- autor: Redakcja, 2012-05-30 16:35
-
Wszystkie spotkania 29. kolejki IV ligi piłkarskiej zostaną rozegrane tego samego dnia i rozpoczną się o tej samej godzinie - 17.00.
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w środę, na swojej stronie internetowej nazwiska sędziów, którzy w weekend 2/3 czerwca 2012 r. (sobota/niedziela) poprowadzą mecze 29. kolejki IV ligi piłkarskiej oraz rozgrywek młodzieżowych. Jednocześnie Kolegium Sędziów przypomina wszystkim sędziom delegowanym w weekend do poprowadzenia spotkań, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
IV liga - sezon 2011/2012 - 29. kolejka
Sobota, 2 czerwca 2012 r.
MLKS Gopło Kruszwica - KS Pogoń Mogilno (17.00); w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Jacek Rogowski (Toruń)
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - KS Flisak Złotoria (17.00); w rundzie jesiennej: 0:2
sędziuje: Mirosław Oparczyk (Zamość)
KS Chełminianka Chełmno - LZS Grom Osie (17.00); w rundzie jesiennej: 2:0
sędziuje: Gerard Gólcz (Pakość)
MKS Start Radziejów - LKS Szubinianka Szubin (17.00); w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Kamil Dunaj (Inowrocław)
MLKS Noteć Łabiszyn - GLZS Start Warlubie (17.00); w rundzie jesiennej: 0:3
sędziuje: Sławomir Kujawa (Żnin)
KS Unia/Roszak Solec Kujawski - MLKS Unia Gniewkowo (17.00); w rundzie jesiennej: 1:0
sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)
LTP Lubanie - KS Pomorzanin Toruń (17.00); w rundzie jesiennej: 1:4
sędziuje: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
KS Legia Chełmża - WKP Włocłavia Włocławek (17.00); w rundzie jesiennej: 0:2
sędziuje: Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Na młodzieżowych boiskach
Junior Starszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - 20. kolejka
Sobota, 2 czerwca 2012 r.
ŚUKS Iskra Zamość - KS Pomorzanin Serock (11.00); w rundzie jesiennej: 1:6
Boisko w Kołaczkowie
sędziuje: Zbigniew Pietrzak (Bydgoszcz)
KS Unia/Roszak Solec Kujawski - LKS Szubinianka Szubin (11.00); w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Ariel Gacka (Bydgoszcz)
Niedziela, 3 czerwca 2012 r.
KS Zjednoczeni Chwaliszewo - GLZS Sadki (11.00); w rundzie jesiennej: 0:2
sędziuje: Mirosław Oparczyk (Zamość)
KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko - MLKS Noteć Łabiszyn (12.00); w rundzie jesiennej: 2:6
sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)
Pauzuje: KS Brzoza.
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 20. kolejka
Sobota, 2 czerwca 2012 r.
LKS Dąb Barcin - LKS Szubinianka Szubin (13.00); w rundzie jesiennej: 11:0
sędziuje: Monika Muszyńska (Nowe Dąbie)
GKS Spójnia Białe Błota - BKS Chemik II Bydgoszcz (14.00); w rundzie jesiennej: 0:9
sędziuje: Arkadiusz Sulkowski (Bydgoszcz)
Niedziela, 3 czerwca 2012 r.
KS Gwiazda Bydgoszcz - LZS Grochowiska Księże (10.00); w rundzie jesiennej: 2:3
sędziuje: Łukasz Wachowski (Bydgoszcz)
LKS Sparta Janowiec Wielkopolski - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko (11.00); w rundzie jesiennej: 0:3
sędziuje: Piotr Krawczak (Janowiec Wielkopolski)
AZS UKW Bydgoszcz - KP Polonia Bydgoszcz (13.00); w rundzie jesiennej: 1:4
Boisko w Bydgoszczy, ulica Bronikowskiego
sędziuje: Paweł Oparczyk (Zamość)
GLKS Anmar Nordic Development Osielsko - MLKS Orzeł Kcynia (14.00); w rundzie jesiennej: 3:2
Boisko w Kusowie
sędziuje: Daniel Bączkowski (Bydgoszcz)
Awansem z 21. kolejki
Środa, 6 czerwca 2012 r.
LKS Sparta Janowiec Wielkopolski - AZS UKW Bydgoszcz (16.30); w rundzie jesiennej: 0:0
sędziuje: Patryk Sławski (Grochowiska)
Młodzik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 16. kolejka
Sobota, 2 czerwca 2012 r.
KS Gwiazda Bydgoszcz - UKS Barcin (12.00); w rundzie jesiennej: 0:3
sędziuje: Patryk Kaźmierczak (Bydgoszcz)
Niedziela, 3 czerwca 2012 r.
LZS Skra Paterek - LKS Szubinianka Szubin (11.00); w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Michał Reszel (Bydgoszcz)
KS Unia/Roszak Solec Kujawski - LKS Sparta Janowiec Wielkopolski (12.00); w rundzie jesiennej: 0:0
sędziuje: Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
KS Czarni Nakło nad Notecią - KS Jeziorak Żnin (13.30); w rundzie jesiennej: 2:2
Boisko w Potulicach
sędziuje: Dariusz Karolczak (Nakło nad Notecią)
LZS Dąb Potulice - MLKS Noteć Łabiszyn (17.00); w rundzie jesiennej: 2:1
sędziuje: Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
Awansem z 17. kolejki
Środa, 6 czerwca 2012 r.
LZS Skra Paterek - KS Czarni Nakło nad Notecią (17.30); w rundzie jesiennej: 0:7
Boisko w Potulicach
sędziuje: Arkadiusz Sulkowski (Bydgoszcz)
Orlik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 16. kolejka
Sobota, 2 czerwca 2012 r.
AZS UKW II Bydgoszcz - GKS Spójnia II Białe Błota (10.30); w rundzie jesiennej: 3:1
Boisko Orlik w Bydgoszczy, ulica Kcyńska 49
sędziuje: Daniel Bączkowski (Bydgoszcz)
MUKS Wisełka Solec Kujawski - LKS Szubinianka Szubin (11.00); w rundzie jesiennej: 1:3
Boisko Orlik w Solcu Kujawskim, przy Zespole Szkół, ulica Tartaczna 25
sędziuje: Marcin Lar (Solec Kujawski)
Niedziela, 3 czerwca 2012 r.
UKS Barcin - KS Czarni Nakło nad Notecią (16.00); w rundzie jesiennej: 2:6
Boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów 13
sędziuje: Mateusz Muszyński (Nowe Dąbie)
Środa, 6 czerwca 2012 r.
KS Jeziorak Żnin - GKS Spójnia Białe Błota (18.00); w rundzie jesiennej: 5:1
Boisko Orlik w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
sędziuje: Janusz Kuśnierek (Żnin)
Awansem z 17. kolejki
Środa, 6 czerwca 2012 r.
LZS/Jeziorak Jadowniki - GKS Spójnia Białe Błota (17.00); w rundzie jesiennej: 2:3
Boisko Orlik w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
sędziuje: Piotr Okoński (Żnin)
Pauzuje: LZS/Jeziorak Jadowniki.
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.