- autor: Redakcja, 2011-11-02 17:43
-
Najciekawiej zapowiadające się spotkanie 15. kolejki IV ligi KS Unia/Roszak Solec Kujawski - KS Pomorzanin Toruń, jako główny, sędziować będzie Kamil Dunaj (Inowrocław).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w środę, 3 listopada 2011 r., w godzinach popołudniowych nazwiska sędziów, którzy w weekend 5/6 listopada 2011 r. (sobota/niedziela) poprowadzą mecze 15. kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi. Jednocześnie Kolegium Sędziów K-PZPN przypomina wszystkim sędziom delegowanym w weekend na mecze, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA !! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz
IV liga - sezon 2011/2012 - 15. kolejka
Sobota, 5 listopada 2011 r.
MLKS Noteć Łabiszyn - LKS Szubinianka Szubin (13.00)
sędziuje: Rafał Liana (Żnin)
LTP Lubanie - WKP Włocłavia Włocławek (13.00)
sędziuje: Mateusz Gajewski (Złotopole)
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - LZS Grom Osie (13.00)
sędziuje: Sławomir Kujawa (Żnin)
MKS Start Radziejów - MLKS Unia Gniewkowo (13.00)
sędziuje: Gerard Gólcz (Pakość)
KS Legia Chełmża - KS Pogoń Mogilno (13.00)
sędziuje: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)
MLKS Gopło Kruszwica - KS Flisak Złotoria (13.00)
sędziuje: Jacek Kowalewski (Włocławek)
KS Chełminianka Chełmno - GLZS Start Warlubie (13.30)
sędziuje: Tomasz Szubiński (Bydgoszcz)
KS Unia/Roszak Solec Kujawski - KS Pomorzanin Toruń (14.00)
sędziuje: Kamil Dunaj (Inowrocław)
Na młodzieżowych boiskach
Junior Starszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - 10. kolejka
Sobota, 5 listopada 2011 r.
ŚUKS Iskra Zamość - LKS Szubinianka Szubin (11.00)
Boisko w Kołaczkowie
sędziuje: Janusz Kuśnierek (Żnin)
sędziowie liniowi: Daniel Kubiak, Patryk Sławski
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 10. kolejka
Sobota, 5 listopada 2011 r.
GKS Spójnia Białe Błota - LKS Szubinianka Szubin (10.00)
sędziuje: Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Młodzik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 8. kolejka
Niedziela, 6 listopada 2011 r.
LKS Szubinianka Szubin - KS Gwiazda II Bydgoszcz (11.00)
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Patryk Sławski (Grochowiska)
Orlik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 8. kolejka
Niedziela, 6 listopada 2011 r.
LKS Szubinianka Szubin - KU AZS UKW Bydgoszcz (11.00)
Boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
sędziuje: Adam Bauza (Szubin)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.