Trampkarz - IV liga okręgowa, grupa II (runda wojewódzka) - 4. kolejka: Szubinianka Szubin - KS Brzoza

Powołanie dla Dawida Janickiego

• autor: Redakcja, 2012-05-30 18:12

Napastnik Szubinianki otrzymał powołanie na zgrupowanie przed UEFA Regions Cup, które odbędzie się w dniach 22-25 czerwca 2012 r.

Zawodników na zgrupowanie powołali trenerzy Piotr Gruszka i Andrzej Magowski. Powołani zawodnicy muszą posiadać kartę zdrowia z aktualnymi badaniami wydanymi przez lekarza sportowego, dowód tożsamości, kartę zawodniczą, obuwie piłkarskie, ochraniacze, sprzęt do treningu, ręcznik, klapki do kąpieli. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 22-25.06.2012 r. (piątek - wtorek) i odbędzie się w Okoninach Nadjeziornych. Zawodnicy powołani na to zgrupowanie mają zbiórkę w siedzibie K-PZPN w Bydgoszczy, przy ulicy Gdańskiej 163.

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie przed UEFA Regions Cup
Bramkarze: Mateusz Wiśniewski (GLZS Start Warlubie), Mateusz Skibiński (KS Unia/Roszak Solec Kujawski), Paweł Szymański (KS Pomorzanin Toruń).
Zawodnicy z pola: Jarosław Plewa (KS Pogoń Mogilno), Jacek Wojciechowski (KS Pogoń Mogilno), Jordan Bednarek (KS Unia/Roszak Solec Kujawski), Adam Szal (KS Unia/Roszak Solec Kujawski), Damian Malczewski (KS Pogoń Mogilno), Dawid Janicki (LKS Szubinianka Szubin), Bartosz Czerwiński (KS Wda Świecie), Radosław Mik (KS Wda Świecie), Daniel Grzywaczewski (KS Wda Świecie), Mikołaj Plewa (KS Wda Świecie), Łukasz Wenerski (KS Wda Świecie), Piotr Żurek (KS Wda Świecie), Rafał Lewandowski (KS Legia Chełmża), Dawid Paczkowski (LZS Grom Osie), Dariusz Wolski (LZS Grom Osie), Bartłomiej Delekta (KS Notecianka Pakość), Kamil Kala (KS Notecianka Pakość), Dariusz Słupski (KS Notecianka Pakość), Bartłomiej Feter (WKP Włocłavia Włocławek), Wojciech Ruczyński (KS Łochowo), Igor Grunwald (GLZS Start Warlubie), Przemysław Goc (WKP Włocłavia Włocławek), Michał Zawada (KS Cuiavia Inowrocław), Michał Skonieczny (KS Cuiavia Inowrocław), Robert Frasz (KS Unia/Roszak Solec Kujawski), Mateusz Kucharski (KS Cuiavia Inowrocław), Bartosz Gralewski (KS Cuiavia Inowrocław).
I trener: Piotr Gruszka. II trener: Andrzej Magowski.

Źródło: Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej.