- autor: Redakcja, 2012-05-02 21:48
-
Najciekawiej zapowiadające się spotkanie 24. kolejki IV ligi KS Flisak Złotoria - KS Pomorzanin Toruń, jako główny sędziować będzie Grzegorz Sosnowski (Toruń).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w środę, w godzinach wieczornych nazwiska sędziów, którzy w weekend 5.05.2012 r./6.05.2012 r. (sobota/niedziela) poprowadzą mecze 24. kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi oraz rozgrywek młodzieżowych. Jednocześnie Kolegium Sędziów przypomina wszystkim sędziom delegowanym w weekend do prowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem, sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz.
IV liga - sezon 2011/2012 - 24. kolejka
Sobota, 5 maja 2012 r.
GLZS Start Warlubie - MLKS Gopło Kruszwica (15.00); w rundzie jesiennej: 0:0
sędziuje: Jacek Rogowski (Toruń)
LKS Szubinianka Szubin - KS Pogoń Mogilno (15.00); w rundzie jesiennej: 0:4
sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)
MLKS Noteć Łabiszyn - MKS Start Radziejów (16.00); w rundzie jesiennej: 2:1
sędziuje: Artur Rózga (Sadki)
KS Chełminianka Chełmno - KS Unia/Roszak Solec Kujawski (16.00); w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Mateusz Gajewski (Złotopole)
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - LTP Lubanie (16.00); w rundzie jesiennej: 2:1
sędziuje: Mirosław Oparczyk (Zamość)
LZS Grom Osie - KS Legia Chełmża (17.00); w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Sławomir Kujawa (Żnin)
KS Flisak Złotoria - KS Pomorzanin Toruń (17.00); w rundzie jesiennej: 1:0
sędziuje: Grzegorz Sosnowski (Toruń)
MLKS Unia Gniewkowo - WKP Włocłavia Włocławek (17.00); w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
MLKNa młodzieżowych boiskach
Junior Starszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - 16. kolejka
Sobota, 5 maja 2012 r.
ŚUKS Iskra Zamość - GLZS Sadki (10.00); w rundzie jesiennej: 1:7
Boisko w Kołaczkowie
sędziuje: Rafał Podlewski (Izdebno)
KS Unia/Roszak Solec Kujawski - MLKS Noteć Łabiszyn (11.00); w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
KS Brzoza - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko (15.30); w rundzie jesiennej: 1:8
sędziuje: Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
Pauzują: LKS Szubinianka Szubin, KS Zjednoczeni Chwaliszewo.
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 16. kolejka
Sobota, 5 maja 2012 r.
MLKS Orzeł Kcynia - LZS Grochowiska Księże (11.00); w rundzie jesiennej: 3:1
sędziuje: Krzysztof Banach (Ruda)
LKS Sparta Janowiec Wielkopolski - BKS Chemik II Bydgoszcz (11.00); w rundzie jesiennej: 0:9
sędziuje: Michał Misiak (Gąsawa)
AZS UKW Bydgoszcz - LKS Dąb Barcin (11.00); w rundzie jesiennej: 0:4
Boisko w Bydgoszczy, ulica Bronikowskiego
sędziuje: Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)
Niedziela, 6 maja 2012 r.
KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko - LKS Szubinianka Szubin (11.00); w rundzie jesiennej: 9:0
sędziuje: Paweł Oparczyk (Zamość)
GLKS Anmar Nordic Development Osielsko - Polonia Bydgoszcz (14.00); w rundzie jesiennej: 3:2
sędziuje: Patryk Kaźmierczak (Bydgoszcz)
Środa, 9 maja 2012 r.
KS Gwiazda Bydgoszcz - GKS Spójnia Białe Błota (17.00); w rundzie jesiennej: 5:0
sędziuje: Krystian Glonek (Bydgoszcz)
Młodzik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 12. kolejka
Sobota, 5 maja 2012 r.
LKS Szubinianka Szubin - LKS Sparta Janowiec Wielkopolski (10.00); w rundzie jesiennej: 4:3
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Piotr Misiejuk (Bydgoszcz)
MLKS Noteć Łabiszyn - UKS Barcin (11.00); w rundzie jesiennej: 0:4
sędziuje: Piotr Okoński (Żnin)
LZS Skra Paterek - KS Jeziorak Żnin (12.00); w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Michał Gotowała (Bydgoszcz)
LZS Dąb Potulice - KS Unia/Roszak Solec Kujawski (17.00); w rundzie jesiennej: 1:7
sędziuje: Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
Niedziela, 6 maja 2012 r.
KS Czarni Nakło nad Notecią - KS Gwiazda II Bydgoszcz (14.00); w rundzie jesiennej: 10:0
Boisko w Potulicach
sędziuje: Dariusz Karolczak (Nakło nad Notecią)
Orlik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 12. kolejka
Piątek, 4 maja 2012 r.
KS Jeziorak Żnin - AZS UKW II Bydgoszcz (18.00); w rundzie jesiennej: 14:0
Boisko Orlik przy Szkole Podstawowej numer 2 w Żninie
sędziuje: Bartosz Kościelniak (Koldrab)
Sobota, 5 maja 2012 r.
MUKS Wisełka Solec Kujawski - GKS Spójnia Białe Błota (11.00); w rundzie jesiennej: 0:2
Boisko Orlik przy Zespole Szkół w Solcu Kujawskim, ulica Tartaczna 25
sędziuje: Marcin Lar (Solec Kujawski)
LKS Szubinianka Szubin - LZS/Jeziorak Jadowniki (11.00); w rundzie jesiennej: 9:0
Boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
sędziuje: Paweł Oparczyk (Zamość)
KS Czarni Nakło nad Notecią - GKS Spójnia II Białe Błota (11.00); w rundzie jesiennej: 10:0
Boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 25
sędziuje: Michał Reszel (Bydgoszcz)
Środa, 9 maja 2012 r. - Awansem z 13. kolejki
LZS/Jeziorak Jadowniki - MUKS Wisełka Solec Kujawski (18.00); w rundzie jesiennej: 3:4
sędziuje: Marcin Liana (Żnin)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.