- autor: Redakcja, 2012-04-11 19:04
-
Najciekawiej zapowiadające się spotkanie 20. kolejki IV ligi LZS Grom Osie - KS Pomorzanin Toruń, jako główny sędziować będzie Tomasz Szubiński (Bydgoszcz).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w środę, w godzinach popołudniowych na swojej stronie internetowej nazwiska sędziów, którzy w weekend poprowadzą mecze 20. kolejki piłkarskiej IV ligi. Jednocześnie Kolegium Sędziów przypomina wszystkim sędziom delegowanym w weekend do prowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.
IV liga - sezon 2011/2012 - 20. kolejka
Sobota, 14 kwietnia 2012 r.
GLZS Start Warlubie - MLKS Unia Gniewkowo (14.00); w rundzie jesiennej: 1:0
sędziuje: Sylwester Rasmus (Chełmża)
MLKS Noteć Łabiszyn - MLKS Gopło Kruszwica (15.00); w rundzie jesiennej: 0:7
sędziuje: Jacek Rogowski (Toruń)
KS Unia/Roszak Solec Kujawski - LTP Lubanie (15.00); w rundzie jesiennej: 1:0
sędziuje: Grzegorz Sosnowski (Toruń)
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - WKP Włocłavia Włocławek (15.00); w rundzie jesiennej: 0:3
sędziuje: Sławomir Kujawa (Żnin)
KS Chełminianka Chełmno - KS Pogoń Mogilno (16.00); w rundzie jesiennej: 1:4
sędziuje: Artur Rózga (Sadki)
KS Flisak Złotoria - LKS Szubinianka Szubin (16.00); w rundzie jesiennej: 0:3
sędziuje: Jacek Kowalewski (Włocławek)
MKS Start Radziejów - KS Legia Chełmża (16.00); w rundzie jesiennej: 0:4
sędziuje: Robert Jędrzejczak (Ściborze)
LZS Grom Osie - KS Pomorzanin Toruń (17.00); w rundzie jesiennej: 1:0
sędziuje: Tomasz Szubiński (Bydgoszcz)
Na młodzieżowych boiskach
Junior Starszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - 13. kolejka
Sobota, 14 kwietnia 2012 r.
GLZS Sadki - KS Pomorzanin Serock (11.00); w rundzie jesiennej: 0:5
sędziuje: Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
KS Brzoza - ŚUKS Iskra Zamość (14.00); w rundzie jesiennej: 2:2
sędziuje: Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Niedziela, 15 kwietnia 2012 r.
KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko - LKS Szubinianka Szubin (12.00); w rundzie jesiennej: 2:3
sędziuje: Mirosław Oparczyk (Zamość)
MLKS Noteć Łabiszyn - KS Czarni Nakło nad Notecią (15.00); w rundzie jesiennej: 3:2
sędziuje: Robert Różycki (Bydgoszcz)
Pauzują: KS Unia/Roszak Solec Kujawski, KS Zjednoczeni Chwaliszewo.
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 13. kolejka
Sobota, 14 kwietnia 2012 r.
LKS Szubinianka Szubin - AZS UKW Bydgoszcz (10.00); w rundzie jesiennej: 1:3
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Tomasz Cieślewicz (Żnin)
BKS Chemik II Bydgoszcz - LZS Grochowiska Księże (10.00); w rundzie jesiennej: 22:0
sędziuje: Paweł Dankowiakowski (Bydgoszcz)
LKS Dąb Barcin - LKS Sparta Janowiec Wielkopolski (10.00); w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Patryk Sławski (Grochowiska)
GKS Spójnia Białe Błota - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko (10.00); w rundzie jesiennej: 0:17
sędziuje: Michał Ksobiak (Przyłęki)
KP Polonia Bydgoszcz - MLKS Orzeł Kcynia (14.00); w rundzie jesiennej: 9:2
Boisko w Bydgoszczy, ulica Sportowa 2
sędziuje: Bartłomiej Pawlikowski (Bydgoszcz)
GLKS Anmar Osielsko - KS Gwiazda Bydgoszcz (16.00); w rundzie jesiennej: 3:2
Boisko w Żołędowie
sędziuje: Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.