5. kolejka V ligi: Dąb Barcin - Szubinianka Szubin

Drugim sparingowym rywalem Polonia

• autor: Redakcja, 2011-07-15 16:03

Po środowym sparingu z KP Brzysko-rolem Brzyskorzystewko, drużyna LKS Szubinianki Szubin rozegra jutro drugi mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym przed początkiem rozgrywek ligowych. Rywalem drużyny będzie grająca w V lidze, grupie I KP Polonia/Ostromecko Bydgoszcz.

Oba zespoły zmierzyły się ze sobą przed początkiem rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Wtedy w sparingu, jaki rozegrano w Bydgoszczy, lepsza okazała się Szubinianka, która wygrała 2:0.
Zespół trenera Macieja Karabasza był blisko awansu do IV ligi, zajmując ostatecznie na koniec sezonu czwarte miejsce z dorobkiem pięćdziesięciu pięciu punktów zdobytych w trzydziestu meczach ligowych. Polonia straciła dwa punkty do trzeciego, Promienia Kowalewo i aż czternaście do drugiego, Startu Warlubie. Z kolei zespół szubiński rozpocznie sezon 2011/2012 na boiskach czwartej ligi.

Dla Szubinianki będzie to drugi mecz sparingowy przed początkiem sezonu ligowego. W pierwszym, drużyna trenera Wiesława Stepczyńskiego wygrała w środę 2:1 (1:1) z Brzysko-rolem Brzyskorzystewko. Polonia natomiast rozegrała sparing z Wdą Świecie nad Wisłą. Na boisku przy ulicy Sportowej 2, drużyna z Bydgoszczy uległa Wdzie 2:5 (0:3). Bramki dla Polonii w drugiej połowie strzelili Kasprowicz i Paczkowski. Poniżej skład (za stroną sektorpolonii.pl), w jakim zespół Polonii zagrał w sparingu z Wdą Świecie.
Polonia/Ostromecko Bydgoszcz (trener Karabasz): Świetlik (Napierała) - Szpankiewicz, Bethke (Podraza), Gabruś, Plewiński(Błaszkiewicz) - Kasprowicz, Kubacki, Sawicki (Krzyżanowski), Baran (Stolarski) -  Bruski, Andrearczyk (Paczkowski).

Początek sobotniego sparingu na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Szubinie zaplanowano punktualnie na godzinę 13.00.

autor: Pablo1920 2011-07-15 16:23:38

Profil Pablo1920 w Futbolowo =Zagraj w Menadżera Piłki Nożnej ! Doprowadź swój klub na sam szczyt! Zdobywaj trofea, bierz udział w zlotach, wygrywaj w turniejach nagrody bardzo atrakcyjne(m.in wyjazdy w Alpy! Konsole!). Zagraj z rywalami z całego świata! Udowodnij, że jesteś najleszpy! Dołącz do mnie i reszty a na pewno nie pożałujesz!!rnwww.powerplaymanager.com/r 327993

autor: ~do admina 2011-07-15 20:38:08

avatar dlaczego galerie z poprzedniego sezonu sa zablokowane?rn

autor: ~anonim 2011-07-16 11:55:20

avatar Byłem na ostatnim meczu z Brzyskorolem. Dziś oczekuje od naszych graczy więcej zaangażowania w obronie. Przede wszystkim gry na "zero" z tyłu. Więcej gry dla Bax'a. Fajnie by było gdyby szanse od pierwszych minut dostalby Masłowski a nie Bojas. Wiele pilek przez niego zostalo straconych. Opozniał on wszystkie kontrataki. Mam nadzieje ze dzis bedzie Wisnia - wtedy tez to bedzie innaczej wygladac !