- autor: Redakcja, 2012-05-23 17:07
-
Najciekawiej zapowiadające się spotkanie 28. kolejki IV ligi KS Flisak Złotoria - KS Pogoń Mogilno, jako główny sędziować będzie Wojciech Prokopowicz (Włocławek).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w środę, w godzinach popołudniowych, na swojej stronie internetowej nazwiska sędziów, którzy w weekend 26/27 maja 2012 r. (sobota/niedziela) poprowadzą mecze 28. kolejki IV ligi piłkarskiej oraz rozgrywek młodzieżowych. Jednocześnie Kolegium Sędziów przypomina wszystkim sędziom delegowanym w weekend do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz.
IV liga - sezon 2011/2012 - 28. kolejka
Sobota, 26 maja 2012 r.
WKP Włocłavia Włocławek - MLKS Gopło Kruszwica (12.00); w rundzie jesiennej: 2:1
Boisko ze sztuczną nawierzchnią, ulica Chopina 8
sędziuje: Sławomir Kujawa (Żnin)
LKS Szubinianka Szubin - KS Unia/Roszak Solec Kujawski (15.00); w rundzie jesiennej: 0:1
sędziuje: Artur Rózga (Sadki)
GLZS Start Warlubie - MKS Start Radziejów (15.00); w rundzie jesiennej: 2:0
sędziuje: Mateusz Gajewski (Złotopole)
KS Pomorzanin Toruń - KS Legia Chełmża (16.00); w rundzie jesiennej: 2:1
Boisko ze sztuczną nawierzchnią, ulica Szosa Chełmińska 75
sędziuje: Tomasz Szubiński (Bydgoszcz)
KS Flisak Złotoria - KS Pogoń Mogilno (17.00); w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Wojciech Prokopowicz (Włocławek)
MLKS Unia Gniewkowo - LTP Lubanie (17.00); w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Grzegorz Sosnowski (Toruń)
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - KS Chełminianka Chełmno (17.00); w rundzie jesiennej: 3:3
sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)
LZS Grom Osie - MLKS Noteć Łabiszyn (17.00); w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Jacek Kowalewski (Włocławek)
Na młodzieżowych boiskach
Junior Starszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - 19. kolejka
Sobota, 26 maja 2012 r.
GLZS Sadki - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko (11.00); w rundzie jesiennej: 4:2
sędziuje: Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Niedziela, 27 maja 2012 r.
KS Pomorzanin Serock - KS Unia/Roszak Solec Kujawski (13.30); w rundzie jesiennej: 2:0
sędziuje: Radosław Papierowski (Świecie nad Wisłą)
LKS Szubinianka Szubin - KS Zjednoczeni Chwaliszewo (17.00); w rundzie jesiennej: 3:4
sędziuje: Mirosław Oparczyk (Zamość)
Pauzują: ŚUKS Iskra Zamość, KS Brzoza, MLKS Noteć Łabiszyn.
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 19. kolejka
Sobota, 26 maja 2012 r.
KP Polonia Bydgoszcz - GKS Spójnia Białe Błota (10.00); w rundzie jesiennej: 7:0
Boisko, ulica Sportowa 2
sędziuje: Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
MLKS Orzeł Kcynia - LKS Sparta Janowiec Wielkopolski (11.00); w rundzie jesiennej: 2:1
sędziuje: Michał Ksobiak (Przyłęki)
BKS Chemik II Bydgoszcz - LKS Dąb Barcin (13.30); w rundzie jesiennej: 1:0
sędziuje: Mateusz Bręczkiewicz (Bydgoszcz)
LZS Grochowiska Księże - GLKS Anmar Nordic Development Osielsko (14.00); w rundzie jesiennej: 3:6
sędziuje: Janusz Kuśnierek (Żnin)
Niedziela, 27 maja 2012 r.
LKS Szubinianka Szubin - KS Gwiazda Bydgoszcz (14.00); w rundzie jesiennej: 0:6
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Michał Ksobiak (Przyłęki)
KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko - AZS UKW II Bydgoszcz (17.00); w rundzie jesiennej: 4:0
sędziuje: Mikołaj Kamzelewski (Bydgoszcz)
Młodzik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 15. kolejka
Sobota, 26 maja 2012 r.
LKS Szubinianka Szubin - KS Czarni Nakło nad Notecią (10.00); w rundzie jesiennej: 0:1
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Piotr Brzeziński (Żnin)
MLKS Noteć Łabiszyn - LKS Skra Paterek (11.00); w rundzie jesiennej: 2:0
sędziuje: Monika Muszyńska (Nowe Dąbie)
UKS Barcin - LZS Dąb Potulice (11.00); w rundzie jesiennej: 0:1
sędziuje: Patryk Sławski (Grochowiska)
LKS Sparta Janowiec Wielkopolski - KS Gwiazda II Bydgoszcz (15.00); w rundzie jesiennej: 4:1
sędziuje: Daniel Kubiak (Gąsawa)
Niedziela, 27 maja 2012 r.
KS Jeziorak Żnin - KS Unia/Roszak Solec Kujawski (10.00); w rundzie jesiennej: 4:2
sędziuje: Paweł Oparczyk (Zamość)
Awansem z 18. kolejki
Środa, 30 maja 2012 r.
LZS Dąb Potulice - LKS Skra Paterek (17.30); w rundzie jesiennej: 1:0
sędziuje: Łukasz Boiński (Nakło nad Notecią)
Orlik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 15. kolejka
Sobota, 26 maja 2012 r.
LKS Szubinianka Szubin - KS Jeziorak Żnin (11.00); w rundzie jesiennej: 2:6
Boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
sędziuje: Dariusz Karolczak (Nakło nad Notecią)
KS Czarni Nakło nad Notecią - MUKS Wisełka Solec Kujawski (11.00); w rundzie jesiennej: 5:0
Boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
sędziuje: Paweł Giczela (Sadki)
Niedziela, 27 maja 2012 r.
LZS/Jeziorak Jadowniki - AZS UKW II Bydgoszcz (11.30); w rundzie jesiennej: 2:0
sędziuje: Damian Czerwiński (Szubin)
GKS Spójnia II Białe Błota - UKS Barcin (15.00); w rundzie jesiennej: 1:7
sędziuje: Daniel Bączkowski (Bydgoszcz)
Pauzuje: KS Jeziorak Żnin.
Zaległy mecz z 13. kolejki
Wtorek, 29 maja 2012 r.
GKS Spójnia Białe Błota - UKS Barcin (18.00); w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Paweł Oparczyk (Zamość)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.