- autor: Redakcja, 2011-09-19 15:45
-
Obsada sędziowska III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu Bydgoszcz Środowy mecz III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu Bydgoszcz LZS Hermes Radłowo - LKS Szubinianka Szubin, jako główny poprowadzi Mirosław Oparczyk (Zamość)
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w poniedziałek, 19 września 2011 r., w godzinach porannych nazwiska sędziów, którzy poprowadzą mecze III rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu Bydgoszcz. Kolegium Sędziów przypomina wszystkim sędziom delegowanym do prowadzenia meczów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA !! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz
III runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu Bydgoszcz
Wtorek, 20 września 2011 r.
KP Polonia/Ostromecko Bydgoszcz - GLZS Start Warlubie (16.30)
sędziuje: Artur Rózga (Sadki)
Środa, 21 września 2011 r.
LZS Hermes Radłowo - LKS Szubinianka Szubin (16.00)
sędziuje: Mirosław Oparczyk (Zamość)
GKS Gryf Sicienko - KS Pomorzanin Serock (16.00)
sędziuje: Mariusz Burda (Bydgoszcz)
LZS Kościelec/Suponin - BKS Bydgoszcz (16.00)
sędziuje: Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
KS Wda II Świecie/Strażak Przechowo - MGLKS Victoria Koronowo (16.30)
Boisko w Przechowie
sędziuje: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
LZS Jadowniki Rycerskie - MLKS Unia Gniewkowo (16.30)
sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)
MLKS Noteć Łabiszyn - KS Notecianka Pakość (16.30)
sędziuje: Michał Sobczak (Bydgoszcz)
LZS Kujawy Markowice - KS Cuiavia Inowrocław (16.45)
sędziuje: Kamil Dunaj (Inowrocław)
III runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu Włocławek
Środa, 21 września 2011 r.
GKS Skrwa Skrwilno - Lider DGS Włocławek (16.00)
sędziuje: Krzysztof Budziński (Lipno)
LKS Grot Kowalki - LTP Lubanie (16.30)
sędziuje: Filip Krzywicki (Włocławek)
GKS Sadownik Waganiec - WKP Włocłavia Włocławek (16.30)
sędziuje: Piotr Łęgosz (Lipno)
MKS Mień Lipno - MKS Start Radziejów (16.30)
sędziuje: Tomasz Perliński (Włocławek)
M-G LKS Zgoda Chodecz - MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (16.45)
sędziuje: Mirosław Gołębiowski (Siniarzewo)
MLKS Orlęta Aleksandrów Kujawski - CKS Zdrój Ciechocinek (16.45)
sędziuje: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.