowski (Piechcin)
Niedziela, 30 września 2012 r.
Jeziorak Żnin - Notecianka Pakość [10.00]
sędziuje: Rafał Podlewski (Izdebno)
Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [13.00]
sędziuje: Norbert Karpiński (Janikowo)
Wtorek, 2 października 2012 r.
UKS Barcin - LZS Kościelec [17.00]
Boisko Orlik, ulica Artylerzystów 13
sędziuje:
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.