Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.
dzisiaj: 363, wczoraj: 408
ogółem: 6 574 711
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz -> TABELA LIGOWA | PO 18. KOLEJCE
Lp |
Drużyna |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
Noteć Łabiszyn |
18 |
16 |
1 |
1 |
49 |
102:9 |
2. |
Spójnia Białe Błota |
18 |
11 |
3 |
4 |
36 |
67:23 |
3. |
Orzeł Kcynia |
18 |
11 |
1 |
6 |
34 |
67:45 |
4. |
Chemik II Bydgoszcz |
18 |
10 |
3 |
5 |
33 |
59:32 |
5. |
LKS Szubinianka Szubin |
18 |
9 |
2 |
7 |
29 |
60:40 |
6. |
Budowlany KS Bydgoszcz |
18 |
8 |
4 |
6 |
28 |
47:32 |
7. |
LZS Jadowniki |
18 |
7 |
5 |
6 |
26 |
41:45 |
8. |
Sparta Janowiec Wielkopolski |
18 |
3 |
3 |
10 |
12 |
28:62 |
9. |
Dąb Potulice |
18 |
4 |
0 |
14 |
12 |
20:93 |
10. |
LZS Sipiory |
18 |
0 |
1 |
17 |
1 |
13:123 |
Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
1. kolejka - 8.09.2012 r./9.09.2012 r. (sobota/niedziela)
LZS Jadowniki - Noteć Łabiszyn 1:7 [8.09.2012 r., 11.00]; boisko w Grochowiskach Księże
Budowlany KS Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:0 [8.09.2012 r., 12.00]; boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
Orzeł Kcynia - Dąb Potulice 6:0 [9.09.2012 r., 13.30]
GKS Spójnia Białe Błota - LKS Szubinianka Szubin 2:1 [9.09.2012 r., 15.00]
Chemik II Bydgoszcz - LZS Sipiory 16:0 [10.11.2012 r., 11.00]
2. kolejka - 15.09.2012 r./16.09.2012 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Orzeł Kcynia 2:10 [14.09.2012 r., 17.00]
Noteć Łabiszyn - Budowlany KS Bydgoszcz 5:0 [16.09.2012 r., 12.00]
LKS Szubinianka Szubin - LZS Jadowniki 4:4 [16.09.2012 r., 13.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Chemik II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 0:5 [16.09.2012 r., 15.30]
LZS Sipiory - Dąb Potulice 0:2 [16.09.2012 r., 17.00]
3. kolejka - 22.09.2012 r./23.09.2012 r. (sobota/niedziela)
Budowlany KS Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 2:3 [22.09.2012 r., 10.00]; boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
Spójnia Białe Błota - LZS Sipiory 6:0 [22.09.2012 r., 11.00]
LZS Jadowniki - Chemik II Bydgoszcz 0:0 [22.09.2012 r., 14.00]; boisko w Grochowiskach Księże
Orzeł Kcynia - Noteć Łabiszyn 1:2 [23.09.2012 r., 12.30]
Dąb Potulice - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:7 [23.09.2012 r., 17.00]
4. kolejka - 29.09.2012 r./30.09.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - MLKS Orzeł Kcynia 2:3 [29.09.2012 r., 10.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
LZS Sipiory - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:1 [29.09.2012 r., 11.00]
Chemik II Bydgoszcz - Budowlany KS Bydgoszcz 4:1 [29.09.2012 r., 15.30]
Spójnia Białe Błota - LZS Jadowniki 3:3 [30.09.2012 r., 11.00]
Noteć Łabiszyn - Dąb Potulice 3:0 [30.09.2012 r., 12.00]
5. kolejka - 6.10.2012 r./7.10.2012 r. (sobota/niedziela)
Budowlany KS Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 0:2 [6.10.2012 r., 12.00]; boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Orzeł Kcynia 0:10 [6.10.2012 r., 15.00]
Orzeł Kcynia - Chemik II Bydgoszcz 2:3 [7.10.2012 r., 12.30]
LZS Jadowniki - LZS Sipiory 3:1 [7.10.2012 r., 14.00]; boisko w Grochowiskach Księże
LZS Dąb Potulice - LKS Szubinianka Szubin 0:6 [7.10.2012 r., 16.45]
6. kolejka - 13.10.2012 r./14.10.2012 r. (sobota/niedziela)
LZS Jadowniki - Budowlany KS Bydgoszcz 0:3 [13.10.2012 r., 11.00]; boisko w Grochowiskach Księże
Chemik II Bydgoszcz - Dąb Potulice 6:1 [13.10.2012 r., 12.00]
Spójnia Białe Błota - Orzeł Kcynia 10:0 [13.10.2012 r., 12.00]
LKS Szubinianka Szubin - LKS Sparta Janowiec Wielkopolski 1:3 [14.10.2012 r., 14.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
LZS Sipiory - Noteć Łabiszyn 0:15 [14.10.2012 r., 15.00]
7. kolejka - 20.10.2012 r./21.10.2012 r. (sobota/niedziela)
Budowlany KS Bydgoszcz - LZS Sipiory 7:0 [20.10.2012 r., 12.00]; boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Chemik II Bydgoszcz 1:2 [20.10.2012 r., 14.00]
MLKS Noteć Łabiszyn - LKS Szubinianka Szubin 7:0 [21.10.2012 r., 13.00]
Orzeł Kcynia - LZS Jadowniki 6:0 [21.10.2012 r., 14.00]
Dąb Potulice - Spójnia Białe Błota 0:5 [21.10.2012 r., 16.15]
8. kolejka - 27.10.2012 r./28.10.2012 r. (sobota/niedziela)
Budowlany KS Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 3:5 [27.10.2012 r., 10.00]; boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
LZS Jadowniki - Dąb Potulice 6:2 [27.10.2012 r., 11.00]; boisko w Grochowiskach Księże
Chemik II Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 0:3 [27.10.2012 r., 11.30]
Spójnia Białe Błota - Sparta Janowiec Wielkopolski 8:1 [28.10.2012 r., 12.00]
LZS Sipiory - LKS Szubinianka Szubin 1:3 [28.10.2012 r., 15.00]
9. kolejka - 3.11.2012 r./4.11.2012 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - LZS Jadowniki 1:2 [3.11.2012 r., 12.00]
LKS Szubinianka Szubin - BKS Chemik II Bydgoszcz 5:2 [4.11.2012 r., 11.00]; Stadion Miejski w Szubinie
Noteć Łabiszyn - Spójnia Białe Błota 0:0 [4.11.2012 r., 14.00]
Orzeł Kcynia - LZS Sipiory 13:0 [4.11.2012 r., 14.00]
Dąb Potulice - Budowlany KS Bydgoszcz 0:10 [4.11.2012 r., 14.45]
Runda wiosenna
10. kolejka - 13.04.2013 r./14.04.2013 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Budowlany KS Bydgoszcz 0:3 [13.04.2013 r., 11.00]
LKS Szubinianka Szubin - GKS Spójnia Białe Błota 3:1 [13.04.2013 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Noteć Łabiszyn - LZS Jadowniki 2:0 [13.04.2013 r., 12.00]
LZS Sipiory - Chemik II Bydgoszcz 0:4 [1.05.2013 r., 11.00]
Dąb Potulice - Orzeł Kcynia 4:5 [1.05.2013 r., 11.00]
11. kolejka - 20.04.2013 r./21.04.2013 r. (sobota/niedziela)
Budowlany KS Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 1:0 [20.04.2013 r., 10.00]; boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
Orzeł Kcynia - Sparta Janowiec Wielkopolski 5:1 [20.04.2013 r., 11.00]
LZS Jadowniki - LKS Szubinianka Szubin 2:0 [20.04.2013 r., 12.00]; boisko w Grochowiskach Księże
Spójnia Białe Błota - Chemik II Bydgoszcz 2:0 [21.04.2013 r., 13.00]
Dąb Potulice - LZS Sipiory 3:2 [5.06.2013 r., 19.00]
12. kolejka - 27.04.2013 r./28.04.2013 r. (sobota/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - LZS Jadowniki 5:3 [27.04.2013 r., 15.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Potulice 2:3 [28.04.2013 r., 11.00]
LKS Szubinianka Szubin - Budowlany KS Bydgoszcz 2:2 [28.04.2013 r., 14.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Noteć Łabiszyn - Orzeł Kcynia 10:0 [28.04.2013 r., 14.00]
LZS Sipiory - Spójnia Białe Błota 2:4 [28.04.2013 r., 14.00]
13. kolejka - 4.05.2013 r./5.05.2013 r. (sobota/niedziela)
LZS Jadowniki - Spójnia Białe Błota 3:2 [3.05.2013 r., 12.00]; boisko w Grochowiskach Księże
Budowlany KS Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 1:1 [4.05.2013 r., 10.00]; boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
Sparta Janowiec Wielkopolski - LZS Sipiory 2:1 [4.05.2013 r., 11.00]
Dąb Potulice - Noteć Łabiszyn 0:7 [5.05.2013 r., 10.00]
MLKS Orzeł Kcynia - LKS Szubinianka Szubin 0:2 [5.05.2013 r., 14.00]
14. kolejka - 11.05.2013 r./12.05.2013 r. (sobota/niedziela)
Spójnia Białe Błota - Budowlany KS Bydgoszcz 2:2 [11.05.2013 r., 12.00]
Chemik II Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 2:2 [11.05.2013 r., 14.00]
LKS Szubinianka Szubin - LZS Dąb Potulice 8:1 [12.05.2013 r., 14.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Noteć Łabiszyn - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:0 [12.05.2013 r., 14.00]
LZS Sipiory - LZS Jadowniki 0:4 [12.05.2013 r., 15.00]
15. kolejka - 18.05.2013 r./19.05.2013 r. (sobota/niedziela)
Budowlany KS Bydgoszcz - LZS Jadowniki 2:2 [18.05.2013 r., 10.00]; boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
Orzeł Kcynia - Spójnia Białe Błota 2:0 [18.05.2013 r., 10.00]
LKS Sparta Janowiec Wielkopolski - LKS Szubinianka Szubin 1:4 [18.05.2013 r., 11.00]
Dąb Potulice - Chemik II Bydgoszcz 1:4 [18.05.2013 r., 12.45]
Noteć Łabiszyn - LZS Sipiory 14:0 [19.05.2013 r., 12.00]
16. kolejka - 25.05.2013 r./26.05.2013 r. (sobota/niedziela)
LZS Jadowniki - Orzeł Kcynia 4:2 [25.05.2013 r., 12.00]; boisko w Grochowiskach Księże
Chemik II Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 4:0 [25.05.2013 r., 15.00]
LZS Sipiory - Budowlany KS Bydgoszcz 2:6 [25.05.2013 r., 18.30]
LKS Szubinianka Szubin - MLKS Noteć Łabiszyn 2:7 [26.05.2013 r., 12.30]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Spójnia Białe Błota - Dąb Potulice 8:0 [26.05.2013 r., 16.00]
17. kolejka - 1.06.2013 r./2.06.2013 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - LZS Sipiory 14:0 [1.06.2013 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Sparta Janowiec Wielkopolski - Noteć Łabiszyn 3:3 [1.06.2013 r., 11.00]
Noteć Łabiszyn - Chemik II Bydgoszcz 5:1 [1.06.2013 r., 14.00]
Orzeł Kcynia - Budowlany KS Bydgoszcz 3:0 [2.06.2013 r., 14.00]
Dąb Potulice - LZS Jadowniki 3:2 [2.06.2013 r., 16.00]
18. kolejka - 8.06.2013 r./9.06.2013 r. (sobota/niedziela)
LZS Jadowniki - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:2 [30.05.2013 r., 16.00]; boisko w Grochowiskach Księże
Budowlany KS Bydgoszcz - Dąb Potulice 2:0 [8.06.2013 r., 10.00]; boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
Spójnia Białe Błota - Noteć Łabiszyn 3:4 [8.06.2013 r., 12.30]
BKS Chemik II Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 2:0 [8.06.2013 r., 14.00]
LZS Sipiory - Orzeł Kcynia 2:6 [8.06.2013 r., 14.00]
Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.
Kujawianka Strzelno | 3:5 | Szubinianka Szubin |
2019-09-28, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 8 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||
|
|