Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.
dzisiaj: 263, wczoraj: 408
ogółem: 6 574 611
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
1. kolejka - 3.09.2011 r./4.09.2011 r./8.09.2011 r. (sobota/niedziela/środa)
Gwiazda Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0
Dąb Barcin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:3
Spójnia Białe Błota - Orzeł Kcynia 5:0
Polonia Bydgoszcz - LZS Grochowiska Księże 12:0; boisko, ulica Słowiańska
Anmar Osielsko - AZS UKW Bydgoszcz 2:1; boisko w Kusowie
BKS Chemik II Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 6:0 (8.09.2011 r.)
2. kolejka - 10.09.2011 r./11.09.2011 r. (sobota/niedziela)
AZS UKW Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 3:1; boisko, ulica Bronikowskiego
LZS Grochowiska Księże - Chemik II Bydgoszcz 0:22
Orzeł Kcynia - Polonia Bydgoszcz 2:9
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Spójnia Białe Błota 17:0
Gwiazda Bydgoszcz - Anmar Osielsko 2:3
Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Barcin 1:1
3. kolejka - 17.09.2011 r./18.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 10:0
LKS Szubinianka Szubin - LZS Grochowiska Księże 7:2
Polonia Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:0; boisko, ulica Słowiańska
Gwiazda Bydgoszcz - AZS UKW Bydgoszcz 4:0
Dąb Barcin - Anmar Osielsko 4:1
Spójnia Białe Błota - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:4
4. kolejka - 24.09.2011 r./25.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Anmar Osielsko - Spójnia Białe Błota 3:0; boisko w Kusowie
Gwiazda Bydgoszcz - Dąb Barcin 1:2
Sparta Janowiec Wielkopolski - Polonia Bydgoszcz 0:4
MLKS Orzeł Kcynia - LKS Szubinianka Szubin 4:3
AZS UKW Bydgoszcz - LZS Grochowiska Księże 6:2; boisko, ulica Bronikowskiego
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Chemik Bydgoszcz 0:1
5. kolejka - 1.10.2011 r./2.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Dąb Barcin - AZS UKW Bydgoszcz 4:0
Spójnia Białe Błota - Gwiazda Bydgoszcz 0:5
Chemik II Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 9:0
Polonia Bydgoszcz - Anmar Osielsko 2:3; boisko, ulica Słowiańska
LKS Szubinianka Szubin - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:9
LZS Grochowiska Księże - Orzeł Kcynia 1:3
6. kolejka - 8.10.2011 r./9.10.2011 r. (sobota/niedziela)
AZS UKW Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 2:1; boisko, ulica Bronikowskiego
Anmar Osielsko - Chemik II Bydgoszcz 1:4; boisko w Kęsowie
Gwiazda Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 1:1
Dąb Barcin - Spójnia Białe Błota 6:0
LKS Sparta Janowiec Wielkopolski - LKS Szubinianka Szubin 8:2
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - LZS Grochowiska Księże 15:0
7. kolejka - 15.10.2011 r./16.10.2011 r./19.10.2011 r. (sobota/niedziela/środa)
Orzeł Kcynia - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:4
LKS Szubinianka Szubin - GLKS Anmar Osielsko 2:10
LZS Grochowiska Księże - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:9
Chemik II Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz 3:0
Polonia Bydgoszcz - Dąb Barcin 0:1; boisko, ulica Słowiańska
Spójnia Białe Błota - AZS UKW Bydgoszcz 0:4 (19.10.2011 r.)
8. kolejka - 22.10.2011 r./23.10.2011 r. (sobota/niedziela)
AZS UKW Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:4; boisko, ulica Bronikowskiego
KS Gwiazda Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 6:0
Spójnia Białe Błota - Polonia Bydgoszcz 0:7
Dąb Barcin - Chemik II Bydgoszcz 0:1
Sparta Janowiec Wielkopolski - Orzeł Kcynia 1:2
Anmar Osielsko - LZS Grochowiska Księże 6:3; boisko w Kusowie
9. kolejka - 29.10.2011 r./30.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Polonia Bydgoszcz - AZS UKW Bydgoszcz 4:1; boisko, ulica Słowiańska
LKS Szubinianka Szubin - LKS Dąb Barcin 0:11
Orzeł Kcynia - Anmar Osielsko 2:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0
LZS Grochowiska Księże - Gwiazda Bydgoszcz 3:2
Chemik II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 9:0
10. kolejka - 5.11.2011 r./6.11.2011 r. (sobota/niedziela)
GKS Spójnia Białe Błota - LKS Szubinianka Szubin 5:2
Polonia Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 1:3; boisko, ulica Sportowa
Gwiazda Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 4:2
Dąb Barcin - LZS Grochowiska Księże 2:0
Anmar Osielsko - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 1:0; boisko w Kusowie
AZS UKW Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:0; boisko, ulica Bronikowskiego
11. kolejka - 11.11.2011 r./13.11.2011 r. (piątek/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - AZS UKW Bydgoszcz 7:0 (11.11.2011 r.)
LKS Szubinianka Szubin - KP Polonia Bydgoszcz 0:8
LZS Grochowiska Księże - Spójnia Białe Błota 3:4
Orzeł Kcynia - Dąb Barcin 0:1
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Gwiazda Bydgoszcz 1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski - Anmar Osielsko 1:1
Runda wiosenna
12. kolejka - 5.04.2012 r./6.04.2012 r./7.04.2012 r. (czwartek/piątek/sobota)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Gwiazda Bydgoszcz 1:0
LKS Szubinianka Szubin - BKS Chemik II Bydgoszcz 0:7
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Dąb Barcin 2:2
Orzeł Kcynia - Spójnia Białe Błota 3:1
LZS Grochowiska Księże - Polonia Bydgoszcz 1:3
AZS UKW Bydgoszcz - Anmar Osielsko 1:4; boisko, ulica Nakielska
13. kolejka - 14.04.2012 r./15.04.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - AZS UKW Bydgoszcz 7:2
Chemik II Bydgoszcz - LZS Grochowiska Księże
Spójnia Białe Błota - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:5
Dąb Barcin - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:6
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 1:0; boisko, ulica Sportowa 2
Anmar Osielsko - Gwiazda Bydgoszcz 1:2; boisko w Żołędowie
14. kolejka - 21.04.2012 r./22.04.2012 r.(sobota/niedziela)
AZS UKW Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz 0:2; boisko, ulica Bronikowskiego
LZS Grochowiska Księże - LKS Szubinianka Szubin 5:2
Anmar Osielsko - Dąb Barcin 1:1; boisko w Żołędowie, ulica Bydgoska 1
Sparta Janowiec Wielkopolski - Spójnia Białe Błota 12:0
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Polonia Bydgoszcz 3:1
Orzeł Kcynia - Chemik II Bydgoszcz 0:5
15. kolejka - 25.04.2012 r./28.04.2012 r./29.04.2012 r. (środa/sobota/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:0 (25.04.2012 r.)
LKS Szubinianka Szubin - MLKS Orzeł Kcynia 2:7
Dąb Barcin - Gwiazda Bydgoszcz 4:1
Polonia Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:1; boisko, ulica Sportowa 2
LZS Grochowiska Księże - AZS UKW Bydgoszcz 3:2
Spójnia Białe Błota - Anmar Osielsko 1:2
16. kolejka - 5.05.2012 r./6.05.2012 r./9.05.2012 r. (sobota/niedziela/środa)
Orzeł Kcynia - LZS Grochowiska Księże 2:2
AZS UKW Bydgoszcz - Dąb Barcin 0:5; boisko, ulica Bronikowskiego
Sparta Janowiec Wielkopolski - Chemik II Bydgoszcz 0:1
KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko - LKS Szubinianka Szubin 8:1
Anmar Osielsko - Polonia Bydgoszcz 5:1
Gwiazda Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 5:0 (9.05.2012 r.)
17. kolejka - 12.05.2012 r./13.05.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - LKS Sparta Janowiec Wielkopolski 2:3
Chemik II Bydgoszcz - Anmar Osielsko 5:1
Polonia Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz 2:0; boisko, ulica Sportowa 2
Orzeł Kcynia - AZS UKW Bydgoszcz 4:0
Spójnia Białe Błota - Dąb Barcin 1:4
LZS Grochowiska Księże - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:2
18. kolejka - 18.05.2012 r./19.05.2012 r./20.05.2012 r. (piątek/sobota/niedziela)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Orzeł Kcynia 4:2
Gwiazda Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 0:3
Sparta Janowiec Wielkopolski - LZS Grochowiska Księże 3:1
Dąb Barcin - Polonia Bydgoszcz 1:1
AZS UKW Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 0:2; boisko, ulica Bronikowskiego
GLKS Anmar Osielsko - LKS Szubinianka Szubin 6:1
19. kolejka - 26.05.2012 r./27.05.2012 r. (sobota/niedziela)
Polonia Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 1:1; boisko, ulica Sportowa
Orzeł Kcynia - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:4
Chemik II Bydgoszcz - Dąb Barcin 6:0
LZS Grochowiska Księże - Anmar Osielsko 2:2
LKS Szubinianka Szubin - KS Gwiazda Bydgoszcz 0:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - AZS UKW Bydgoszcz 6:0
20. kolejka - 2.06.2012 r./3.06.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Dąb Barcin - LKS Szubinianka Szubin 6:0
Spójnia Białe Błota - Chemik II Bydgoszcz 0:5
Gwiazda Bydgoszcz - LZS Grochowiska Księże 4:0
Sparta Janowiec Wielkopolski - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:0
AZS UKW Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 0:4; boisko, ulica Bronikowskiego
Anmar Osielsko - Orzeł Kcynia 8:1; boisko w Kusowie
21. kolejka - 6.06.2012 r./9.06.2012 r./10.06.2012 r. (środa/sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - AZS UKW Bydgoszcz 1:0 (6.06.2012 r.)
Orzeł Kcynia - Gwiazda Bydgoszcz 2:1
LKS Szubinianka Szubin - GKS Spójnia Białe Błota 5:2
Chemik II Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 2:2
LZS Grochowiska Księże - Dąb Barcin 2:5
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Anmar Osielsko 4:1
22. kolejka - 15.05.2012 r./16.06.2012 r./17.06.2012 r. (wtorek/sobota/niedziela)
Dąb Barcin - Orzeł Kcynia 6:2 (15.05.2012 r.; mecz rozegrano awansem)
AZS UKW Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 0:8
Gwiazda Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:3
Spójnia Białe Błota - LZS Grochowiska Księże 4:2
KP Polonia Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 6:0; boisko Chemika Bydgoszcz
Anmar Osielsko - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:3
Tabela ligowa rozgrywek ligi okręgowej trampkarzy, grupy III, okręg Bydgoszcz - po 22. kolejce (KOŃCOWA)
Lp |
Drużyna |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
Chemik II Bydgoszcz |
22 |
20 |
2 |
0 |
62 |
127:7 |
2. |
Brzysko-rol Brzyskorzystewko |
22 |
15 |
3 |
4 |
48 |
93:18 |
3. |
Dąb Barcin |
22 |
14 |
4 |
4 |
46 |
71:29 |
4. |
Anmar Osielsko |
22 |
13 |
3 |
6 |
42 |
65:43 |
5. |
Polonia Bydgoszcz |
22 |
12 |
5 |
6 |
41 |
73:24 |
6. |
Sparta Janowiec Wlkp. |
22 |
12 |
4 |
6 |
40 |
60:37 |
7. |
Gwiazda Bydgoszcz |
22 |
10 |
2 |
10 |
32 |
49:31 |
8. |
Orzeł Kcynia |
22 |
7 |
1 |
14 |
22 |
40:77 |
9. |
Spójnia Białe Błota |
22 |
5 |
1 |
16 |
16 |
27:104 |
10. |
AZS UKW Bydgoszcz |
22 |
4 |
1 |
17 |
13 |
21:78 |
11. |
LZS Grochowiska Księże |
22 |
3 |
2 |
17 |
11 |
36:122 |
12. |
LKS Szubinianka Szubin |
22 |
3 |
0 |
19 |
9 |
37:132 |
Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.
Kujawianka Strzelno | 3:5 | Szubinianka Szubin |
2019-09-28, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 8 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||
|
|