LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 3. kolejka: Szubinianka Szubin-Pałuczanka Żnin

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

Podsumowanie 2. kolejki IV ligi

• autor: Redakcja, 2012-08-15 23:18

Po świątecznej kolejce IV ligi wiadomo, że już tylko dwie drużyny są jak na razie w rozgrywkach niepokonane: to GLZS Start Warlubie i MLKS Noteć Łabiszyn. Podopieczni trenera Kołackiego rozbili dzisiaj Włocłavię Włocławek.

W najciekawszym meczu kolejki, wicelider lepszy od lidera. Start Warlubie wygrał w Szubinie 3:1, a pierwszą bramkę strzelił już w 40. sekundzie meczu Michał Zarembski. Co prawda ozdobą meczu (ba - całej kolejki) była fantastyczna bramka Roberta Jurka, to jednak ostatnie słowo w meczu należało do gości, którzy jeszcze dwukrotnie umieszczali piłkę w siatce Szubinianki, a czynili to Dariusz Wójcik i Marcin Klamczyński.
Obok Startu, sześć punktów na koncie mają także piłkarze łabiszyńskiej Noteci, którzy dzisiaj bardzo pewnie pokonali na własnym boisku Włocłavię Włocławek 4:0. Po dwie bramki strzelili Tomasz Kośmider i Kamil Skonieczka. Trener drużyny włocławskiej Mirosław Milewski w przerwie dokonał nawet zmiany na pozycji bramkarza. Niewiele to jednak dało, a na dodatek czerwoną kartką ukarany został Michał Skonieczny.
Nadspodziewanie sporo emocji było także na innych boiskach. Skromnie wygrały drużyny z Brodnicy i Osia. Sparta pokonała Kujawiankę Izbica Kujawska 1:0, strzelając zwycięską bramkę po błędzie obrońców drużyny izbickiej w 83. minucie. Piłkarze Gromu zwycięstwo w meczu z Pomorzaninem zapewnili sobie już w pierwszej połowie, kiedy to z jedenastu metrów piłkę do siatki skierował Dariusz Wolski. Punkty zgubiła za to lipnowska Mień, która w wyjazdowym meczu z rezerwami Zawiszy przegrywała do przerwy 0:1 (bramka Tomasz Stachewicz), ale w drugich 45 minutach, do remisu doprowadził Bartosz Śmigiel. Podopieczni trenera Rojewskiego mogli, a wręcz nawet powinni wywieźć z grodu nad Brdą komplet punktów, ale nie potrafili wykorzystać wielu znakomitych sytuacji. Piłkarze Krajny Sępólno prowadzili w meczu z Unią Gniewkowo już 3:0, ale goście w końcówce strzelili dwie bramki i niewiele brakowało, a wywieźliby z Sępólna punkt. Także pięć bramek padło w Kruszwicy, gdzie Gopło pokonało Unię Janikowo (drużynę dzisiaj wzmocnił bramkarz Łukasz Dolatowski) i w Złotorii. Flisak wygrał 3:2 z bydgoską Polonią. Aż trzy mecze w tej kolejce kończyły się właśnie wynikiem 3:2.
W 2. kolejce IV ligi padło łącznie 27 bramek (o jedną bramkę mniej niż w meczach inauguracyjnej serii gier), a sędziowie pokazali piłkarzom także dwie czerwone kartki.
Poniżej pełna dokumentacja spotkań 2. kolejki IV ligi.

LKS Szubinianka Szubin - GLZS Start Warlubie 1:3 (1:2)
Bramki: 0:1 Zarembski 40., 1:1 R. Jurek 6., 1:2 D. Wójcik 18. - karny, 1:3 Klamczyński 51.
Sędziował: Kamil Dunaj (Inowrocław), asystenci: S. Nowicki, Andrzejewski.

WKS Zawisza II Bydgoszcz - MKS Mień Lipno 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Stachewicz 36., 1:1 Śmigiel 65.
Sędziował: Daniel Mateusiak (Szubin), asystenci: Nagaj, Papierowski.

MLKS Gopło Kruszwica - MLKS Unia Janikowo 3:2 (3:0)
Bramki: 1:0 F. Kozłowski 5., 2:0 Redmann 12. - karny, 3:0 K. Krajniak 16., 3:1 Kędziora 55., 3:2 D. Lewandowski 67.
Czerwona kartka: Olejnik (MLKS Unia/78. - za drugą żółtą kartkę).
Sędziował: Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą), asystenci: K. Barczak, Reznerowicz.

KS Flisak Złotoria - KP Polonia Bydgoszcz 3:2 (3:0)
Bramki: 1:0 Drwięga 6., 2:0 Drwięga 13., 3:0 Bocian 40., 3:1 Kanik 68., 3:2 Kawałek 77.
Sędziował: Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice), asystenci: J. Jędrzejczak, Ryż.

BKS Sparta Brodnica - MGKS Kujawianka Izbica Kujawska 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Kural 83.
Sędziował: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz), asystenci: M. Sobczak, P. Wiśniewski.

LZS Grom Osie - KS Pomorzanin Toruń 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 D. Wolski 19. - karny.
Sędziował: Sławomir Kujawa (Żnin), asystenci: R. Liana, Krawczak.

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - MLKS Unia Gniewkowo 3:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Erkvania 5., 2:0 L. Majtczak 53., 3:0 Sz. Jędrzejewski 57., 3:1 Ciejek 76., 3:2 Ciesielski 80.
Sędziował: Mirosław Oparczyk (Zamość), asystenci: Gwizdała, Radzik.

MLKS Noteć Łabiszyn - WKP Włocłavia Włocławek 4:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Kośmider 28. - karny, 2:0 Skonieczka 36., 3:0 Kośmider 38., 4:0 Skonieczka 61.
Czerwona kartka: Skonieczny (WKP Włocłavia/28. - zagranie piłki ręką we własnym polu karnym).
Sędziował: Grzegorz Sosnowski (Toruń), asystenci: Śliwowski, P. Gryckiewicz.

Co nas czeka w 3. kolejce ??
Czwartoligowcy nie zwalniają tempa i już w weekend rozegrają mecze 3. kolejki. Lider z Warlubia zagra tym razem z Krajną Sępólno Krajeńskie, a Noteć Łabiszyn podejmie Gopło Kruszwica. Wydarzeniem kolejki powinny być jednak derby Bydgoszczy, w których rezerwy Zawiszy przed własną publicznością podejmować będą Polonię. Szubinianka jedzie do Lipna, na mecz z Mienią. Oto pełen zestaw par 3. kolejki, z których relację live przeprowadzi portal Moje Miasto Włocławek.