- autor: Redakcja, 2011-09-15 17:26
-
Sobotni mecz 8. kolejki IV ligi LKS Szubinianka Szubin - WKP Włocłavia Włocławek, jako główny sędziować będzie Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w środę, 14 września 2011 r., w godzinach popołudniowych nazwiska sędziów, którzy w weekend 17/18 września 2011 r., poprowadzą mecze 8. kolejki rozgrywek o mistrzostwo IV ligi. Jednocześnie Kolegium Sędziów przypomina wszystkim arbitrom prowadzącym mecze w weekend, aby przed rozpoczęciem pojedynku sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn.
UWAGA !! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz
IV liga - sezon 2011/2012 - 8. kolejka
Sobota, 17 września 2011 r.
GLZS Start Warlubie - KS Pogoń Mogilno (13.00)
sędziuje: Mateusz Gajewski (Złotopole)
MLKS Noteć Łabiszyn - KS Unia/Roszak Solec Kujawski (15.00)
sędziuje: Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
LKS Szubinianka Szubin - WKP Włocłavia Włocławek (16.00)
sędziuje: Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
LZS Grom Osie - MLKS Gopło Kruszwica (16.00)
sędziuje: Tomasz Szubiński (Bydgoszcz)
KS Flisak Złotoria - MKS Start Radziejów (16.00)
sędziuje: Artur Rózga (Sadki)
KS Chełminianka Chełmno - LTP Lubanie (16.00)
sędziuje: Sławomir Kujawa (Żnin)*
*nastąpiła zmiana obsady sędziowskiej - pierwotnie mecz miał sędziować Mariusz Korpalski (Toruń)
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - KS Legia Chełmża (16.00)
sędziuje: Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
MLKS Unia Gniewkowo - KS Pomorzanin Toruń (16.00)
sędziuje: Jacek Kowalewski (Włocławek)
Na młodzieżowych boiskach
Junior Starszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - 3. kolejka
Sobota, 17 września 2011 r.
GLZS Sadki - LKS Szubinianka Szubin (11.00)
sędziuje: Janusz Warkoczyński (Bydgoszcz)
sędziowie liniowi: Krzysztof Kanclerz, Stanisław Reinowski
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 3. kolejka
Sobota, 17 września 2011 r.
LKS Szubinianka Szubin - LZS Grochowiska Księże (11.00)
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
Młodzik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 2. kolejka
Niedziela, 18 września 2011 r.
LKS Szubinianka Szubin - KS Jeziorak Żnin (11.00)
Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
sędziuje: Mirosław Oparczyk (Zamość)
Orlik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - 1. kolejka
Niedziela, 18 września 2011 r.
LKS Szubinianka Szubin - GKS Spójnia Białe Błota (11.00)
Boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
sędziuje: Daniel Kubiak (Gąsawa)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.